Skocz do zawartości

Finały Europy EASCA 2013


Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Myślę że możemy do tego wrócić tylko należało by przeedukować głównie zawodników

Widzisz zawodnik powinien wyjsc zmotywowany , a tak nie jest , akurat ty wiesz o co biega i potrafisz wskazac droge , ale takich jest mało i nie sadze ze bedzie więcej a raczej w drugą strone , strara zasada nie ruszaj bo na nastepnych zawodach ci powiedza co innego i 90% tego sie sprawdza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 518
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A z kogoś zrobić osobę, problemową. Otóż nie jestem problemowy, ale umiem także wyciągać swoje wnioski

Truck i Tbrek - obaj jesteście siebie warci

 

Truck co taki bezproblemowy w zeszłym roku po finałach nakręcał mnie, żebym awanturę zrobił po ocenie (na co usłyszał, że nie chce mi się). I ogrom innych przykładów, jak to pisał, że wie doskonale co się w Warszawie dzieje od swoich "informatorów"  :rotfl: normalne CBŚ  :rotfl: ma zdanie w każdej sprawie, chociaż nie widział, nie było go, ale ktoś mu coś powiedział  :mur1: 

Bręk który to wypisuje do ludzi coraz większe rewelacje i podkręca regularnie atmosferę. :szok: 

 

Skończcie z tym, przypomina to coraz bardziej kabaret.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


NIe ma problemu , większość osób ktora była na finałach MP może się wypowiedzieć , żę grało u mie lepiej ze średniakiem w zwarciu niż u Ciebie , nie mam z tym najmniejszego problemu

Co ci mam powiedziec ja słyszałem twoje ty mojego nie ale zdanie jako sedzia masz wyrobione , tak trzymaj bedzie ubaw za rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz zawodnik powinien wyjsc zmotywowany , a tak nie jest , akurat ty wiesz o co biega i potrafisz wskazac droge , ale takich jest mało i nie sadze ze bedzie więcej a raczej w drugą strone , strara zasada nie ruszaj bo na nastepnych zawodach ci powiedza co innego i 90% tego sie sprawdza .

No tak tylko że na dzień dzisiejszy motywacja wygląda tak: jestem najlepszy, a reszta w ogóle się nie liczy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Europa oceniła system , na swój sposób jakk każdy tylko śmiesznie to wygląda , jak 8 zawodników na 12 ( minus 2 niemców ) czyli tak naprawde na 10 składa protest na kompletnie nie kompetentne oceny

Uważaj bo sie u nas przyjmnie :)

No tak tylko że na dzień dzisiejszy motywacja wygląda tak: jestem najlepszy, a reszta w ogóle się nie liczy"

Konstruktywana krytyka mile widzana , ale merytorycza a nie ze cos tam gdzies i niesprecyzowane , albo cos jest albo czegoś nie ma , czy mozna nagrywac omówienie ???  Akurat ty sie potrafisz wysłowic , ale jak bym ci nagrał co poniektórych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja naiwny myślałem ze wyciaga regulamin i patrzy ile nalezy dac do tego co słyszy , ale cóz życie :)

A TY którą mogą wstałeś ?

Nie napisałem , ze ma tylko kopię zapasową , napisałem tez w jaki sposób ta kopia może działać na korzyść zawodnika .

Jak coś "rozpatrujecie " to chyba w kontekście za i przeciw , a nie tylko przeciw.

I z kronikarskiego obowiązku , na kopii nie było totalu , tylko poszczególne oceny cząstkowe .

Punkty sumowało Biuro zawodów, oczywiście można sobie prywatnie policzyć , ale nie przypominam sobie , aby mi było to potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Truck co taki bezproblemowy w zeszłym roku po finałach nakręcał mnie, żebym awanturę zrobił po ocenie

 

Nie aferę, tylko trzeba mieć jaja, aby widząc rozdzielony panel w aucie w maxi, pójść i powiedzieć wprost, że składa się protest i domaga sprawdzenia auta, na zawodach a nie poklepać sobie o tym miesiąc później albo w prywatnych rozmach obrabiając tyłek. Jeśli coś jest nie tak, wali się temat prosto z mostu w trakcie trwania zawodów i po zabiegu, bez plot, bez spiny. Sprawdza się daną sprawę i albo rybki albo akwarium. 15 min i po zabiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bręk który to wypisuje do ludzi coraz większe rewelacje i podkręca regularnie atmosferę. :szok:

 

Oj tak, nie mam co robić, tylko siedzę na forum, czytam i nieustannie podsyłam po całej polsce wiadomosci, najwięcej zawsze leci na warszawę, bo mam najłatwiej, wojskowy światłowód przechodzi przez moją działkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie napisałem , ze ma tylko kopię zapasową , napisałem tez w jaki sposób ta kopia może działać na korzyść zawodnika .
Jak coś "rozpatrujecie " to chyba w kontekście za i przeciw , a nie tylko przeciw.
I z kronikarskiego obowiązku , na kopii nie było totalu , tylko poszczególne oceny cząstkowe .
Punkty sumowało Biuro zawodów.

