Skocz do zawartości

Citroen C5, czyli wasylwek znowuż kleci granie.


wasylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Sylwek, jakie ustawienie średniaka bardziej ci pasuje?

Nie zdążył ja wytestować ich z nowym cieciem, czasami i na szybę ale pewnie zostaną w tych trójkątach tzn. na pysk, ba całkiem dobrze grają teraz.

 

Suzi na razie gra, don't sztresso :hyhy: . A ja jestem pewny, że to źle wpięta kostka :wsciekly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej ...zioła szukam :rotfl: .

 

Spoko, spoko wożą się tu "adiofile" z bum, bum na pokładzie, roboty jest na minimum 2 miesiące więc jak sie bardziej zagniezdżę to podziałam jak sie uda. Nie tylko Naka bo ja wiem...co trzeba szukać a nuż jakis nieświadomek cos dobrego bedzie miał :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mea culpa :rotfl: .

Kto słuchał (o ile wytrzymał dłużej na piknikowym spontanie ten wie ).

Sam słyszałem , że to pogrywało a nie grało, trochę się tym wszystkim zdezorientowałem bo pierwej kiedy dłubałem grało jakis czas z kablami na wierzchu a tera nie :rotfl:

Znalazłem trochę czasu  oto co było:

W piecu RF dwie masy od RCA "wisiały" w powietrzu stąd to upierdliwe gwizdanie i kompletny brak chęci gry tych z tyłu :kwasny: ...naprawiłem ale piecyk i tak pójdzie w świat.

Wofer od strony kierowcy był podłączony w przeciwfazie :kwasny: usiadłem podumałem i na bezczelnego wziąłem bateryjkę 1,5 V i zwyczajnie patrzyłem co się dzieje z tym, ponownie kłaniaja się moje nocne, szybkie podłączania grzebania w kostkach etc., analogicznie przemielić zamierzam jutro miernikiem wszystkie grajki, wypoczęty jestem to i kaczora jeśli jest to znajdę.

W chwili obecnej podłączyłem tylko przód cały pod jednego pieca i jak to mawia dan...zaczęło kąsać choć na moje trzeba będzie jeszcze kilka razy pomieszać w cewkach i kondziołkach ale to spoko ...mamy czas.

Póki co źródło mierne ale nastąpił ...pomysł i kolejna awersja na jakiś czas do tych nowoczesnych kombajnów :rotfl:

Z tylnich furtek wyleciały grajki ale to nie znaczy, że nie bedę dalej brnął w ten pomysł a'la suby w tym miejscu (furtki przygotowane a grajki sie kiedyś napatoczą)

Subbasu nie ma i od przodka go więcej nie dostanę dlatego pomysłu nie odpuszczę.

 

 

Dalszy plan jest następujący i prosty na źródło wejdzie Nakamichi a piecownia już jest na "przymiarkach" tak mało zmian a tak banana robi  :hyhy:  .

 

A byłbym zapomniał jutro musze kupic nowy akumulator :wsciekly:  nie wiem kiedy teraz wrócę do PL, jest ciepło ale po 15 minutach spokojnej gry juz nie odpalę, przyjdą przywrozki żona nie zapali fury bedzie dym :kwasny: znowu wydatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinceta robi, ale nie dla mnie :wsciekly: ona (ta sztuka przynajmniej ale to ...na razie). Dziękuje wiadomemu za mozliwość zabawy.

 

Cały czas kminię na tym co gadaliśmy i nie daje mi to spać :wsciekly: .

 

P.S. jutro przekładam średniaki w deskę :wink:  raz kozie śmierć poza tym i tak zona tego wiecej słucha a ona nic nie słyszy :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie było karolku kabelka podmienić :wink:  a nie uciekać w alkohol?

 

Poważnie.

Porzeźbiłem nieco, wywaliłem cytryniastego clariona i podstawiłem dużurnego beckera (podstawy pod pure passive :wink: ) z dokładnością aptekarza przeleciałem poprawność wszystkich faz. Średniak poleciał pod szybę (nie wiem co go boli czy cięcia czy efektywność ale nieco jakby "góruje") w ogóle o ile wreszcie system nabrał na dole moich wymagań i nawet sporo zbliżył się do zagrania Slayera tak jak chcę o tyle średnica i góra pozostawia sporo do życzenia. Słychać już jak pienseta zaczęła wszystko zbierać do kupy ale to jeszcze nie to co trzeba najgorsze, że sam nie wiem czego brakuje, w każdym razie woferzaste zastukały wreszcie, co gorsza ...trzeba co nieco mat podoklejać :wink:  a jeżeli jest taki wniosek to jest ok. Tak jeszcze się zastanawiam RF gonił mi wofery w HPF od jakichś bodaj 70 Hz a ten bezfiltrowiec teraz daje im to co ma od samego dołu i być może tu jeszcze była mała kupa. Odruchowo spodziewm się, że Naka-pokraka jest jednak MOIM źródłem i być może po jej zapięciu całość może zagrać inaczej hmmm...niekoniecznie tak jak chcę kupimy, zobaczymy.

Oczywiście nie brałem pod uwagę duperel typu lewa półprawa itd. na chwile obecną miało zafurkotać, niuanse zostawiam sobie na późne jesienne wieczory :hyhy: trochę jednak załapałem z tymi czasami i czysto pasywnie może być ...bardzo żmudne, ale nie niewykonalne :help: , dam radę.

 

Fubu miałeś jednak rację trza było od razu kupować :hyhy:  ale właśnie min. po to są pikniki.

 

Najważniejsze, że jedziemy do przodu z tematem i prócz słupków które z pewnością powinny zostać jak są o tyle dalej będziemy lecieć wedle mego pierwszego pomysłu.

W środe rano jadę już niestety do krainy zioła ale pocieszające jest to, że tam czeka na mnie mój fant który musze koniecznie nabyć.

 

Ogłoszenie w sprawie piecy pojawi sie w swoim czasie, pierwej źródło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...