Skocz do zawartości

Samochody i co zrobiłeś dla swojego samochodu ...


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja autko jedynie posprzątałem w wrzuciłem mu poprawionego, scustomizowanego detailingowo monoblocka :hyhy: (o tym w innym dziale :wink: ) ale wczoraj i dzisiaj przygotowałem swoje Moto do sezonu :) wszystkie płyny, filtry, i nowe oponki :hyhy: i jest zayyyyyyyye......biście :hurra: :hurra: :hurra:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sporo ostatnio. W B5 osłona przegubu zewnętrznego + podładowany AGM.

 

W B7 nowe opony 205/55/16 Conti ts 850 , nowe Uniroyal RainSport 3 , nowy rozrząd , spryskiwacz reflektora , sterownik reflektora , reflektor bixenon skrętny , olej Liqui Moly Sythoil High tech 5W/40 + Liqui Moly Mos2 + filtry oleju powietrza kabinowy. 10 min przed wymianą oleju płukanka z Liqui Moly Flush Engine. Nowe świece od Audi RS6. Swap tylnych hamulcy 288 mm z Audi Quattro 3.2 Fsi + klocki Ferrodo DS Performance + nowe tarcze Zimmerman. LPG w trakcie , montowane na raty z braku czasu z potencjałem na 250 KM i 400Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


U mnie sporo ostatnio. W B5 osłona przegubu zewnętrznego + podładowany AGM.

 

jeszcze nie sprzedałeś :P ?

 

 

 


W B7 nowe opony 205/55/16 Conti ts 850 , nowe Uniroyal RainSport 3

 

ja już na TS850 drugi sezon objeździłem wynik - 6-8 mm w zależności od osi opon :D także jestem zadowolony :D

 

Co by nie było ot, zmieniłem opony, teraz testuje BFGoodrich G-grip, zobaczymy co to warte jest, kupione jako używki z 4,5-5,5 mm bieżnika.

W zeszłym sezonie testowałem Yoko C drive i byłem mega zadowolony, wszystko super, tylko ta głośność tych opon powyżej 160 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem parę dobrej jakości MF, wosk na test(cały kit), specyfik do czyszczenia felg z neutralnym ph z efektem jak IronX, coś do czyszczenia i ochrony plastików, zapach etc. Środeczek do usuwania owadów przed myciem(to bardziej z myślą na lato). 

A jutro postaram się wszystkie wyżej wymienione produkty po testować.

Felgi w sumie już wyczyściłem dzisiaj i jestem nawet zadowolony z efektu :hyhy:

I ostatnio kupiłem nowe wf dla fieściny :hurra:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w końcu poskładałem trochę audio w końcu coś tam gra. Podłoga niemal ukończona więc nie jest źle pozostała pokrywa :D Dodatkowo wpadł gwint i nowe felaszki skręcane 2 częściowe 18 8.5j :D Oponki 215/40/18 hankook. Teraz czas na dokończenie audio i mogę zaczynać sezon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w moim Fiacie Marea Weekend wymienilem przewody hamulcowe. Niestety podczas jazdy puscil w prawym kole gdy go zmienilem i zabralem sie za odpowietrzanie polecial kolejny. Wiec wymienilem po kolei reszte. 5 godz. roboty ale hamulce teraz eleganckie.

Dodatkowo zmienione zimowe kolka 15" na lato 17" seria speedline od stilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...