Wszystko zalezy jak sie to wykorzystuje , a to i tak zalezy od sedziego , taki wglad mogły by byc do czesci ocen brzmienia ale technike to juz musi usłyszec sedzia , a nie zczytac co tam było w poprzednim aucie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specialnie dla TRUCKa

Robi się wesoło,  jak się czyta  „Truckorzygi” . :rotfl:  Temat niby jest o ME EASCA 2013, ale dyskutuje się o tym co się działo się  (albo nie działo się) w ostatnich latach. Forum jest dla tego żeby dzielic się wiedza, a Wiedzy to Ty nie posiadasz chłopie – ale najciekawsze jest to, ze chętnie rozdajesz swoja wiedze(nie posiadając jej) na prawo i lewo, tym właśnie  wprowadzasz w błąd innych. Bo niby skąd ma być ta wiedza, jak buduje się własne auto, siedząc na forum i szczękając na wszystko co błyszczy. Jak czegoś nie wiesz, to sobie domyślasz,  tworzysz genezy i wyrzygujesz w postaci pisemno-stukanej bądź oralno-telefonicznej.  Przypomnie Tobie o słynnym konwertorze w moim aucie :wink:  . Kiedys wspomniałem Tobie ze istnieje cos takiego. Z kolei Ty komuś powiedziałeś ze ja powiedziałem , ten ktoś komuś i po jakimś czasie zadzwoniłeś do mnie  z twierdzacym pytaniem, czy mam cos takiego. Pewnie ze podtwierdilem - ze mam :hyhy: , mając wielki ubaw z tego :rotfl: ! Później w rozmowie z  Burkiem tez podtwierdzilem :rotfl:  ( co prawda Całodobowy nie uwierzył w to, co mowie ,bo potrafi   jeszcze  Myślic logicznie i cos tam wie;) Tak się urodziła bajka o konwertorze sygnału w Kabanie :zakrecony:  Kto ja rozpowszechnił?  Plotkara TRUCK!!! :ok:  Skończy się na tym ze ludzi będą zamykać przed Toba auta w obawie ze zostaną oblane gównem przez Cebie tu na forum. Pierwsze auto już jest zamknięte dla Ciebie. To moje AUTO!!! 

 

Mam prośbę do Ciebie, zachowaj się samozachowawczo i mądrze. Nie odpowiadaj i nie komentuj tego co napisałem. Chyba, ze chcesz mnie zadziwić! :cwaniak:

 

P.S. Strąciłem dużo czasu na napisanie posta , Ty masz ponad 5000  :ok:  – naprawdę zazdroszczę Ci tego ze masz czas! :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siergiej naginasz rzeczywistość. Nie dopowiadam sobie niczego bo w jakim celu? Skoro mi mówisz,siedząc w Twoim aucie, że kupiłeś sobie jeszcze dodatkowy box(ba nawet mi sms wysłałeś z nazwą abym sobie spojrzał w sieci, co to jest), oprócz Z 50 aby rozdzielić sygnał z 3 par RCA na 4 , to ja wychodząc za założenia, że nie wpadł bym na pomysł puszczać durnych plot i zagęszczać obraz okłamując kolegów, przyjąłem to do wiadomości.Pamiętam, również nawet jak dziś swoją reakcję, bo powiedziałem Ci wprost ,że uważam zrobienie z Z50 tylko podajnika sygnału, za totalne przegięcie i głupotę, przy tej klasie źródła.

Dobrze ,że Ty posiadasz szeroką wiedzę, gratuluję. Ale przynajmniej nie zwykłem opowiadać bajek co to nie siedzi u mnie w aucie, zwyczajnie kłamiąc, kolegów.

A jak wyszło ,że był to tylko stek bzdur, to trzeba jakoś z tego wybrnąć, więc najprościej powiedzieć ,że pewnie ja sobie coś wymyśliłem... :)

Tak Kaban nie mam co robić innego tylko tworzyć opowieści z krypty co to tam nie siedzi u Ciebie w aucie.

Ale jak się ściemnia to potem niestety trzeba spić to piwo jakiego się naważyło.

