Skocz do zawartości

Finały Europy EASCA 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Co ty wiesz o atmosferze na zawodach ...

 

 

 

Nie startowales w Polsce na zawodach w poczatkowych latach Car Audio. Na porządku dziennym były np przecięte kable sterujące do procka(P9) , wgniecione potencjometry od wzmacniaczy (genesis) w autach które stały otwarte do odsłuchu ....

 

 

 

I co uważasz Paweł ,że akurat w tej kwestii warto wspominać "dawne" czasy? Zaklejania oczek w radiu itp dziwnych historii? Ani mnie to rusza ani imponuje, Dowodzi zapalczywości, nieuczciwości i braku zasad... To ja już wolę obecne czasy, kiedy czy ja, czy jak to ma w zwyczaju Bury zostawia klucze słuchaczom i niech się bawią, jak do tej pory ani mi nic w aucie nie zginęło, ani choćby głupiej memorki nikt nie przestawił... Wychodzi na to ,że dawne PL CA, to nie tak wychwalane super grające święte graale tylko "kur...a popędzona złodziejem"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 518
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Nie startowales w Polsce na zawodach w poczatkowych latach Car Audio. Na porządku dziennym były przecięte kable sterujące do procka(P9) , wgniecione potencjometry od wzmacniaczy (genesis) w autach które stał otwarte do odsłuchu ....


 
AAA - zeby rozwiać twoje wątpliwości - nie byłem sędzią :P

Ta , a Xantanie podali żurek z kiełbasą :) , toż to był jawny zamach przed finałami ME :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co uważasz Paweł ,że akurat w tej kwestii warto wspominać "dawne" czasy? Zaklejania oczek w radiu itp dziwnych historii? Ani mnie to rusza ani imponuje, Dowodzi zapalczywości, nieuczciwości i braku zasad... To ja już wolę obecne czasy, kiedy czy ja, czy jak to ma w zwyczaju Bury zostawia klucze słuchaczom i niech się bawią, jak do tej pory ani mi nic w aucie nie zginęło, ani choćby głupiej memorki nikt nie przestawił...

Przytoczyłem ci fakty jak było. A wspominać stare czasy warto. Dlaczego ? Bo warto przypomnieć czasy w których na 1 kategorię przypadało 15-20 zawodników a nie tak jak teraz się zdarza 2-3 .  Poza tym imprezy były prawdziwymi imprezami Car Audio a nie zlotem na parkingu. Zupełnie inna bajka, zupełnie inny styl, zupełnie inny świat.

 

Gdybyś nie pamiętał - a pewnie nie pamiętasz - bo i skąd, to ja również zostawiałem klucze do swojej fury którą kto chciał - mógł słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś nie pamiętał - a pewnie nie pamiętasz - bo i skąd, to ja również zostawiałem klucze do swojej fury którą kto chciał - mógł słuchać.

 

 

Nie traktuj mnie protekcjonalnie. Bo tego nie lubię. To, że bawisz się w to dłużej w porządku, to ,że posiadasz większą wiedzę także ok, ale pamiętaj ,że są tacy , którzy bawią się audio znacznie dłużej od Ciebie a także posiadają wiedzę, przy której Twoja to zbieranie grabek w piaskownicy. Więc odrobina pokory Paweł, bo są tak mniej jak i bardziej doświadczeni od Ciebie.

 

 

 

Przytoczyłem ci fakty jak było. A wspominać stare czasy warto. Dlaczego ? Bo warto przypomnieć czasy w których na 1 kategorię przypadało 15-20 zawodników a nie tak jak teraz się zdarza 2-3 . Poza tym imprezy były prawdziwymi imprezami Car Audio a nie zlotem na parkingu. Zupełnie inna bajka, zupełnie inny styl, zupełnie inny świat.

 

No i? Ale jakie fakty? Że staliście sobie rozmawialiście w swoim gronie, śmialiście , klepaliście po pleckach a potem sobie sprzęt w autach niszczyliście walcząc o garnki jak stado hien? Imponujące... Powiem Ci więcej dup... mi urwało z wrażenia. :wink:

Co do frekwencji, to cóż czasy takie a nie inne, kryzys w każdej branży daje się we znaki. Ale z drugiej strony wali mnie jako widza czy zawodnika, że kiedyś tam, ktoś tam, i ,że 20 aut było w kategorii...

No i co z tego? Mnie interesuje co teraz mam do posłuchania na zawodach albo na wiosnę a nie kiedyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck - twoja interpretacja moich postów jest imponująca.

