Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pisz albo dzwoń do mnie szfagier :) z tym amazonem .

U mnie w pracy dostarczamy ok 300 palet dziennie do Amazona - mów co potrzeba (joke).

 

Śmiesznie to wygląda... Jedna paleta ze sprzętem za 120tys euro... A druga z psia karma albo jakimis innymi pierdolami.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie prosba i pytanie.

Poszukuje na szybko beczke ze 30 litrow taka jak do kiszenia kapusty. Wazne jest to ze ma byc okragla i najlepiej zakrecane wieczko,choc nie musowo. Moze ma ktos z was jakas uzywke i lezy nadaremno;-) ewentualnie w jakich sklepach tego szukac. Bo niechcial bym wydawac 50 zeta za beczke. Najlepiej uzywka. Ktos cos? Bede nisko dzwieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko czy dokładając potencjometr na wejściu końcówki mocy osiągnę to samo czym jest gain we wzmacniaczach samochodowych? Czy może gain technicznie polega na czymś innym?

Drugie pytanie - jaka jest różnica pomiędzy potencjometrem głośności w domowym wzmacniaczu zintegrowanym, a potencjometrem gain we wzmacniaczu samochodowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na A1 między Piotrkowem a Łodzią karambol, w obu kierunkach: http://lodz.onet.pl/lodzkie-karambol-na-a1-zderzylo-sie-kilkanascie-samochodow/rcw0m2m

Swoją drogą, że zamieścili film ludzi operujących takim językiem ...

No cóż, news jest news, forma nieważna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Sluchawka BT

Pany czy ktos z was uzywa sluchawek bt? Potrzebuje kupic cos co bedzie w aucie uzywane bo ostatnio juz niebezpiecznie gadac. Co polecacie co macie? Cos wybrac musze. Kumpel poradzil mi iqua essence... Cos ktos? Dodam ze do kwoty 100zl.

Ps, moze by z tego temat dla potomnych zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...