Skocz do zawartości

EASCA - Regulamin 2013


jd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kogo oni oszukują,siebie czy innych :hyhy:

Wygląda na to że i siebie i innych :)

po co zawody , teoretycy podzielili juz puchary mniedzy sieba na forum.

 

 

 

wygra ten co mniej nasciemnial :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Już widzę ile protestów będzie na starcie :D

 

A kiedy bedzie wiadomo cos na temat konkretnych terminów?? Jakby było wiadomo wcześniej to bym sobie wolne pozalatwial a tak bedzie kupa ???

w tych samych terminach co w zeszłym roku , będzie na pewno ( raczej :P ) sosnowiec , Olsztyn i Iżbicko ( może marbella się wypowie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 435
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy na przyszłe sezony, w kategorii o najmniejszej liczbie restrykcji dot. używanych urządzeń, jest przewidziana możliwość odtwarzania materiału z nośnika innego niż CD?

De facto regulamin o tym nie wspomina /choć informacja o odczycie z CD jest zawarta w dokumencie "Przebieg oceny brzmienia"/.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem wystartować w klasie, w której się zmieszczę, ot tak po prostu - dla przyjemności i zobaczenia tego na żywo, ale kurcze ta polityka mnie przeraża (a co najlepsze - moje auto jest potworkiem, w którym doszukać się można dotyku wielu różnych, skonfliktowanych stron :D od radkowej zabudowy, przez truckowy magiczny proc, po mańkowe strojenie, ze słupkami i drzwiami emilowo-kwiatkowymi  :D  ) ... 

 

Wszedłem tu jako nowy, bardzo niedawno, a zobaczyłem już tyle (w warszawskim światku), że można by książkę napisać, niestety sam się stałem uczestnikiem (ale uda mi się wyplątać mam nadzieję, bo mi się to nie podoba)...

 

Nie dałoby rady podejść do tego z jakimś luzem i mniejszym ciśnieniem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od radkowej zabudowy

Co ma moja(Twoja) zabudowa do jak to ująłeś "warszawskiego światka"?

Przypomnę,że już dawno się odciąłem od tej olyty i proszę mnie już więcej  z nią nie wiązać.

 

 

"moje auto jest potworkiem, w którym doszukać się można dotyku wielu różnych, skonfliktowanych stron :D od radkowej zabudowy, przez truckowy magiczny proc, po mańkowe strojenie, ze słupkami i drzwiami emilowo-kwiatkowymi  :D  ) ..."

Przy okazji zapytam co ma moja osoba do reszty wymienionej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

chcesz w Profi grać z pena ??

 

Według mnie to nie możliwe. Zaraz by się pojawiły głosy czy aby materiał na pendrivie to ten sam co na płycie( a może podrasowany? idąc teoriami spiskowymi :rotfl: ).

Za każdym razem gdy auto jest sprawdzane, sędzia wkłada swoją własną ori płytę Easci i dokonuje odsłuchu. Podobnie z tego co widziałem odbywa się w DBL, możesz mieć swoje płytki ale na ocenę dostajesz jednolite od sędziów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dziwny ten temat jest :rotfl::mur1:

 

Człowiek wchodzi dowiedzieć sie czegoś o zawodach i regulaminie a czyta 5 lub wiecej ston o wałkach i innych brudnych sprawach :mur1:

 

Powinny być 2 tematy jeden o regulaminie i zawodach a drugi typowy offtop freestyle o brudach związanymi z zawodami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

przez truckowy magiczny proc

 

Sam powodujesz nakręcanie dziwnych tematów takowymi wpisami. Ale przecież Ty z Emilem tak lubisz... Rzucić hasło niby nic a potem przebierać nóżkami i cieszyć się, że udało się wywołać aferkę.

Jeśli o mnie chodzi proszę mnie nie mieszać już do jakiś niesnasek. wszystkich traktuje równo i nie mam żadnych animozji. Ja się bawię tym wszystkim bo to moja pasja i hobby a Wy? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma moja(Twoja) zabudowa do jak to ująłeś "warszawskiego światka"?

 

Radku - chodziło mi o położenie geograficzne tylko i wyłącznie, w nic i z nikim, nie chciałem Cię mieszać :)

 

trucku - przecież żartuję sobie (a gdyby był magiczy w jakimkolwiek tego słowa znaczeniu, to chyba nawet lepiej dla mnie? :) ), to było odniesienie do waszych przepychanek z wcześniejszych stron. Daję Ci słowo honoru, że nawet o zakupie proca od Ciebie, Emil i Kwiatek wiedzieli już po fakcie i nie mają z tym nic wspólnego :) I po co te prywatne wycieczki związane z Emilem? Ja to ja, a Emil to Emil - proszę nas nie łączyć.

 

A jeśli chodzi o "aferki" to ja i mój portfel byliśmy ich ofiarą, a nie prowodyrem czy kimś, kto by się z nich cieszył. Idę stąd, chciałem rozluźnić atmosferę, a tu wszyscy spięci konkretnie... Przeczytaj trucku mój post jeszcze raz, zobacz emotki i ostatnie zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny być 2 tematy jeden o regulaminie i zawodach a drugi typowy offtop freestyle o brudach związanymi z zawodami :D

 

Z tego co widzę 97% osób wypowiadających się tutaj pisze na temat , czyli w kwestii nowego regulaminu, zaś dziwne dyskusje wywołuje raptem 2-3 osoby, skupione wokół Mariana Zbaw Polskę vel Mańka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wystartować w klasie, w której się zmieszczę, ot tak po prostu - dla przyjemności i zobaczenia tego na żywo

Skoro masz chęć startować to w czym widzisz problem?Nikt Ci nie broni,wręcz przeciwnie.Przy małym zainteresowaniu zawodników upadnie EASCA bez której nie będzie żadnych imprez związanych z CA w naszym kraju.

