Skocz do zawartości

Samochody i co zrobiłeś dla swojego samochodu ...


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja bym poczytal jeszcze troszke na temat tych kosmetykow  do detailingu bo firm od groma  i kazda  zapewnia  nr 1 na rynku. A  tak naprawde  to do konca nie wiadomo. 

Jaki szampon/piana aktywna ?

Jaka glinka ? 

jaki cleaner ?

jaka pasta polerska ?

jaki wosk ? 

dzial detailingu do ktorego zaliczamy również kosmetyke samochodowa to studnia bez dna..... :)

Zatem dawaj foty i nie patrz na krytyke. napewno znajdzie sie jakis kosmetyk trafiony w 10 :)

 

http://forum.kosmetykaaut.pl i do przodu  :wink:

 

http://jak.pielegnowacauto.pl/ - fajny portal, sporo ciekawych rzeczy  :wink2:

 

Ja osobiście zaczynam pomalutku kompletować co trzeba i zaopatruje się w większości w kosmetyki Shiny Garage - dobry stosunek jakość/cena  :] Jakieś pojedyńcze sztuki z Nielsen'a, Meguiar's, Chemical Guy's  :wink:

 

Może wydzielimy jakiś odrębny wątek dotyczący kosmetyki  :hyhy:  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No wlasnie i tutaj jest problem - chce sie zarejestrowac  na nim ale nie moge do konca bo nie przychodzi na maila aktywacja konta i nie moge sie zalogowac na nie. jakby ktos kto jest zarejestrowany mogl pogadac  z adminem jakims i pomoc mi bylbym wdzieczny moj login do konta  wodzu1982 a mail wodzu1982@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie i tutaj jest problem - chce sie zarejestrowac  na nim ale nie moge do konca bo nie przychodzi na maila aktywacja konta i nie moge sie zalogowac na nie. jakby ktos kto jest zarejestrowany mogl pogadac  z adminem jakims i pomoc mi bylbym wdzieczny moj login do konta  wodzu1982 a mail wodzu1982@gmail.com

 

Napisałem do jakiegoś Moda w tej sprawie - mam nadzieję że coś się ruszy w temacie  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod nie ma uprawnień , a ten clearfreak który może nawet nie odczytał mojego PW w tej sprawie (od 22.08 wisi) ..a wy jeszcze narzekajcie na administrację SCA  :hyhy:

 

Odpisał mi ziomek że przesłał dalej - właśnie do CleanerFreak'a  :rotfl:

 

Zobaczymy czy coś się zmieni  :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

administracja SCA  jest wpozo - jak trzeba to i zje....... da ostrzezenie badz zawiesi konto na pare dzionkow .......  :P - widocznie uznaje ze sie nalezy..... nawet z klega powalla mialem malenki zgrzyt ale poszlo to w zapomnienie:) Jesli chodzi o pomoc to uzytkownik naj naj.... Nie mozna wiec powiedziec by administracja zaniedbywala. ale nie ten temat by rozmawiac o tym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj fachowcy robiący dach w mojej firmie spier.... wiadro z jakimś biteksem z wysokości kilkunastu metrów i ochlapali mi samochód. Zamiast to na świeżo zmyć (produkt zdaje się na bazie wody) to próbowali to zrobić później i pomazali całą maskę, reflektory. Dodatkowo na końcu myjąc myjką ciśnieniową parking (nie auto-bo przecież beton ważniejszy) ochlapali mi go błotem po dach. Jakby ktoś z Was miał pomysł jak gnoi sprytnie podejść (dzisiaj za późno się o tym zorientowałem jak ich nie było) to czekam na propozycje. Paragraf chętnie zapoznam na takie numery. Auto pomazane smołą i ochlapane po dach piachem i błotem - co zostało przeze mnie spłukane w stopniu na ocenę dobrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dam rady, taka drabina. Bardziej biega mi o to, że może ktoś miał podobną akcję i interesuje mnie część prawna zagadnienia, co można i czego nie wolno :) Policji nie chcę wzywać bo i auto zmyte i też nie jest pierwszej młodości lakier. Ale kto wie.

 

Aaa stłukłem ostatnio kierunek obok mistrzowsko zaparkowanego cichociemnego radiowozu. Zapomniałem o drzewku za autem, zwykle parkuję parę metrów dalej. A, że akurat kogoś tam trzepali, to nie było miejsca... Po zderzaku nic nie widać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

perfectblossom, jeżeli parkowałeś w miejscu do tego wyznaczonym i ekipa nie dopilnowała odpowiedniego zabezpieczenia/oznaczenia to masz prawo ubiegać się o odszkodowanie. Z tym że od razu powinieneś pstrykać fotki gdzie co i jak wyglądało. Ja miałem podobną sytuację, jedna strona auta ochlapana betonem i niemałe parę groszy dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...