Skocz do zawartości

EASCA - Regulamin 2013


jd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 435
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zabawa zawsze jest udana, tylko co nie którym żal tyłek skręcił i zwieracze puściły ,że oni swoje graty rzeźbili, wsadzali jakieś BB, a kto inny bez grzebanych klocków zdobył MP.

Nie chodzi o żaden żal, tylko o to, że wytykasz innym, a sam święty nie jesteś. Skończ z tym i tyle.

Naprawdę wisi mi to, czy miałeś proca takiego czy innego. Wisiało mi to na zawodach, wisi mi to i teraz. Nie o cyferki tu chodzi.

Ostatnio zwróciłem tym panom a dokładnie Pavliqovi uwagę ,że lubi zadawać się z ludźmi na bakier z uczciwością

To co robię, z kim robię - nie Twoja sprawa... aż tak Cię to boli? Przykro mi, ale nie umiem Ci pomóc.

Szczerze przyznam że nie wiem po co teraz te teksty , szczególnie że próbując zdyskredytować Trucka sami się podpierd..liście ... NIe mam pojęcia co wam odbija bo naprawdę wydawało się że się żę jesteście naprawdę spoko , proszę przestańcie z tymi podjazdami , spotkajmy się i pogadamy .

Ależ on sam świetnie daje sobie radę :)

Odnośnie tego drugiego już pisałem do Ciebie PW :)

Mim zdaniem chyba nigdy nie będzie w 100% różowo bo tam gdzie jest współzawodnictwo tam zawsze pojawia się czynnik " zewnętrzny" :)

... prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordki mordeczki, obozy wojenne i flanki na historie.

Tak jak Raadek napisal, czy nie ma juz uczciwych ludzi na swiecie?

 

Zawody powinne byc zabawa, tylko ze czlowiek jest z natury istota zawzieta i utarta na wyniki - zwyciezac jak tylko mozna.

To tez roznego procederu nie unikniemy, uczciwosc zawodnicza to powinien byc fundament ( ten co nie raz wspominacie o tonach chyba ponad wszystko stoi, ten prawdziwy nie zawsze ).

 

Apeluje do kazdego zawodnika, poczuj sie jak inni. Badz fair, graj swoje fair i nie wyciskaj paluchami jeden drugiego gdy to nie jest konieczne.

Przez takie sytuacje wlasnie, wielu zrezygnowalo a by gralo na zawodach tj Cober czy ja chociazby.

 

Musze podziekowac Jd za to ze ma dalej zapal i jest nadzwyczaj silny na zbedna krytyke nie poparta niczym poza bluzgotem.

 

Jest kilka osob ktore maja zaciecie ale nie graja, bo widza oto wlasnie takie cyrki.

Ktos sie ustosunkuje do mojej wypowiedzi?

 

BTW NIE JESTEM Z ZADNEGO OBOZU WSPARCIA :) NIGDY NIE BYLEM :) NIE BEDE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jesteś głupi i tyle.

 

Twoje wrzucenie prywatnej wiadomości na PW na ogół, tylko dowodzi primo- zapalczywości i ściskania zwieraczy, uważaj , bo puścisz kleksa z wrażenia, secondo nie głupoty a skrajnej głupoty. słuchaj się dalej swojego guru, to wylądujesz w kapciach na syberii.

 

 

Nie pomyślisz nawet, że zaczepiając mnie w ten sposób, mogę zacząć sypać hiciorami w stylu, przegrzebany procek na innych opampach u Kwiatka?

 

Mi nie przyszło do głowy, wywalać takich rzeczy na forum, nie jestem tak pogięty jak Wy. Napisałem Ci ,że zaczynasz śliskie tematy, bo moja wiedza na temat Waszych wałków także jest spora.

To zaś odpowiada , dlaczego zaraz Kwiatuś się przypucował do grzebanego procka i piecy.... Miszcz... :D

 

 

Ja przynajmniej miałem ori bebechy w sprzęcie

 

Tylko potwierdzenie tego ,że nigdy nie było nic grzebane.

 

 

a czy na obudowie była jedynka czy zero trzeba było anonsować w czasie zawodów, każdy ma do tego prawo, tym bardziej ,że zabudowa nie była zawalona toną gruzu.

 

Napisałem to już wcześniej , trzeba było sprawdzać co było i jeśli nie pasowało to wyciągnąć i zanieść do stolika, lub zgłosić naruszenie, obudowa była otwarta, po 20 osób rozmawiało przy moim aucie otwartym bagażniku, zabudowie i muzyce. Więc panowie.... Bijecie pianę, szukając taniej sensacji.

Gdzie w tej wypowiedzi jest wyrażnie napisane czy była 700 czy 701?? :D  Otóż posiadam/posiadałem oba procesory (posiadałem bo 700kę sprzedałem Ancymonowi a 701 mam), po tym jak otrzymał ją w paczce zacieraliście rączki jak małe dzieci ciesząc się , że mi w jakiś sposób zaszkodzicie, tylko nie wzięliście pod uwagę ,że ktoś może mieć także 701, a 700 zwyczajnie szybciej wypuścił na rynek aby zeszła prędzej jako starszy model. :rotfl:  Gratuluję błyskotliwości. :)

 

 

Zanim cokolwiek następnym razem napiszesz naprawdę zastanów się czy nie walisz z zza grubej armaty, bo ja także wiele rzeczy wiem, ale nie przyszłoby mi do głowy komuś szkodzić.