 

Powiedziałem Ci wprost także kiedy kończyliśmy rozmowę tel co myślę o takim postępowaniu. Nie za plecami a w 4 oczy. Okłamałeś kolegów i tyle. Więc kompletnie nie odczuwam potrzeby ani wsiadać ani słuchać Twojego auta, zamykać nie musisz. Wolę słychać klasycznych, w których właściciele nie wciskają mi kitu jak to Bewith za 5000 eur robi robotę... :wink::super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oj tak, nie mam co robić, tylko siedzę na forum, czytam i nieustannie podsyłam po całej polsce wiadomosci, najwięcej zawsze leci na warszawę, bo mam najłatwiej, wojskowy światłowód przechodzi przez moją działkę.

Tomek - dokładnie tak to wygląda :)

 

 

Nie aferę, tylko trzeba mieć jaja, aby widząc rozdzielony panel w aucie w maxi, pójść i powiedzieć wprost, że składa się protest i domaga sprawdzenia auta, na zawodach a nie poklepać sobie o tym miesiąc później albo w prywatnych rozmach obrabiając tyłek.

ale tak właśnie zrobiłeś :) Ja temat olałem, ty go wywlokłeś, przy okazji poobrabiałeś dupę jak to masz w zwyczaju - w imię czego - nie wiem.

Choć to nie była Twoja sprawa :) jak Ci się zwróciło uwagę to zaczęła się znowu polemika na xx postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siergiej naginasz rzeczywistość. Nie dopowiadam sobie niczego bo w jakim celu? Skoro mi mówisz,siedząc w Twoim aucie, że kupiłeś sobie jeszcze dodatkowy box(ba nawet mi sms wysłałeś z nazwą abym sobie spojrzał w sieci, co to jest), oprócz Z 50 aby rozdzielić sygnał z 3 par RCA na 4 , to ja wychodząc za założenia, że nie wpadł bym na pomysł puszczać durnych plot i zagęszczać obraz okłamując kolegów, przyjąłem to do wiadomości.Pamiętam, również nawet jak dziś swoją reakcję, bo powiedziałem Ci wprost ,że uważam zrobienie z Z50 tylko podajnika sygnału, za totalne przegięcie i głupotę, przy tej klasie źródła.

Dobrze ,że Ty posiadasz szeroką wiedzę, gratuluję. Ale przynajmniej nie zwykłem opowiadać bajek co to nie siedzi u mnie w aucie, zwyczajnie kłamiąc, kolegów.

A jak wyszło ,że był to tylko stek bzdur, to trzeba jakoś z tego wybrnąć, więc najprościej powiedzieć ,że pewnie ja sobie coś wymyśliłem... :)

Tak Kaban nie mam co robić innego tylko tworzyć opowieści z krypty co to tam nie siedzi u Ciebie w aucie.

Ale jak się ściemnia to potem niestety trzeba spić to piwo jakiego się naważyło.

 

Powiedziałem Ci wprost także kiedy kończyliśmy rozmowę tel co myślę o takim postępowaniu. Nie za plecami a w 4 oczy. Okłamałeś kolegów i tyle. Więc kompletnie nie odczuwam potrzeby ani wsiadać ani słuchać Twojego auta, zamykać nie musisz. Wolę słychać klasycznych, w których właściciele nie wciskają mi kitu jak to Bewith za 5000 eur robi robotę... :wink::super:

Skomentowales, a szkoda! Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem trzeba by było już zakończyć tę fascynującą historię, co było minęło, a muzyka gra dalej i brać się Panowie za furki.

 

A i pokasować te wypociny odnośnie tego druku czy jak tam, bo to wstyd.

 

ps. siedzicie bijecie piane od 24 h do tego za przeproszeniem robicie kupę we własne gniazdo, zamiast zastanowić się co zrobić, aby znowu nas na ME nie zrobili w ch........

Z tego co widzę ten i ten strzelił focha i w przyszłym sezonie nie jedzie na ME, a moim skromnym zdaniem powinno się jechać i to z doborową i zgraną ekipą i nie dać się załadować w c...a

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem trzeba by było już zakończyć tę fascynującą historię, co było minęło, a muzyka gra dalej i brać się Panowie za furki.

 

A i pokasować te wypociny odnośnie tego druku czy jak tam, bo to wstyd.

 

ps. siedzicie bijecie piane od 24 h do tego za przeproszeniem robicie kupę we własne gniazdo, zamiast zastanowić się co zrobić, aby znowu nas na ME nie zrobili w ch........

Z tego co widzę ten i ten strzelił focha i w przyszłym sezonie nie jedzie na ME, a moim skromnym zdaniem powinno się jechać i to z doborową i zgraną ekipą i nie dać się załadować w c...a 

 

Obserwując temat zauważyłem że niektórzy jednak nie lubią pokojowych rozwiązań, bo emocji za mało ;)

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...