Skocz do zawartości

Audi A3 8P by dejson


dejson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 550
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co tu dużo pisać. Starsi koledzy wiedzą co potrafi ale wrażenia takie ze jest bardziej ten subbass subtelny inny jest i nie gra ciągle tego samego co ur10. Tego samego subbass na każdym kawałku tylko jest różnorodny i to mi się bardzo podoba fajnie się wkleja w deske z frontem acz kolwiek przymierzam się do nowej budki dla niego bo słuchałem go w 3 obudowach i jest taka jedna która słyszałem w mojej instalacji i będę chciał zrobić ją;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynka lekko podszlifowana

attachicon.gif20180620_135724.jpg

Wszystko pasuje teraz

attachicon.gif20180620_142139.jpg

No i finalnie siedzi w bagaju

attachicon.gif20180620_185608.jpg

PS. Nie wiem dlaczego fotki dodają się jakoś dziwnie z telefonu w poziomie... tak że sory

Sprawdź lepiej czy skrzynia jest szczelna różnie się kończą takie wycinanki .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie urzekła za mocne stwierdzenie.

Poprostu słuchalismy w 3 budkach i najlepsza jest ta Mirka w której beta pokazuje naprawdę dużo dużo więcej precyzji i subtelności w każdym jak dla mnie calu Dolnego pasma. Głośnik to nie wszystko. Sztuka do bety jest właśnie odpowiedni domek. Ale o tym to już nie bawem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buduj i pokazuj :)

A co tu dużo pokazywać, domek to domek ;)

Na pewno może mi wiele osób nie dowierzac ale beta zrobiona według manuala producenta oryginał nie stety ale nie gra jak powinna. Wkladalem i nie stety ale nie gra więc będzie zrobiona takie małe czary Mary:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak dla mniej i bardziej zaawansowanych userow beta w domku w manual wymiarach podanych przez producenta nie gra absolutnie jest takie pitu pitu brak tej szybkości subtelności i zejścia Jak najniżej tych szybkich rejestrów subb basu jednym słowem no jest kupa straszna to w mojej tak nie gra obecnym domku;) jak w ori co powtarzam podaje producent. Lecz już nie długo będzie odpowiedni idealny domek dla bety w której miałem przyjemność słuchac jej w moim jak i w innym systemie ale o tym już nie bawem. Reasumując beta to beta dla niektórych forumowiczów hitem, a dla mnie zupełnię innym profilem subbass i nie żałuję zmiany na lepsze. Daje sobie chwilę czasu że jak będzie nowy domek to będzie większy banan na pysku :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtop, bo temat merytorycznie ciekawy:

 

Dejson, proszę Cię, pisz po polsku i używaj znaków interpunkcyjnych. W aktualnej formie, więcej myślę o tym jak to napisałeś niż o tym co napisałeś - a wolałbym wyłącznie to drugie.

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem o merytum, bo nie tak dawno o tej bete'cie byl temat w naszym podwórku... śląskim...

Miałem tę 10ke, słuchałem, nosem kręciłem i nie tylko ja, bo jak na subbas subbasu było mało, a budka dopasowana..chyba że o doświadczenie chodzi.. userow... a Ultimo zjadal betę popijając piwem z orzechami... Co do reszty się niebawem przekonamy w sierpniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtop, bo temat merytorycznie ciekawy:

Dejson, proszę Cię, pisz po polsku i używaj znaków interpunkcyjnych. W aktualnej formie, więcej myślę o tym jak to napisałeś niż o tym co napisałeś - a wolałbym wyłącznie to drugie.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

... był czas przywyknąć ten chłop jest niereformowalny amen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak dla mniej i bardziej zaawansowanych userow beta w domku w manual wymiarach podanych przez producenta nie gra absolutnie jest takie pitu pitu brak tej szybkości subtelności i zejścia Jak najniżej tych szybkich rejestrów subb basu jednym słowem no jest kupa straszna to w mojej tak nie gra obecnym domku;) jak w ori co powtarzam podaje producent.