Jest wielu entuzjastów dobrego brzmienia w samochodzie.Myślę że warto utrzymać chodź kilka imprez w kraju.Sam planuje wziąć udział ze względu na podniesienie frekwencji(nie biję się o złote gacie i nie zamierzam oszukiwać)...czysta zabawa do której zachęcam innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

chciałem wystartować w klasie, w której się zmieszczę, ot tak po prostu - dla przyjemności i zobaczenia tego na żywo

 

To startuj, co stoi na przeszkodzie? Nikt tam nie gryzie, nikt nie rwie kabli... Wręcz przeciwnie, ludzie sobie pomagają. Ale o tym mało kto wspomina, bo przecież to tak mało medialne no i afery się nie ukręci.

Aby nie być gołosłownym: - w zeszłym roku przed finałami gdy dowiedziałem się ,że w maxi ma być grube audi od chłopaków z Gorzowa, chcąc lekko wyrównać szanse sprzętowe Pavliqovi, sam wyszedłem z propozycją ,że zdemontuję zestaw głośników z F1 z Bmw i mu wyślę, aby mógł konkurować jak równy z równym. Tak się zachowują ludzie idący po trupach do celu?

Słowa dziękuję nie usłyszałem, ale za to po prawie roku dostałem "nagrodę" za koleżeński stosunek. No ale człowiek uczy się całe życie. Nie zmienia to faktu ,że jeśli bym mógł komuś pomóc to także bym to zrobił, mimo nauczki. Bo to zabawa a nie bitwa na noże.

Takich przypadków jak ten można by mnożyć mnóstwo, w wydaniu innych zawodników, kiedy zamiast podkładać sobie świnie ( jak odbiera zawody wiele osób) zwyczajnie razem próbowali coś poradzić w razie problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz chęć startować to w czym widzisz problem?Nikt Ci nie broni,wręcz przeciwnie.Przy małym zainteresowaniu zawodników upadnie EASCA bez której nie będzie żadnych imprez związanych z CA w naszym kraju.

Jest wielu entuzjastów dobrego brzmienia w samochodzie.Myślę że warto utrzymać chodź kilka imprez w kraju.Sam planuje wziąć udział ze względu na podniesienie frekwencji(nie biję się o złote gacie i nie zamierzam oszukiwać)...czysta zabawa do której zachęcam innych.

 

Spoko, pewnie tak zrobię :) To miał być żarcik, na rozluźnienie, a przez poziom spięcia - wyszło na opak :) Już się nie udzielam w OT, zaczynam studiować regulamin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje audio jest trochę za cienkie na zawody ale dla funu i czystej zabawy jeśli tylko by się odbywały podczas moich wolnych tygodni bym może i wystartował.

Przynajmniej nikt nie musiał by sie obawiać ostatniego miejsca :rotfl: bo z automatu bym sobie je zaklepał :rotfl:

 

ale mnie to akurat nie poraża bo traktuje to jak większy spot z atrakcjami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jeśli chodzi o "aferki" to ja i mój portfel byliśmy ich ofiarą, a nie prowodyrem czy kimś, kto by się z nich cieszył

Nie odwracaj kota ogonem ,na razie nic nie wiadomo , masz temat od tego i tam ustosunkuj się do twoich słów . ( tak na spokojnie :) )

 

Skoro masz chęć startować to w czym widzisz problem?Nikt Ci nie broni,wręcz przeciwnie.Przy małym zainteresowaniu zawodników upadnie EASCA bez której nie będzie żadnych imprez związanych z CA w naszym kraju.

Jest wielu entuzjastów dobrego brzmienia w samochodzie.Myślę że warto utrzymać chodź kilka imprez w kraju.Sam planuje wziąć udział ze względu na podniesienie frekwencji(nie biję się o złote gacie i nie zamierzam oszukiwać)...czysta zabawa do której zachęcam innych.

w 100% się zgadzam , zaprasza się każdego , Panowie nie bójcie się , te aferki to naprawdę szczątkowe sytuacje wychodzące po czasie od nieuczciwych kolegów ...

To startuj, co stoi na przeszkodzie? Nikt tam nie gryzie, nikt nie rwie kabli... Wręcz przeciwnie, ludzie sobie pomagają. Ale o tym mało kto wspomina, bo przecież to tak mało medialne no i afery się nie ukręci.

Aby nie być gołosłownym: - w zeszłym roku przed finałami gdy dowiedziałem się ,że w maxi ma być grube audi od chłopaków z Gorzowa, chcąc lekko wyrównać szanse sprzętowe Pavliqovi, sam wyszedłem z propozycją ,że zdemontuję zestaw głośników z F1 z Bmw i mu wyślę, aby mógł konkurować jak równy z równym. Tak się zachowują ludzie idący po trupach do celu?

Słowa dziękuję nie usłyszałem, ale za to po prawie roku dostałem "nagrodę" za koleżeński stosunek.

To fakt , przykładów jest wiele pomagania sobie , strojenia przed zawodami , picia rudej itp , w bydzi było nas naprawdę wielu i atmosfera była przednia :)

 

NIe ma żadnych konfliktów , Ja np. zajełem 2 miejsce i byłem chyba pierwszy który pogratulował Adamowi bo szanujemy się nawzajem i konkurujemy jako koledzy , tak jest z większością i ni pozwólmy żeby margines przyćmił ogół .

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...