Skocz do zawartości

EASCA - Regulamin 2013


jd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pawik,

Pavliq jak już...

 

Z tego co pamietam to i w twoim sie co nie co pozmienialo  :)

Pozmnieniało się i to nie raz - od czego by tu zacząć - piece, nawet nie wiem już kiedy i które, proca po tuningu (ja tam różnicy nie słyszałem, ale fakt - była robiona), czy zawyżone ceny w zestawieniu bo grałem na stx'ie, a wpisywałem droższe modele... żeby pójść fair to może i nawet w niższej klasie cenowej by się auto zmieściło - wszak proca była grzebana pod koniec sezonu.

I tak 3/4 liczących się aut na zawodach jest grzebana niezgodnie z regulaminem - czy muszę wymieniać przykłady??? Tak - jeden muszę...

 

Kiedy ja tu nie o złotówkach piszę , miałem na myśli jakąś wewnętrzną wajchę   :wink:

 

No tak - 2000 zł w klasie do 11500 to naprawdę niewiele.

 

co Wam da wyciąganie starych brudów ,w zeszłym sezonie to Wam nie przeszkadzało?

Radek - nic - tak naprawdę.

Nie jest okej, że gość który uchodzi za "świętego" ciśnie po wszystkich co u nich było grzebane, kombinowane, etc. kiedy sam zdobył mistrza... oszukując. Szkoda, że temat był już moderowany bo bym przytoczył konkretną wypowiedź, która znikła...

Nie ważne czy cyferką na obudowie czy nie. W zestawieniu wpisał inny model - tańszy. Więc jak już taki "święty" to niech napiszę - "tak - kłamałem od początku".

 

Kilka innych przykładów można jeszcze wymieniać - ale fakt, nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 435
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

No tak - 2000 zł w klasie do 11500 to naprawdę niewiele.

 

Może jeszcze nie dotarło , wyjąłeś z jego instalacji taki procek podczas zawodów ?

I aby zakończyć tę żenadę , cztery lata temu sprzedałem , zainstalowałem i ustawiłem Truckowi fabrycznie nowy procek 701  i nic mi nie wiadomo aby istniała jakaś przyczyna dla jego zmiany , bo przez cały czas sprawował się poprawnie .

Nie widzę tez najmniejszej potrzeby aby zmieniać go na 700 , bo w dźwięku niczego nowego czy innego to nie wnosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavliq jak już...

...nie złość się,nie zrobiłem tego celowo.

 

Nie ważne czy cyferką na obudowie czy nie. W zestawieniu wpisał inny model - tańszy. Więc jak już taki "święty" to niech napiszę - "tak - kłamałem od początku".

Teraz trochę po jabłkach ale gdybyś to zrobił w trakcie sezonu...tylko żeby to uczynić trzeba być samemu w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I dlatego nie startuję :) wolę popatrzeć z boku... Zabawa równie udana :D

 

Zabawa zawsze jest udana, tylko co nie którym żal tyłek skręcił i zwieracze puściły ,że oni swoje graty rzeźbili, wsadzali jakieś BB, a kto inny bez grzebanych klocków zdobył MP.

Obecnie jestem poza domem u teściów, ale jutro rano możecie spojrzeć w sobie w temat i przekonać się naocznie, kto tu z kogo robi wariata.

Zaręczam ,że Pavliq z drugim lekko niedorozwiniętym Emilem, szukający taniej sensacji, popuszczą na rzadko...

Nigdy nie miałem grama, przegrzebanego klocka w swoim aucie, w przeciwieństwie do jednego pana, który już się sam przyznał co przegrzebał (choć jeszcze uściślij co i od kogo miałeś jeśli chodzi o przegrzebane piece Pioneera), oraz smarkacza, który instruowany przez swojego guru Mańka, próbował mnie uderzyć z flanki, nie wiedzieć dlaczego?(a raczej wiadomo). No cóż nie pykło Wam moi drodzy i to nie ja z siebie zrobiłem idiotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Truck,z tego co można wywnioskować to chłopaki nie twierdzą że miałeś coś grzebane tylko pomyliłeś modele procków na arkuszu.