 

Chętnie dokupię kolejny moduł - skrypt do forum, jak go tylko ktoś napisze i ogarnie - Truck Translator i Decoder.

 

 

Track,wypowiadasz się o sprawach w których nie uczestniczyłeś.Wstrzymaj się...serio mówię.

 

 

On ją dobrze usłyszał, miał konkretnie opisane, i się jak zwykle nakręcił, potem będzie znany już wielokrotnie scenariusz, cisza i zmiana tematu.

 

- Jadę popracować, tak więc około 19:00 mogę znów "odgrzać kotleta " z przed 27 stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ją dobrze usłyszał, miał konkretnie opisane, i się jak zwykle nakręcił, potem będzie znany już wielokrotnie scenariusz, cisza i zmiana tematu.

 

 

 

- Jadę popracować, tak więc około 19:00 mogę znów "odgrzać kotleta " z przed 27 stron.

 

Nie będziesz musiał, a przynajmniej ja się do tego nie przyczynię. Nikt inny jak nie Ty umie , manipulować wypowiedziami, tak by siebie wybielić (niedługo pielgrzymki to zamiast do Częstochowy, to do Poznania zaczną chodzić). Św. Tomasz Bez Skazy. Uciemiężony przez złych sędziów z Easca, musiał uciekać na obczyznę, gdzie brać Niemiecka przyjęła go z otwartymi ramionami...

A z kogoś zrobić osobę, problemową. Otóż nie jestem problemowy, ale umiem także wyciągać swoje wnioski , kiedy co eliminacje , czy co finały , masz więcej informacji od swoich "informatorów" niż sami uczestnicy i zawsze bardzo dużo do powiedzenia, zwłaszcza jeśli chodzi o teorie spiskowe. Cóż Ty jesteś święty, Paweł to sędzia ,że cud, miód i orzeszki, nic tylko pomniki za życia chłopu budować a ja zawsze z czegoś robię problem. Niech i tak zostanie :wink:

 

ps. Tylko dziwnym trafem , wyciągnąłeś jedno zdanie na spokojnie 9 stron wcześniej , napisałem Ci również w sms, aby nie było wojny i abyś się uspokoił... To kto tu kręci dziwne dyskusje? :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha, nie mogę, oczywiście wojnę dotyczącą zawodów, na których nie był i pewnie nie wiedział, że w 2010 jest coś takiego jak EASCA rozpętał nie kto inny, jak pierwszy nawoływacz do spokojnych zawodów myster Ciężarówka. Jakiś erotoman gawędziarz naopowiadał mu historii i tak oto zaczęła się wojenka na kolejne strony forum.

 


masz więcej informacji od swoich "informatorów" niż sami uczestnicy i zawsze bardzo dużo do powiedzenia

to raczej Ty sam o sobie napisałeś ;) zawsze jak nie jesteś na zawodach masz więcej o nich do powiedzenia na forum, niż gdy na nich jesteś :D przykładem jest ten temat :) Marcin, mam coś dla Ciebie:

http://img.sadistic.pl/pics/cd3b3323b094.png

Może skocz do garażu i dokończ swoje fury, zamiast klepać na forum i wywoływać kolejną wojenkę...

 

Ps. na AYA, z tego, co pamiętam, Ty też jeździłeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Może skocz do garażu i dokończ swoje fury, zamiast klepać na forum i wywoływać kolejną wojenkę...


 

Słuchaj , ja także czasami mam torsje jak czytam Twoje wypociny, więc zajmij się sobą. Wojenki nie rozpętałem. Nie ja pociągnąłem ten temat. A Tbrek a następnie Caskp wezwany na odsiecz sms...

 

 

 


Ps. na AYA, z tego, co pamiętam, Ty też jeździłeś ;)

 

Byłem raz... Wygrałem. I mi wystarczyło. Nie robię we własne gniazdo tak jak to Tbrek robi, gloryfikując jak to tam nie jest cudnie i pięknie.

To jest jedynie obcy folklor, dobry raz do roku na zasadzie pojechania jako ciekawostki i zobaczenia jak u kogoś innego gra. Nie więcej i nie mniej.

 

 

 


Może skocz do garażu i dokończ swoje fury, zamiast klepać na forum i wywoływać kolejną wojenkę...

 

Dokończę, jak będę miał ochotę , czy kaprys, nic Tobie do tego bo jak sam zauważyłeś to "moje" fury... Grają czy nie to chyba raczej moja sprawa i mój ból głowy nie Twój.

