Skocz do zawartości

Samochody i co zrobiłeś dla swojego samochodu ...


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wyczyściłem świece, przy okazji urywając jeden z przewodów od świecy. Dlatego samochód dostał nowy drugi komplet :) Zrobiłem jedno małe ognisko rdzy, zdarłem do gołej blachy, podkład antykorozyjny, jutro leci lakier :) W drugim autku posprzątałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a moze by tak otworzyć new  temat o kosmetyce auta, warsztat domowy itp. bedziemy mogli wymieniac sie spostrzeżeniami na temat jaki srodek i do czego a takze  jesli chodzi o najpopularniejsze auta takze  o  warsztacik jak zrobic cos by bylo naprawione  czy tez bardziej upiekszone.

 

Dzis umylem autko i odnowilem klime - teraz  ladny zapach a i bardziej chłodem zawiewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


moze by tak otworzyć new  temat o kosmetyce auta, warsztat domowy itp. bedziemy mogli wymieniac sie spostrzeżeniami na temat jaki srodek i do czego a takze  jesli chodzi o najpopularniejsze auta takze  o  warsztacik jak zrobic cos by bylo naprawione  czy tez bardziej upiekszone.

 

Po co nowy? Zamiast multiplikować tematy pokrewne piszesz tutaj np. >

 

Dziś kupiłem za całe 19zł Nielsen Finesse , którym odświeżyłem plastiki wewnętrzne auta . Teraz są czyste i lekko błyszczące ale raczej taka satyna niż  efekt znany z Placka  :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie środków/detailingu to można można pewnie pytać do woli tutaj:

http://www.strefacaraudio.pl/topic/37942-czy%C5%9Bci%C4%87-auto-to-trzeba-z-rozmachem/page-10

Zawsze ktoś 'zarażony detalingiem' na pewno coś doradzi :wink:

 

A samego tematu o warsztacie, może to i dobry pomysł, bo co chwile się tworzą tematy z tym związane :wink:

 

P.S. Gdy pisałem wiadomość nie było jeszcze wiadomości powalli, gdyby ktoś pytał o sens powtarzania tego co powalla pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej co zrobiłem dla swojego auta negatywnego :P A wiesz może jak bym jechał wolniej to bym może walnął w jakąś kune albo jak bym jechał szybciej to bym przejechał zanim by wyszedł... Trochę takie gdybanie co by było gdyby... Zdarza się niestety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noga z gazu, wtedy może lis byłby cały jak i Twój zderzak i reszta gratów...

pitu pitu

 

 

albo jak bym jechał szybciej to bym przejechał zanim by wyszedł

I tak można w nieskończoność. Nie mamy wpływu na losowe przypadki. Stało się i tyle - nic nie poradzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...