 

Ustosunkuję się do tego jutro rano gdy wrócę do domu. :) Spokojnie nie umknęło to mojej uwadze. :)

Stąd uwaga ,że to panowie z siebie zrobili idiotów swoją zapalczywością. I myślę ,że szczekaczki się zamkną na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I aby zakończyć tę żenadę , cztery lata temu sprzedałem , zainstalowałem i ustawiłem Truckowi fabrycznie nowy procek 701 i nic mi nie wiadomo aby istniała jakaś przyczyna dla jego zmiany , bo przez cały czas sprawował się poprawnie .

 

Tak dla przypomnienia. :)



 

Co to znaczy ?

 

Ostatnio zwróciłem tym panom a dokładnie Pavliqovi uwagę ,że lubi zadawać się z ludźmi na bakier z uczciwością (Emil wysyłający sprzęty ludziom po paru mieś od zapłacenia, Maniek, który wywalił pół Polski na kasę), wtedy udali ,że deszcz pada kiedy nawet się napluje i stwierdzili ,że co mnie to obchodzi, minęło trochę czasu i proszę...Emil wychodzi z "hiciorem" jak to truck ma Mistrza Polski oszukując, mimo ,że każdy z zawodników ma prawo zgłosić swoje wątpliwości w czasie zawodów a i auto było na każdych zawodach regularnie sprawdzane instalacyjnie przy otwartej w pełni zabudowie.

Wtedy zastrzeżeń nie mieli, ale teraz wyciągnęli królika z kapelusza, bo Ancymon kupił ode mnie 700 kę... :rotfl:

Mam jeszcze 900,990, 701(oho! ) i to ,że któreś z nich sprzedam oznacza ,że miałem w aucie na zawodach? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli Twój zwrot, nie dający się zrozumieć.

Oj kminio podstawy Historii bitew i wojen

Kminio flanka to zajście z boku , coś w ten deseń :wink2:

Dokładnie tak :)

 

Szczerze przyznam że nie wiem po co teraz te teksty , szczególnie że próbując zdyskredytować Trucka sami się podpierd..liście ... NIe mam pojęcia co wam odbija bo naprawdę wydawało się że się żę jesteście naprawdę spoko , proszę przestańcie z tymi podjazdami , spotkajmy się i pogadamy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na pikniku to było dla przyjemności,posłuchałeś ,pogadałeś i poszedłeś dalej.Na zawodach sędziowie mają ściśle określony plan i czas.

Ciekawi mnie czy ten wyścig szczurów się kiedyś skończy.Kiedy uczciwość stanie na pierwszym miejscu z wygraną za wszelka cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historię będę miał dopiero w następnej klasie.

 

Tak dla potomności

"Flanka,

 

1) w dawnej terminologii wojskowej bok, skrzydło szyku lub ugrupowania bojowego, w przeciwieństwie do frontu i tyłów. Prowadzenie ognia lub ataku wzdłuż frontu w skrzydło nieprzyjaciela. Również oskrzydlenie wojsk przeciwnika nazywano flankowaniem."

 

Haha... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jesteś głupi i tyle.

Nie pomyślisz nawet, że zaczepiając mnie w ten sposób, mogę zacząć sypać hiciorami w stylu, przegrzebany procek na innych opampach u Kwiatka?
Ja przynajmniej miałem ori bebechy w sprzęcie, a czy na obudowie była jedynka czy zero trzeba było anonsować w czasie zawodów, każdy ma do tego prawo, tym bardziej ,że zabudowa nie była zawalona toną gruzu.
Zanim cokolwiek następnym razem napiszesz naprawdę zastanów się czy nie walisz z zza grubej armaty, bo ja także wiele rzeczy wiem, ale nie przyszłoby mi do głowy komuś szkodzić.
Jednym słowem Emil, debil z Ciebie nie dyplomata. ;)"

Pw od Trucka, jak odniesiesz się do tego co jest pogrubionymi literami?
A i nie życzę sobie żebyś mnie obrażał...


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...