Skocz do zawartości

EASCA - Regulamin 2013


jd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 435
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy dobrze wyczytałem że nie ma już ograniczenia 3 sezonów na starty w Beginnerach? Jeżeli tak to dobra decyzja :ok:

 

Dopiero zwróciłem na to uwagę i na tyle na ile ja rozumiem nowy regulamin, to nie ma tam już rozgraniczenia jeśli chodzi o ilość sezonów startów.

Jeszcze jedno się zmieniło, wcześniej jak już zjawiłeś się w amatorze, to nie mogłeś za rok dwa, trzy (ludzie czasami zmieniają auta, odpoczywają od zawodów rok dwa)  zastartować sobie np w funi czy maxi.

Jak dla mnie to dwie bardzo istotne i dobre zmiany, dające możliwość startu każdemu kto chce o ile nie jest związany z branżą CA. :ok:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze jedne się zmieniło, wcześniej jak już zjawiłeś się w amatorze, to nie mogłeś za rok dwa, trzy (ludzie czasami zmieniają auta, odpoczywają od zawodów rok dwa) zastartować sobie np w funi czy maxi.

 

No rzeczywiście nie ma wzmianki na ten temat. Tez uważam że jest to zmiana na plus :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo foto, z odczytu wyników w Lublinie, jak widać "spina" na maksa... :rotfl:

To tylko tak wygląda, czy Hellsin dostał kopniaka od Ciebie ?

 

 

przydał by się jakiś wyjazd w kwietniu, do maja trochę daleko

Faktem jest niestety. U już Ciepło w miarę......by było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko tak wygląda, czy Hellsin dostał kopniaka od Ciebie ?

 

Kopniaka nie dostał... Ale tak się przyjrzałem i wygląda na to ,że masował mi kolanko... :rotfl:

Hellsin coś tam wspominał o kobitce, więc to chyba tylko zbieg okoliczności :D:wink:

 

 

a tak btw,

 

Nie piszcie tego w co drugim poście, jakie to wkurzające :/

To Polskie forum więc może wystarczy " przy okazji" a nie by the way.. :wink:

Chyba ,że się mamy pieścić jak gimnazjaliści w stylu "Cze"  "TB" zamiast "Cześć" "Tobie"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące zwrotnic pasywnych. Czy ich wartość jest wliczana do wartości całego zestawu audio i jak ewentualnie wyliczyć wartość pasywnej zwrotnicy własnej konstrukcji aby było to zgodne z regulaminem SQL ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Czytałem regulamin i tam widnieje wpis: "1. Do obliczenia wartości systemu audio będą brane pod uwagę ceny wszystkich urządzeń przez które przepływa sygnał 

audio (źródła sygnału / odtwarzacze + wszystkie głośniki, wzmacniacze, procesory, zwrotnice, itp. - oprócz kabli)."
Stąd moje pytanie. Zastanawiałem się czy chodzi o zwrotnice pasywne czy aktywne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące zwrotnic pasywnych. Czy ich wartość jest wliczana do wartości całego zestawu audio i jak ewentualnie wyliczyć wartość pasywnej zwrotnicy własnej konstrukcji aby było to zgodne z regulaminem SQL ?

 

Do wartości przy wycenie nie jest zaliczane nic dotyczącego instalacji, czyli okablowanie, zwrotki, akumulatory, kondensatory, rozety itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(źródła sygnału / odtwarzacze + wszystkie głośniki, wzmacniacze, procesory, zwrotnice, itp. - oprócz kabli)."

 

Pierwsze słyszę...

 

 

dobzre ze w db nie ma takich wyliczen bo by ani jednego amatora nie bylo :rotfl:

 

Dlatego SQL to szlachta... :wink:

 

ps. Żartuję oczywiście... :D:rotfl:

 

Ale z tego co pamiętam, także macie swoje zagwozdki typu , fotele pochylone czy nie itp... Regulamin musi wszystko w miarę klarownie określać aby nie było durnych dyskusji co można a co nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę...

 

 

 

Dlatego SQL to szlachta... :wink:

 

ps. Żartuję oczywiście... :D:rotfl:

No właśnie najgorzej to jak ktoś jest szlachcicem ( acz ubogim) i próbuje się zmieścić w niskiej klasie (zgodnie z regulaminem) bo wtedy każdy szczegół ma znaczenie. Dlatego to dla mnie takie ważne.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No właśnie najgorzej to jak ktoś jest szlachcicem ( acz ubogim) i próbuje się zmieścić w niskiej klasie (zgodnie z regulaminem) bo wtedy każdy szczegół ma znaczenie. Dlatego to dla mnie takie ważne.

 

Heh, ten żart o "szlachcie" to było nawiązanie do podpisu u Zip'a nad avatarem... :)

A wracając do Twojego pytania o ile to są zwrotki pasywne ( nie ważne ,czy fabryczne, czy robione) nie musisz ich ujmować w wycenie.




Faktycznie w punkcie 1 nie sprecyzowali dokładnie, że chodzi o zwrotnice aktywne :)

 

Najlepiej jak JD się wypowie i doprecyzuje interpretację tego zapisu, czy chodzi o pasywne, aktywne, czy np wcale zwrotek się nie wlicza, ale jak na moje to myślę, że chodzi o użycie zwrotnicy aktywnej, którą się wtedy wlicza już do wartości...

Tylko jeśli tak, to co jeśli jest robiona własnoręcznie? Idzie się do profi, bo nie występuje w detalicznej ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Heh, ten żart o "szlachcie" to było nawiązanie do podpisu u Zip'a nad avatarem...

Nie zupełnie . To jest cytat z "Ogniem i mieczem" ale nie o tym to temat. Dzięki Truck-u  , jeżeli to prawda to może się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że w regulaminie chodzi o zwrotnice aktywne (coś mi się zdaje że w którejś wcześniejszej wersji regulaminu było to doprecyzowane). Przez dwa lata startów nigdy nie uwzględniałem pasywnych zwrotek. Poza tym było by trochę roboty żeby wyliczyć wartość każdego elementu zwrotnicy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to jest moj herb:) http://pl.wikipedia....erb_szlachecki) wiec jednak szlachta gra w dbl :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

Zip'u padłem ze śmiechu wybacz:

 

"Klejnot: trzy pióra strusie srebrne."  :rotfl: :rotfl:

 

Ale zwracam honor, jednak szlachta grasuje w dbl... :)




liczenie $ instalki to juz by bylo przegiecie .

 

Dopiero by się zaczęło... "A z izolacją czy bez?" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie piszcie tego w co drugim poście, jakie to wkurzające :/

To Polskie forum więc może wystarczy " przy okazji" a nie by the way.. :wink:

Chyba ,że się mamy pieścić jak gimnazjaliści w stylu "Cze" "TB" zamiast "Cześć" "Tobie"..

 

BTW jest ogólnie przyjętym słowem w języku internetowym (międzynarodowym), nie widze powodów ku temu aby z niego nie korzystać - raczej nie wiele ma wspólnego, z trollowaniem i gimbusowymi słówkami.

 

 

WIdać żę nie startowałeś :) jest to nierealne ! Jedn osoba potrzebuje 20-30 min na odsłuch pomnóż to razy 8 sędziów razy 50 aut i wtedy wyjdzie Ci jaki to przedział czasu :)

 

Nie startowałem, i nie zamierzam (ew 4 fun kiedyś, zobaczyć jak to jest, co to by mi Burek nie napisał na forum, że nie spróbowałem). Nie po to buduję system, który z zawodami niewiele będzie miał wspólnego.

Peace & Love chłopaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...