Skocz do zawartości

Samochody i co zrobiłeś dla swojego samochodu ...


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponad 2 sek przy 30km ? Ładnie :)

Szczerze zrezygnowałem ze względu na przebieg bo juz 140 tys i na słabe sprzęgło w CRV-KACH .

 

 

co to za przebieg? :rotfl:    ja "czipowałem " swoje tdi przy przebiegu 390tys.

i nie był to pierwszy lepszy podwórkowy tuner... przy pierwszym podejściu jak turbo przeładowywało to virusa nie wgrali bo nie robią niesprawnych aut żeby nie było póżniej pretensji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Porysowana tylna klapa bagażnika, ehhh :( Chyba parking przy Kauflandzie... Dziadostwo!

 

 

 


A gdzie się podziały te wszystkie samochody z przebiegiem 190tyś? Już takich nie ma ?
U mnie w domu Tino ma 102tys :) Corsa 140tys :) Dres 443tys i rośnie cały czas.  W sumie to nie wyczyn dla tego silnika, chociaż patrząc z realnej perspektywy czyli mocy vs waga i opory powietrza = muł, to ten silnik ma dużo większe obciążenia jakby miał turbo i te 20KM więcej które to się psuje. Podejrzewam że moc mojego to jakieś 50KM obecnie, czyli pikaczento ma więcej. Chyba pojadę na hamownie :P 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha kiedys na zlocie fso kumpel wskoczył e36 1.8tds na rolki i wyjechal z 56km. Najslabsze ohv wtedy mialo 58kunia a bylo w 30letnim 125p ze zlombola.

Haha kiedys na zlocie fso kumpel wskoczył e36 1.8tds na rolki i wyjechal z 56km. Najslabsze ohv wtedy mialo 58kunia a bylo w 30letnim 125p ze zlombola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe sprzęgło - dwumasa, tarcza, docisk, wysprzęglik, pompa, uszczelnienie skrzyni i silnika, wymiana oleju w skrzyni, wymiana łączników stabilizatora tył, wymiana wahaczy alu przód, nowa (prawie)  skórzana tapicerka :-)

Radość z jazdy - bezcenna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę wrzuciłem podtlenek LPG na BLOS-ie

Przebieg u mnie to 261kkm, ale nie wierzę w przebiegi i obstawiam, że lekko obecnie ma ponad 300kkm, ale kompresja 13,8-13,9 bar trzyma się od dawna równo. Oleju też od wymiany do wymian 0.2L więc nie jest źle ;)

 

Wczoraj umyłem, dzisiaj posprzątałem i dopracowałem detale, a wieczorem/w nocy w drogę nad morze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...