 

Jak widać nie wziąłeś sobie moich słów do serca, ale jakoś mało zdziwiony jestem , jeśli ktoś Ci pisze zastanów się a Ty dalej bijesz pianę, myślenie Emil naprawdę nie boli (ale w zasadzie to Ty piszesz tylko to co Maniuś i Kwiatuś Ci powiedzą, więc to raczej słowa do nich).

 

 

Jednym słowem Emil, debil z Ciebie nie dyplomata. ;)"

 

I co w tym stwierdzeniu jest nie tak?

 

Ps. Zaraz zrobię zdjęcia tego Waszego sławnego procesora jest to 701ka! Jest wczesna pora więc , żaden kurier mi nie podesłał(aby się pozbyć jakiś kolejnych debilnych pomyslów), 700kę jak wiadomo ma Ancymon u siebie w aucie. I Panowie proszę wtedy o oficjalne przeprosiny!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba kpisz...

pokaż zdjęcia 700 w babci, a nie 701 na stole :) tak się składa, że i u mnie swego czasu była więcej jak jedna.

Zresztą - zdjęcie z bagażnika babci mam - nie prawdą jest to co piszesz - proca była zamontowana w ten sposób, żeby nie było widać modelu.

Kłamiesz, kłamiesz i jeszcze raz kłamiesz.

i znów - nie chodzi o cyferkę, tylko o to, że kłamiesz i idziesz w zaparte.

 

i nie pisz znów swoich wywodów kto komu coś każe - co Ty, trzymasz ucho przy kaloryferze? :D czy znów masz najlepszych w świecie informatorów...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może jeszcze nie dotarło , wyjąłeś z jego instalacji taki procek podczas zawodów ?

I aby zakończyć tę żenadę , cztery lata temu sprzedałem , zainstalowałem i ustawiłem Truckowi fabrycznie nowy procek 701

 

 

Procków to ja mogłem mieć na jakiś spotach 20... Łącznie z 900ką, ważne co było na zawodach. A skoro tego nie anonsowałeś, to było dobrze, robisz z siebie wariata, lepiej wytłumacz chłopakom z maxi, jak to jest robić ich w trąbę, mając przegrzebane piece i procka, do czego sam się rezolutnie przyznałeś. :D

 

Dziękuję. Skończyłem, szkoda mi czasu na wojenki z oszołomami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

chyba kpisz...
pokaż zdjęcia 700 w babci, a nie 701 na stole tak się składa, że i u mnie swego czasu była więcej jak jedna.
Zresztą - zdjęcie z bagażnika babci mam - nie prawdą jest to co piszesz - proca była zamontowana w ten sposób, żeby nie było widać modelu.
Kłamiesz, kłamiesz i jeszcze raz kłamiesz.
i znów - nie chodzi o cyferkę, tylko o to, że kłamiesz i idziesz w zaparte.
 
i nie pisz znów swoich wywodów kto komu coś każe - co Ty, trzymasz ucho przy kaloryferze? czy znów masz najlepszych w świecie informatorów...?

Pavliqu to chyba kpisz :D próbujecie zdyskredytować Trucka żęby Maniek mógł wrócić w blasku skandalu obyczajowego :) .

Patrząc z boku zastanów się jaki cel by miał wkładać 700 zamiast 701 skoro nie ma żadnych różnic w tych procach ! Mósiał by chyba nie myśleć , poza tym Nakamichi napisał Ci że sam osobiście wkręcał 701 więc gdzie tu sens i logika zamieniać go na starszego ?? 

 

A z tym twoim grzebaniem to już w ogóle żenada , bo pierwszą osobą która zgłosiła protest na inne auto był wasz kochany Maniek który dbał o twoje auto ... Brawo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck: "Ja przynajmniej miałem ori bebechy w sprzęcie, a czy na obudowie była jedynka czy zero trzeba było anonsować w czasie zawodów, każdy ma do tego prawo, tym bardziej ,że zabudowa nie była zawalona toną gruzu."

Tu sugerujesz na PW że był inny

 

Gdzie w tej wypowiedzi jest wyrażnie napisane czy była 700 czy 701?? :D  Otóż posiadam/posiadałem oba procesory (posiadałem bo 700kę sprzedałem Ancymonowi a 701 mam)

 

to dlaczego nie napisałeś wprost na pw? Bo kłamałeś. Tak samo jak i teraz.

 

Procków to ja mogłem mieć na jakiś spotach 20... Łącznie z 900ką, ważne co było na zawodach. A skoro tego nie anonsowałeś, to było dobrze, robisz z siebie wariata, lepiej wytłumacz chłopakom z maxi, jak to jest robić ich w trąbę, mając przegrzebane piece i procka, do czego sam się rezolutnie przyznałeś. :D

 

A dlaczego nie wsadziłeś 701 tylko 700? Bo 700 była magiczna i grała trochę lepiej...