 

Karolek ( aeron) oszukałeś mnie, mówiłeś, że Bety grają najlepiej w zalecanych budkach :P Męczę swoją 12" w skrzyni zalecanej przez producenta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Powiem o merytum, bo nie tak dawno o tej bete'cie byl temat w naszym podwórku... śląskim...
Miałem tę 10ke, słuchałem, nosem kręciłem i nie tylko ja, bo jak na subbas subbasu było mało, a budka dopasowana..chyba że o doświadczenie chodzi.. userow... a Ultimo zjadal betę popijając piwem z orzechami... Co do reszty się niebawem przekonamy w sierpniu :)

 

Był taki czas , ze samochód z beta 10 w bagaju otrzymał najwyższa notę za subbas podczas finałów MP Emma/Pasca

A temat można w ten czy inny sposób powiązać ze Śląskiem  :wink2: , tylko nie wiem czy na tym podwórku .

Ale być może już pora dać odpocząć umęczonemu Infinity i poszukać czegoś nowego , bo "prekursora " już się raczej nie wykreuje :wink:


 

 


Karolek ( aeron) oszukałeś mnie, mówiłeś, że Bety grają najlepiej w zalecanych budkach :P Męczę swoją 12" w skrzyni zalecanej przez producenta...

 

Bo producent tez sam nie mial pojęcia co i do czego robi , a teraz nadejszło "nowe" i wiedzą lepiej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem o merytum, bo nie tak dawno o tej bete'cie byl temat w naszym podwórku... śląskim...

Miałem tę 10ke, słuchałem, nosem kręciłem i nie tylko ja, bo jak na subbas subbasu było mało, a budka dopasowana..chyba że o doświadczenie chodzi.. userow... a Ultimo zjadal betę popijając piwem z orzechami... Co do reszty się niebawem przekonamy w sierpniu :)

Ja miałem dokładnie podobne odczucie po wrzuceniu ml10 na zastępstwo infinity , beta to świetny bardzo poprawny sub ma swoje plusy i minusy chodź cena jest moim zdaniem mocno zawyżona i troche wykreowana przez forum . w kwocie 1000+ można nabyć coś równie jak nie bardziej ciekawego .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dokładnie podobne odczucie po wrzuceniu ml10 na zastępstwo infinity , beta to świetny bardzo poprawny sub ma swoje plusy i minusy chodź cena jest moim zdaniem mocno zawyżona i troche wykreowana przez forum . w kwocie 1000+ można nabyć coś równie jak nie bardziej ciekawego .

 

Tu chyba się mylisz , cena wynika raczej z tego ze sensowna konkurencja kosztuje proporcjonalnie wyżej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był taki czas , ze samochód z beta 10 w bagaju otrzymał najwyższa notę za subbas podczas finałów MP Emma/Pasca

a Ultimo zjadal betę popijając piwem z orzechami...

Kurcze nowy hit forumowy będzie za chwile :P Macie w skrzynce to wyjmowalnej to se na pikniku posłucham :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


cena wynika raczej z tego ze sensowna konkurencja kosztuje proporcjonalnie wyżej .
Raczej z tego że na rynku mało danego towaru a moda kwitnie i jeden przez drugiego fisiuje :hyhy:

Kurcze nowy hit forumowy będzie za chwile :P Macie w skrzynce to wyjmowalnej to se na pikniku posłucham :)

Zapytaj Krisman'a ma betę i ultimo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale być może już pora dać odpocząć umęczonemu Infinity i poszukać czegoś nowego , bo "prekursora " już się raczej nie wykreuje :wink:

 

 

 

  

Tu chyba się mylisz , cena wynika raczej z tego ze sensowna konkurencja kosztuje proporcjonalnie wyżej .

Bardzo dobrze powiedziane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócił,jest w super formie i znowu bryluje na forumowie !

Głośnik kilkanaście lat na rynku i nagle jest!  JEDYNA słuszna i objawiona prawda..WSZYSCY dotychczas się mylili! Jakie to szczęście że udzielasz się na tym forum i łaskawie oświadczasz jedyną słuszną i właściwą drogę i prawdę.. Dziękuję CI że wyprowadzasz ciemnogród na jasne łąki obficie skropione wiedzą i jedyną słuszną prawdą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...