Skocz do zawartości

I Eliminacje MP Easca 2014 - Sosnowiec, 17-18.05.2014


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki pany za mozliwosc posluchania kilku aut jak i poznania was. Dotarlismy do domu cali i zdrowi ale juz powiedzmy w stanie niewazkosci:) i dzis jest jak jest:)

Super bylo mimo paskudnej pogody duzo nauki.

Przemcio to ta moja plyta z ta babka  co ma cover grobana? jednak ja przygarnales:) spoko  trzymaj sobie ja  w kajecie na plyty ja wypale sobie druga. Ale i ja mam twoja plyte:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 427
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hello.

Dziękuje organizatorom ,sędziom   , szczególnie tym debiutującym   :super:  , a przede wszystkim kolegom

za mega pozytywne spotkanie .

 

Przemcio - gdzie jest parasol ?  Dobrze że  Dego SP to amelanium i nam nie zamokły  :rotfl:

Na wjezdzie z jednej strony chcieli dyche na hanysie zarobić  :]  A w drugiej bramie   " witamy jest pan na liście - zapraszamy"  

Wszystkim słuchajacym mojej Laguny dzięki za  mega  pomocne uwagi i  podpowiedzi . :padam:

Najlepsze jak ktoś mi kartę od auta  zawinął - bo "mam taką samą" i już odjezdżał   -  dzięki Aeron za szybką interwencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A w drugiej bramie   " witamy jest pan na liście - zapraszamy" 

Trzeba było widzieć jak i którędy wjechać. :rotfl:


 

 


Tomku podaj numer konta to oddam Ci pożyczoną przeze mnie dla Łukasza 10zł

Spoko poczekam na piknik i na czteropaka  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm....

Ja wczoraj wjechałem -> "na zawody" za friko :O autem ktore nie startowało, nawet o nick nie pytali czy o jakąkolwiek listę.

Ja próbowałem podobnie tylko mnie franca zapytała o nazwisko i z listą chciała sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...