 

Dziękuję. Skończyłem, szkoda mi czasu na wojenki z oszołomami.

 

To wspaniale. Tej wersji się trzymajmy.

 

Patrząc z boku zastanów się jaki cel by miał wkładać 700 zamiast 701 skoro nie ma żadnych różnic w tych procach !

 

napisałem wyżej

 

A z tym twoim grzebaniem to już w ogóle żenada , bo pierwszą osobą która zgłosiła protest na inne auto był wasz kochany Maniek który dbał o twoje auto ... Brawo :)

 

O moje, i o Trucka i nawet o Twoje trochę (uwalony piec) i jeszcze kilka innych. Nie wiem skąd masz rewelacje o prostestach, ale chyba z 8mej ręki. Jest o kłamaniu Trucka a nie o protestach.

Bury - też poleciałeś na zwodach w ch*** z klockami, w arkuszu dodatkowo też czegoś zapomniałeś wpisać (ach ta skleroza) i masz czelność się wypowiadać. Chcesz - możemy pisać dalej, ja nie czuję takiej potrzeby.

Jak napisałem wcześniej - i na zawodach i teraz wisi i wisiało mi go macie w autach, czy schowane, czy oszukane, czy grzebane (bo 3/4 aut tak właśnie jest robionych i wiecie o tym doskonale). Natomiast ciężko przejść do porządku dziennego kiedy piszecie o innych jacy to są "be" kiedy u Was wałek był znacznie większy. Tu możemy skończyć - wiem jak było więc innej wersji z mojej strony nie uświadczycie, Bury i Truck będą dalej iść w zaparte - wnioski może każdy wyciągnąć sobie sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem teraz przy swoim kompie , ale dziś pewnie będe i podrzucę a tu masz ukrywany przeze mnie piec już w pierwszych postach o instalce :)http://www.strefacaraudio.pl/topic/22107-octavia-ii-by-bury/?p=230504

 

Oj Emil zastanów się lub sprawdz zanim coś napiszesz bo twoi informatorzy widać nie douczyli się :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O moje, i o Trucka i nawet o Twoje trochę (uwalony piec) i jeszcze kilka innych. Nie wiem skąd masz rewelacje o prostestach, ale chyba z 8mej ręki. Jest o kłamaniu Trucka a nie o protestach.

Akurat te informacjejak dobrze wiesz mam z Pierwszej ręki i przestań udawać ...Nie wiem co ma mój uwalony piec do tego , bo to chyba nie jest wbrew regulaminowi startować z takim . Przynajmniej nie był grzebany w żaden sposób , mało tego sam Jurek mi pomagał w załatwieniu tego pieca od jego byłego klienta i przeglądał go przed wysłaniem do mnie że jest fabryka :) .

Bury - też poleciałeś na zwodach w ch*** z klockami, w arkuszu dodatkowo też czegoś zapomniałeś wpisać (ach ta skleroza) i masz czelność się wypowiadać. Chcesz - możemy pisać dalej, ja nie czuję takiej potrzeby.

jakiś konkret proszę bo narazie rzucasz na oślep pierdołami :) , niczego nigdy nie zataiłem  ! Zawsze w arkusz było wpisywane wszystko ! Mam czelność bo wiem co było i co jest u mnie , za to teraz ty robisz z siebie anioła a, okazuje się żę byłeś najbardziej grzebany ze wszystkich :D

 

Ale nie interesuje mnie to czy pokazywales go na forum tylko czy wpisywales go na zawodach

Oczywiście żę był wpisany ! 

 

Hx-d2 - 5999zł 

R2004-602000 - 1200zł 

Dynaudio MD142 - 1500zł  

Tec LS185 - 2199zł 

U dimProx 840.4 - 3599zł

U dim Pro 3.2 - 1599zł 

DLS A6 -3499zł 

Aliante 10 - 1600zł 

 21295zł Jesz ponad 1000zł do limitu gdyby Ci się coś cena nie zgadzała na coś  . Pier.licie jak potłuczeni ! O co wam chodzi ? Próbujecie coś osiągnąć rzucając oskarżeniami na prawo i lewo ? Najlpeiej jak sami byście byli ok , ale okazuje się żę lecieliście na wałku więc o co wam w koncu chodzi ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

off-topic mode on

Jak sobie tak popatrzę na te Wasze wypociny i te śmieszne podpisy jadące po sobie nawzajem to jeszcze bardziej mnie odpycha od aktywnego uczestnictwa w budowaniu "Car Audio Community" w Polsce... to samo co na wszystkich poprzednich forach jakie były/są i tak w koło Macieju... 

Tyle odemnie

off-topic mode off

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moderatorzy,

czas już chyba najwyższy zakończyć tę żenadę.

Przy następnym strefowym spotkaniu wyjaśnimy kwestie,

A wypisywanie obelg itp. na pewno nie przysłuży się forumowej społeczności.

Moderator nie jest od tego abyś mu mówił co ma robić. Poziom prowadzonych dyskusji na tym forum nigdy nie był wysoki i jak widać taki pozostanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...