Skocz do zawartości

EASCA - Regulamin 2013


jd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 435
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Ciekawe, czy komputer wliczany byłby do wartości systemu? :)

 

Na ten temat najlepiej jak się wypowie JD, ale myślę ,że jeszcze nie czas na zmierzch płyty CD :)

Choć nie powiem sądząc po rozwoju technologii w HA, kijem Wisły się nie zawróci i to tylko kwestia czasu kiedy wspomniane przez Ciebie rozwiązania ( już jako przecież istniejące) będą jakoś musiały być usankcjonowane regulaminem. Więc jak dla mnie nie widzę problemu aby sędzia do jednego auta szedł z pudełkiem cd a w innym miał w kieszeni pena z tym samym materiałem do odsłuchu.



 

2 auta :) , ale alfa Maćka jest ciężka do przebicia .

 

Alfa chyba zdobyła ME w Czechach w swojej klasie? Dobrze pamiętam?




:rotfl: ostatnie miejsce i pudło :rotfl: niezle :wink:

 

No niestety, klasa przecież bardzo przyjazna dla portfela, w zasadzie można przyjechać na serii a mimo wszystko frekwencja mała. A szkoda, potem zazdrośnie spoglądamy ,że w Czechach, czy Niemczech stoi po kilkadziesiąt/set aut. U Nas również jest to możliwe, jeśli tylko się samemu spróbuje, przyjedzie , zobaczy i samemu wyrobi opinię a nie na podstawie wpisów jakiegoś ułamka niezadowolonych. Ze swojej zachęcam każdego , kto ma ochotę, ma czas, na pewno nie pożałuje a i plus jest taki ,że zawsze można liczyć na jakąś poradę od innych i pójść do przodu z graniem autka na co dzień. No i rzadko jest okazja aby posłuchać w jednym miejscu wielu fajnie grających aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie muszę przebijać nikogo :D fun jest ważniejszy :)

 

Coś Ci zdradzę i tak największe jajca są przed/po zawodach w sensie funu i po to większość jedzie, a nie się spinać. :)

 

Proszę bardzo foto, z odczytu wyników w Lublinie, jak widać "spina" na maksa... :rotfl:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Ci zdradzę i tak największe jajca są przed/po zawodach w sensie funu i po to większość jedzie, a nie się spinać. :)

 

Proszę bardzo foto, z odczytu wyników w Lublinie, jak widać "spina" na maksa... :rotfl:

 

attachicon.gifDSC_1709 - Kopia.JPG

O to teraz doebałeś :D trzeba było chociaż mi brzuch w Fotoszopie usunąć :D

 

Czy to przypadkiem nie były zawody na który w mojej skodzie w bagaju był barek ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowa dziękuję nie usłyszałem,

Już nie rób ze mnie potwora :) raz, że podziękowałem, 2 że zaproponowałem przygotowanie pod te głośniki za free ładnych pierścionków z alu - tylko wymiarów się nie doczekałem nigdy :)

 

żeby nie było OT - szkoda, że Lublina nie ma - zawsze oficjalne otwarcie sezonu i dość duża frekwencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Już nie rób ze mnie potwora :)

 

Paweł potwora nie robię, ale nie ukrywam mam do Ciebie zaj... żal i tyle. Nawet nie nerwy.

 

 

Czy to przypadkiem nie były zawody na który w mojej skodzie w bagaju był barek ?? :D

 

Fakt, większość towarzystwa, chodziła już lekko zgięta... Słońce wtedy mocno piekło! :rotfl: :rotfl:

 

 

a ja odwrotnie , wszędzie w hooj daleko :)

 

Nie tylko Ty, dla mnie do Lublina także jakoś 7 paczek... :/

Ale zawsze fajnie zobaczyć wszystkie mordki po ciemnej długiej zimie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja ich nie lubie :P , żartuje oczywiście :) aya bardzo fajna impreza w tym roku też się wybieram !

 

Nie gadaj, przyjęli wszystkich baaardzo gościnnie. Większość osób , które były w zeszłym roku na tyle miło to wspomina ,że także i w tym się wybiera. Ja także się kulnę jak zdążę zieloną złożyć.

Poza tym w końcu może się razem zmierzymy w jednej klasie :D:rotfl:   3-wege Unlimited czeka.. :hyhy::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w tych samych terminach co w zeszłym roku , będzie na pewno ( raczej ) sosnowiec , Olsztyn i Iżbicko ( może marbella się wypowie )

Izbicko w tym roku bedzie 9-11 Sierpień chociasz niewiem czy nie od 8-czwartku bo sa takie petycje :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To fakt , przykładów jest wiele pomagania sobie , strojenia przed zawodami , picia rudej itp , w bydzi było nas naprawdę wielu i atmosfera była przednia :)

 

Niema co ale melanż i klimat tego wyjazdu był mega zacny :D Dobrze by było podtrzymać tradycje :)

 

 

Proszę bardzo foto, z odczytu wyników w Lublinie, jak widać "spina" na maksa... :rotfl:



DSC_1709 - Kopia.JPG

 

Nawet się złapałem w kadrze :rotfl:

 

Mam nadzieję że uda mi się w tym roku pojechać chociaż do Olsztyna ale jak na razie marnie to widzę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...