To nie ja klepałem przez dwa tyg, ja kto problemem jest uruchomić instalację i przyjechać na piknik, nawet na pająka... U mnie przynajmniej lepiej/gorzej, ale zawsze coś gra, Ty zaś co najwyżej sobie poklepiesz, tyle Twojego. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Qźwa ludzie ogarnijcie się!!!

Rozkręcacie jakiś temat, który nic nie wnosi.

Tak jak zauważył Paweł macie telefony czy maile, załatwiajcie takie sprawy między sobą

Jak by to poczytał Mr Zorro to by miał radoche

 

To jeszcze niech Tbrek zadzwoni do Ciebie i sobie wyjaśnijcie telefonicznie, dlaczego wali w sms (przecież Oni nie obgadują za plecami) , że także drukowałeś wyniki ma ME w Niemczech(tak jak by mnie w jakimkolwiek stopniu to obchodziło czy dotyczyło) i innych zawodach... Taki typ ludzi... Siebie wybielą, a swoje i tak zrobią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze niech Tbrek zadzwoni do Ciebie i sobie wyjaśnijcie telefonicznie, dlaczego wali w sms (przecież Oni nie obgadują za plecami) , że także drukowałeś wyniki ma ME w Niemczech(tak jak by mnie w jakimkolwiek stopniu to obchodziło czy dotyczyło) i innych zawodach... Taki typ ludzi... Siebie wybielą, a swoje i tak zrobią...

Mogę to skomentować, ale dopiero jeśli to usłyszę czy przeczytam od Tbrek'a. Wszystkie inne ploty mam głęboko w d....  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A jakiś konkret Mirku? Bo papier przyjmie wszystko... Gdzie, kiedy i przez kogo wyniki zostały "wydrukowane" w sezonie 2013 w PL?

Czytaj ze zrozumieniem , sedzia wsiada i ma zapisane co dał w innych autach 


 

 


jak zostaniesz oceniony przez kolegów z forum , może to cię przekona

z toba zawsze stane , niech sie wypowiedza ci co słyszeli oba auta , dan ? czy ktos inny kogo uznajesz , twój system oceniła europa ja miałem to zdanie od zawsze popytaj :)


 

 


teraz rozmawiamy tylko jak nas Niemiec wydymał

To jest twoje zdanie :)


 

 


dwóch chętnych już na przedsmak szkolenia się załapało1`

Tworzysz kolego nową kadre :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZROBIL KTOS JAKIEKOLWIEK ZDJECIA PODCZAS TEJ IMPREZY ??????

No i tu jest pewna kupa :mur:

 

Okazało się ze 90% fotek nadaje się do śmietnika :mur1::mur::mur1:

 

Coś uległo awarii czego nie zweryfikowałem na wyświetlaczu podczas imprezy. I wychodzi ze jedno zdjęcie jest żyleta a 10 następnych mydło. Ekspozycja jest wzorowa bo nawet lampę wziąłem. Nie mam teraz czasu na dochodzenie co było winowajcą ale obstawiam bardziej body niż szkło. Wydaje mi się ze większe prawdopodobieństwo ze się w body "średniej klasy" autofocus wysypał po kilkudziesięciu tysiącach fotek niż w szkle klasy EX po ok 3000 fotek.

 

:mur1:

 

Przebiorę w wolnej chwili i wrzucę galerie ale nie będzie tego wiele. :(

 

Puki co to wiem że JD strzelał fotki to może jemu coś wyszło.

 

Ja jestem deko podłamany. Ale cóż jeśli się okaże że body to nie pozostanie nic innego jak dociągnąć klasowo body do szkła :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Przytoczyłem ci fakty jak było. A wspominać stare czasy warto. Dlaczego ? Bo warto przypomnieć czasy w których na 1 kategorię przypadało 15-20 zawodników a nie tak jak teraz się zdarza 2-3 .  Poza tym imprezy były prawdziwymi imprezami Car Audio a nie zlotem na parkingu. Zupełnie inna bajka, zupełnie inny styl, zupełnie inny świat.
 
Gdybyś nie pamiętał - a pewnie nie pamiętasz - bo i skąd, to ja również zostawiałem klucze do swojej fury którą kto chciał - mógł słuchać.

Oj to były czasy , teraz faktycznie na europie juz wiało parkingiem w niektórych klasach :)


 

 


Arkusze są każdorazowo składane w biurze, a sądzia ma kopię zapasową przy sobie , własnie po to, aby w kazdej chwili mógł sobie porównac gdzie, za co i ile wpisał .

A ja naiwny myślałem ze wyciaga regulamin i patrzy ile nalezy dac do tego co słyszy , ale cóz życie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Św. Tomasz Bez Skazy.

