Skocz do zawartości

Jaki telefon ?


sober
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 695
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Od niedawna mam japońskie XZ1 Compact. Drobny telefon (jak na dzisiejsze standardy), nie pogra nim w tenisa stołowego, ani nie będzie mógł robić za deskę do krojenia. Zapłaciłem 1570 z kurierem i 4 letnią gwarancją. Ma sporo Ramu, bardzo mocny procesor od QC, USB typu C z szybkim ładowanie, świetnie umiejscowiony czytnik palca na krawędzi bocznej, a do tego Aptx HD i dodatkowo z obsługą LDAC. Bardzo polecam.

Od dawna byłem sceptycznie nastawiony na telefony Samsunga, ale muszę powiedzieć, że pobawiłem się s8 i zrobił na mnie świetne wrażenie i wreszcie od tej generacji jakoś wyglądają. Gdyby był niższy i nie był Samsungiem, to bym się poważnie zastanawiał.

Edytowane przez TomoMadej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witajcie panowie koledzy   :) 

 posiadam nowy  huawei 20 mate lite.... od 2 tyg.

polecam  niedowiarkom ,niesamowicie szybki ,b.dobre foto ( 2 aparaty z frontu i dwa z tyłu ) czytnik lini papilarnych ,pamięć wewn.84 gb !!!

młodszy syn posiada j/w tylko model 10  i to on mi go  polecił ,

według młodzieży, dziś ze średniej półki tylko htc i huawei ..

niech moc będzie z Wami :))) poozdrufka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadłem się ostatnio z LG G3 właśnie na Mate 10 Pro. Mega szybki, bardzo dobry aparat, dużo pamięci, dużo RAMu - problemem dla niektórych może być rozmiar - jest dość duży i ciężki.

Bateria spokojnie wytrzymuje 2 dni, myślę że gdyby używać go wyłącznie jako telefon 3 dni ogarnąłby bez problemu.

Jeśli Mate 10 Pro jest dla kogoś zbyt duży proponuję Honora 10 - procesor ten sam, RAMu o 2Gb mniej, ale poza tym również same plusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 


To nie jest temat do rozmawiania o problemach

Ten temat nie jest także tym, w którym nowy zaczyna przygodę z tym forum. Idź się przywitaj i dopiero później koziołki zacznij fikać :wink2:http://www.strefacaraudio.pl/topic/53279-jeste%C5%9B-nowy-wi%C4%99c-tutaj-si%C4%99-witamy-czytaj-pierwszy-post/page-35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


my Ci doradzilismy,

 

 

My tzn. kto ? Ty? Przecież Twój jedyny post to > 

 

 


1 postów

 

 

 


Napisano dziś, 16:24

To nie jest temat do rozmawiania o problemach, zapytales sie jaki telefon, my Ci doradzilismy, koniec tematu, zamykam, au revoir. Jak kupisz to potem sie bedziesz pytal o problemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co wymienić Huawei P9

Obecnie mam P9 i zbliża się czas wymiany. Żona ma P9 Lite i ona dostanie mojego P9, a matce dam P9 Lite, bo wnuczek przyłożył się do szybszego zużycia telefonu.

 

Dużą uwagę przykładam do aparatuCzęsto korzystam, bo i jest zawsze pod ręką

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z P9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W świetle dziennym P20 lite robi dosyć dobre zdjęcia

Przy nieco ciemniejszych pomieszczeniach denerwujące jest to, że przy automatycznej lampie starszy model już jej używał, a ten robi zdjęcie bez lampy, co niekoniecznie wychodzi na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam p20 lite od 6 miesięcy i batdzo polecam , mimo że za niego przepłaciłem na początku... Później mocno poszedł w dół i tym bardziej bym go kupił, lub mate 20 lite, są to smarty średniej półki i według mnke nie warto iść ani wyżej ani niżej :) zdjęcia wychodzą całkiem dobrze jak na tej klasy sprzęt, nie ma się czego wstydzić ( jedynie po zmroku jest gorzej)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...