Skocz do zawartości

Audi A3 8P by dejson


dejson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

UUU misiu... Ja tam w Twoim aucie nie siedzialem, no chyba ze czegos nie pamietam. Raczej pomyliles mnie z Szymonem.

Mastah siedziales razem z szymonem u mnie i sluchaliscie razem no i kto usłyszał i co mi kazał poprawić cewkę na supremo? Ale ok jak nie pamiętasz to trudno dla mnie dużo mi poradziles z szymonem nom i potem poszliśmy słuchać szymona a6 i tam dużo opowiadałes o graniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 550
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nonono Dejek przyznam, że czytałem ten temat dużo razy z racji tego, że mam ten sam samochód a przynajmniej w tej samej karoserii. Dzięki opisowi tej instalki zobaczyłem się, że da się w miarę łatwo ogarnąć instalkę w A3 8P i rzeczywiście trudne to nie jest. Najgorsze, że ledwo zacząłem a to gówno wciąga i nie wiem czy i kiedy skończę.

 

Szkoda, że jestem z 2 końca naszego pięknego kraju. Mimo to mam nadzieję, że będzie mi dane kiedyś posłuchać tej instalki i zobaczyć coś tam narzeźbił. 

 

Będzie na pewno jakaś okazja się spotkać to posłuchasz a ja z chęcią posłucham twojego projektu który przygotowujesz i mocno Kibicuje ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mam pytanko do starszych kolegów chodzi o to że spotkałem się z takimi opiniami połączenie 9861 dva lub 9965 z h700,701 że występowała takie zjawisko jak degradacja dźwięku... ktoś słysząc to na własne uszy może mi powiedzieć jak to się dzieje? Bo na chwile obecna u mnie takie zjawisko nie wystąpiło a chciałbym się dowiedzieć jak to możliwe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie 700ki z 9861 jest moim skromnym zdaniem lepsze niż z 9965, otóż dlaczego?

 

Nie korzystasz z procka w 9965, potrzebujesz tylko dobrego napędu, jakościowo nie odczujesz róźnicy między 61 a 65.

Druga kwestia i moim zdaniem najwieksza wada 9965 to bardzo długie wczytywanie płyty oraz skomplikowana obsługa, w 9861 wrzucasz płytę i zaczyna grać, po skonfigurowaniu zaś kilku podstawowych ustawień pod procka obsługa jest banalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję truck za sprostowanie

 

Ps miałem 9861 z 3 miechy i sprzedałem jak włożyłem 9965 mowie to zostaje radio ze mną do pasywki do reszty systemu

No ty masz pewnie więcej doświadczenia niż ja lecz 9861r było takim zimnym dla mnie graniem dolne rejestry były takie nie do końca dla mego ucha ale po włożeniu 9965 słyszałem od razu lepsze różnice cieplej bardziej wygładzone dolne pasmo stało sie od razu bardziej soczyste no i lepsze skupienie a trochę z smokiem siedzieliśmy nad dopracowaniem mojego systemu. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty piszesz o zmianie źródła dla 700ki?

Czy wywaliłeś 700ke i na samym 9965 system postawiłeś?

 

Bo jeśli skupienia i wygładzenia się pojawiły po zmianie napędu dla procka to trochę się popłynęło. ;-)

Przecież to tylko transport bitów po toslink. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co , każda taka legenda ma gdzieś swoje pierwotne praźródło .

Były swego czasu modne teorie o wyższości jednego DVA nad drugim i przypisywanie nadzwyczajnych cech brzmieniowych jednego radyjka nad drugim , nawet gdy pracuja jedynie w trybie transportu danych światłowodem dla procka .

Zostawcie z tym Dejsona w spokoju , on ma prawo się w tym gubić , gdy swego czasu piewcy tego rodzaju teorii mieli problem z wytłumaczeniem tego zjawiska :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wiecie co , każda taka legenda ma gdzieś swoje pierwotne praźródło .

Były swego czasu modne teorie o wyższości jednego DVA nad drugim i przypisywanie nadzwyczajnych cech brzmieniowych jednego radyjka nad drugim , nawet gdy pracuja jedynie w trybie transportu danych światłowodem dla procka .

Zostawcie z tym Dejsona w spokoju , on ma prawo się w tym gubić , gdy swego czasu piewcy tego rodzaju teorii mieli problem z wytłumaczeniem tego zjawiska :).

Swego? Dalej istnieja takie teorie, przy czym mało kto jest na tyle odważny aby publicznie je głosić. Najpewniej z powodu owej trudności w tłumaczeniu tej teorii.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa... Więc uważasz Naka, że Dejsona i jego rozterki, zahaczyła dawna dyskusja o konwersji w puszce(9861) czy poza nią na przedłuźeniu 10 cm kabelkiem(9860). Ha to mnie ubawiłeś jak trwałe potrafią być takie dylematy i jak ciężko je wyplenić potem.

Z tym pytaniem o degradacje to ja dochodzę do wniosku że dejson ma podłączone 9965 do h700 po RCA... Zgadza się?

 

Nie no bez jaj, już chyba na takiego babola by Mirek (vel Mordeczka) nie pozwolił na tyle na ile go znam.

Chociaż czasami świat potrafi sprawić psikusa. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym pytaniem o degradacje to ja dochodzę do wniosku że dejson ma podłączone 9965 do h700 po RCA... Zgadza się?

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

No broń cie panie Boże rca....

Optyk jest puszczony

Ale Ty piszesz o zmianie źródła dla 700ki?

Czy wywaliłeś 700ke i na samym 9965 system postawiłeś?

Bo jeśli skupienia i wygładzenia się pojawiły po zmianie napędu dla procka to trochę się popłynęło. ;-)Przecież to tylko transport bitów po toslink. :D

Zgadza się co mówisz. Lecz od razu po włożeniu 9965 (naprawdę ) wszystko stało się więcej przestrzenne scena wyżej, głębiej zaczęło grać. Ja będę się upierać przy swoim dlatego że przez pryzmat tego żeby mówić ze mam rację. Tylko dlatego ze jeździłem z 9861 dva 3 miechy i od razu po włożeniu 9965 wgraniu programu z poprzedniej 61 od razu po godzinę czasu słuchania dużo różnej muzyki słyszeliśmy różnice. Wiem ze te radia sa tylko samym sygnałem po optyku dla 700 i procek jest sercem systemu ale no niewiem ja słyszę różnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja miałem podłączone i 61 i 65pod 700-tke  róznicy nie usłyszałem robiłem to w czasie rzeczywistym o ile 61 ma swój atut w postaci obsługi proca o tyle wygląda jak wygląda jest smutna 65 wygląda fajnie ale ma też swoje minusy no i cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...