 

Zaprasza wszystkich poszkodowanych jak i tych którym bliżej do Poznania na rozgrzeszenie przed sezonem, ważne cały kolejny sezon. Droga teraz dobra tak więc aut nie zniszczycie.

 

Nie zazdrościć tylko teraz Siergiejowi , który ma do mnie najbliżej i mógłby częsciej z mojej nadprzyrodzonej zdolności korzystać, muszę go tylko na inną wiarę przeKABANić.

 

EOT.

 

P.S. z Siwym sobie porozmawiałem, jak i przekazałm sens mojej smsowej wypowiedzi (jaki to z niego drukarz i tyle) tak więc nie kombinuj po swojemu.

 

 

 

Nie robię we własne gniazdo tak jak to Tbrek robi, gloryfikując jak to tam nie jest cudnie i pięknie.

 

Może coś z tych moich wyjazdów zostanie przejęte i na tym terenie, ale to trzeba czasu, chęci a nie nagonki. Ty nie musisz wszystkiego wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to były czasy , teraz faktycznie na europie juz wiało parkingiem w niektórych klasach :)

Myślę że możemy do tego wrócić tylko należało by przeedukować głównie zawodników

zasada nr 1. Przegrany się nie wścieka i sieje zamęt, tylko spina poślady, gratuluje zwycięzcy i z uśmiechem na twarzy żąda rewanżu na następnej imprezie.

Panowie jestem weteranem zawodów CA i mogę tylko powiedzieć tyle że przegrana to jakieś 5% udziału sędziego, największy problem to błąd zawodnika lub sprzętu. Ile razy słyszałem "nie ta memorka mi się wcisnęła" albo "proc mi się zresetował" ale za nim to padnie najpierw w chwili emocji pada oskarżenie że sędzia jest głuchy albo stronniczy. Należało by sie nauczyć przejść po autach ze swojej grupy i posłuchać a następnie ulokować się samemu w całej stawce

 

I jeszcze jedna sprawa sędzia też może się pomylić niezłośliwie czyli nieświadomie no i oczywiście to nie dotyczy mnie  :hyhy:  :hyhy:  :hyhy:  :hyhy:  :hyhy:  :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprasza wszystkich poszkodowanych jak i tych którym bliżej do Poznania na rozgrzeszenie przed sezonem, ważne cały kolejny sezon. Droga teraz dobra tak więc aut nie zniszczycie.

 

Nie zazdrościć tylko teraz Siergiejowi , który ma do mnie najbliżej i mógłby częsciej z mojej nadprzyrodzonej zdolności korzystać, muszę go tylko na inną wiarę przeKABANić.

 

EOT.

 

P.S. z Siwym sobie porozmawiałem, jak i przekazałm sens mojej smsowej wypowiedzi (jaki to z niego drukarz i tyle) tak więc nie kombinuj po swojemu.

 

Zapraszam w niedziele o 14:00 do wawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem , sedzia wsiada i ma zapisane co dał w innych autach 

I to dla Ciebie oznacza ze drukował :)

z toba zawsze stane , niech sie wypowiedza ci co słyszeli oba auta , dan ? czy ktos inny kogo uznajesz , twój system oceniła europa ja miałem to zdanie od zawsze popytaj

NIe ma problemu :) , większość osób ktora była na finałach MP może się wypowiedzieć , żę grało u mie lepiej ze średniakiem w zwarciu niż u Ciebie , nie mam z tym najmniejszego problemu :)

Europa oceniła system , na swój sposób jakk każdy tylko śmiesznie to wygląda , jak 8 zawodników na 12 ( minus 2 niemców :) ) czyli tak naprawde na 10 składa protest na kompletnie nie kompetentne oceny :)

Ale przecież ty wiesz najlepiej siedząc za komputerkiem i wysilając się :)

To jest twoje zdanie

Zdanie całego Teamu Polska / Czechy i Słowacja :) nawet sedzia głowny ( Słowak )  którego posadziłem u siebie w aucie zaraz po odsłuch jak usłyszał jaki jest arkusz , spuścił głowę i przeprosił , na koniec przy klacji potwierdził że u wszystkich na arkuszach profi są same bzdury... Ale komu ja to pisze , internetowemu napinaczowi bez odwagi żeby załatwiać sprawy na miejscu i bez honoru bo tak przyjmują przegraną baby lub dzieci :)

Tworzysz kolego nową kadre   :)

 

 

No tak bo na impreze zaprosilłem Dana i Lklukasza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...