Skocz do zawartości

EASCA - Regulamin 2013


jd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 435
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Komu to mówiłem ? Powiedz komu bo się ostatnio z chłopakami uśmiałem z tego , kiedyś twojemu mentorowi mówiłem że jak się nie będe mieścił z budżetem ( bo wstępnie liczyłem 4zł za ojro , masz w moim temacie więc nie czytaj wybiórczo) to wywalę go i zrobię pasywkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie.... Tego już czytać się nie chce, jakby tak było w SPL to wolałbym jechać na zawody jako widz. Jak chcecie komuś coś zarzucić to róbcie to na zawodach, a nie na forum, rok po fakcie.... Rywalizacja rywalizacją, ale dobra zabawa i możliwość sprawdzenia swoich umiejętności jest chyba najważniejsza. :offtopic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Emil co ty pierd. do czego się przyznać ? Że z debilami się polemizuje ? Przecież jasno CI napisałem że wzmak zawsze był pisany i że nawet z nim miałem zapas ! Przecież to do Ciebie nie dociera , cały czas jak mantre napierd... "nie przyznacie się , nie przyznacie się " kuwa do czego skoro akurat byłem fair i nigdy niczego nie zrobiłem wbrew regulaminowi , Pavliqa lepiej zapytaj jak walił w uja , on dobrze zna ten temat !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Syndmx , śpiesze tylko z wyjaśnieniem , ani Ja , ani Truck , ani nikt inny poza jegomościami Pavliq i Emil nie kręci afery ! Coś się chłopom ubzdurało i walą jakieś smuty ... DO nich proszę pretensje .

 

Nie wnikam kto ma rację, ani kto zaczął tą głupia dyskusję, ale niech któryś będzie mądrzejszy i skończy ją w końcu :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobra nie ma sensu ciągnąć tego dalej widzę że Ty i Truck nie macie nawet grosza honoru się przyznać, przykre to jest :looka:

 

To nie ciągnij, bo się zapętliłeś jak zdarta płyta, zaczyna to już być nudne i montonne, jakaś tragifarsa w 2356 odsłonach jak "Moda na sukces".

 

ps. Jeśli byłeś w szkole ( a mam nadzieję ,że tak) to cytując klasyka Sienkiewicza "Skończ Waść wstydu oszczędź!"



 

Truck, spoko, ostatnie miejsca ja rezerwuje, wiec zostaje conajmniej przed ostatnie dla ciebie. Ew bedziemy sie zamieniac :)

Raz juz wygrales, wiec spoko teraz dla zabawy trzeba jezdzic.

 

Już tłumaczyłem Kabanowi, że chęci to jedno ale pozostają jeszcze inne kwestie, więc naprawdę w tej chwili nie wiem na czym stanie.

Co do miejsc spiny żadnej nie mam, mogą być ostatnie, to i tak nobilitacja znaleźć się w klasie jednych z najlepszych aut w kraju.

Więc jedyne co by mnie martwiło to doprowadzić auto do takiego poziomu aby zasługiwało na konkurowanie z resztą kolegów z klasy a nie stało wyrwane jak filip z konopii, nie wiadomo po co i skąd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie bedziesz stresował, posłuchasz aut na poziomie i u siebie ustawisz odpowiedni poziom. pozatym głosników ODR nik nie bedzie miał. matrixy to i owszem czy tez accutony ale ODRów jeszcze nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

co sie bedziesz stresował, posłuchasz aut na poziomie i u siebie ustawisz odpowiedni poziom

 

Stresu nie mam, zobaczymy bliżej Sosnowca ( bo to się chyba zapowiada jako pierwsza eliminacja?), być będę z pewnością, a w jakiej roli to wyjdzie w praniu.

Zobaczyć się zobaczymy, aut też się posłucha. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...