Skocz do zawartości

Audi A4 Avant by CASKP, mod by Bartek-pl


Bartek-pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy nie dorośli do przyjęcia na klatę cierpkich słów ...wolą żyć w obłudzie i chcą być tylko chwaleni .

 

Wrzucam link do fejsa  https://web.facebook.com/media/set/?set=a.10151910224564054.1073741852.329588029053&type=3

 

 

PS: do gimbusa > przed ponownym straszeniem  prawami autorskimi sprawdź politykę publikacji na fejsie ... 

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo ładna instalka a do tego solidnie i dokładnie wykonana. Dwie rzeczy by jedynie zmienił/zmodyfikował

- Pierwsza to osadzenie dystansu na jakimś grubszym i jednocześnie większej średnicy pierścieniu a nie na mniej stabilnej blasze wewnętrznego poszycia drzwi.

- Druga to sub, taka budka w boczku dławić go będzie nawet przy zachowanej kubaturze a cienka warstwa pasty na zbyt cienkich ściankach tematu niestety nie załatwi.

Niemniej wyrazy uznania i gratki za resztę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODR pewnie kosztuje dużo dużo więcej o ile można jeszcze zdobyć. ;)

Kto szuka ten znajdzie  , cenowo podobnie , poziom grania też ale ustawienia są inne , jednemu się podoba alpine inny weźmie pionka .

http://www.strefacaraudio.pl/topic/44079-cd-pioneer-odr-rs-d7rii-procesor-rs-p90/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jeżeli biorąc pod uwagę kąty i pozycje kierowcy - różnica między lewym tweeterem, a średniakiem wynosi 1cm (tweeter bliżej), a po prawej stronie mam 0,5cm bliżej średniak) to dokładnością 0,1ms nic nie zrobię ;)

 

Ty tak na poważnie, czy se jaja z nas robisz?  :rolleyes:

Chciałbym mieć takie problemy w aucie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Bartek-pl, dnia 02 List 2015 - 10:26, napisał:

Jeżeli biorąc pod uwagę kąty i pozycje kierowcy - różnica między lewym tweeterem, a średniakiem wynosi 1cm (tweeter bliżej), a po prawej stronie mam 0,5cm bliżej średniak) to dokładnością 0,1ms nic nie zrobię ;)
 
Ty tak na poważnie, czy se jaja z nas robisz? 
Chciałbym mieć takie problemy w aucie....

Sugestia to wielka rzecz , ja robiłem na oko i nie mam takiej bolączki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jeżeli biorąc pod uwagę kąty i pozycje kierowcy - różnica między lewym tweeterem, a średniakiem wynosi 1cm (tweeter bliżej), a po prawej stronie mam 0,5cm bliżej średniak)

 

Podnieś fotel kierowcy o 12,43 cm i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...