Skocz do zawartości

DIORA GDS1607


szymek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co niektórym chyba wiosenne słoneczko mocno odcisnęło się na rozumie. Jeżeli ktoś ma życzenie oglądać film z pracą głośników to dlaczego mu tego zabraniać? Co w tym złego?

Ludzie, nie bądźcie sobie Polakami! Nie chcesz, uważasz że to głupota, nie oglądaj- proste. Ale daj innym skożystać z mojego materiału!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 857
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie zluzujcie już z tym filmem.Jak ktoś chce posłuchać ich to zapraszam do mnie,naprawde Diora nie ma się czego wstydzic i za kase smieszną,wypóścili głośniki które grają a nie buczą.Fakt można sie do czegoś tam przyczepić ale w tej cenie to jest to raczej zbędne!Paweł S wyraził juz opinie a jest osłuchany.Teraz dalej polemizujecie a najlepiej było by posłuchać,cóż wiem że z tym ciężko bo ich jest mało ale mnie namówiliście i nie żałuje.Także Panowie kupować,pakować w drzwi i rozkoszować się muzyką.(Nie zapomnijcie podzielić się wrażeniami)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niektórym chyba wiosenne słoneczko mocno odcisnęło się na rozumie. Jeżeli ktoś ma życzenie oglądać film z pracą głośników to dlaczego mu tego zabraniać? Co w tym złego?

Ludzie, nie bądźcie sobie Polakami! Nie chcesz, uważasz że to głupota, nie oglądaj- proste. Ale daj innym skożystać z mojego materiału!

 

 

Wiosenna to jest akcja reklamowa .,, jak wcisnąc Diore''

Kryptonim ,,Ford Karton''

 

reklama budżet 500zł:

300zł Trabant

100zł zestaw dgs

50zł internet

50zł na browary

 

Trabant Diora, Diora Trabant ,trabant ,diora ... ja mam dosyć reklam , człowiek chce poczytac forum a tu : , diora ,trabant, diora trabant trabant diora, przenieście się na jakieś forum trabanta i tam reklamujcie sobie tą Diore ...

 

 

 

Ps: masz coś do Polaków? co to oznacza ,, nie bądźcie sobie Polakami '' .. chyba coś TVN za dużo oglądasz , i tej propagandy antypolskiej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać kogoś poprostu boli ze do tej pory tanim dobrym zestawem był Helix 62, pozniej GMS, a teraz wyszła Diora..

Temat zadany, sporo zainteresowania, sporo kłotni, sporo sprzeciwów, czyli głośnik coś wart, bo post nie zamkniety po 5komentarzach jak Voice Kraft..

 

Sprzęt nie jest Hi-End ale w tym przedziale cenowym, mozna nazwać - godny uwagi, a chyba też do takich celów powstało forum..

 

Nie handluje tym towarem, ale przynajmniej miałem mozliwosc pobawienia sie takim kompletem i wyraziłem swoja opinie, nie rzucam słów na wiatr potwierdzając opinię widząc tylko zdjecia z Google.

Porównałem brzmienie stosująć 3 radioodtwarzacze. Mało, ale zawsze coś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trabant Diora, Diora Trabant ,trabant ,diora ... ja mam dosyć reklam , człowiek chce poczytac forum a tu : , diora ,trabant, diora trabant trabant diora, przenieście się na jakieś forum trabanta i tam reklamujcie sobie tą Diore ...

 

 

 

Ps: masz coś do Polaków? co to oznacza ,, nie bądźcie sobie Polakami '' .. chyba coś TVN za dużo oglądasz , i tej propagandy antypolskiej ...

 

 

Jakos nie widze tutaj reklamy... A co do powiedzenia o Polakach... Skończ szukać spisków i wyjedź za granice kraju a sam się przekonasz; niestety...

 

A wracajac do tematu miał ktoś okazje porównać zestawy diory do GMS960+GMS25C? Przeczytałe cały wątek ale o tych GMS chyba akurat nie było mowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosenna to jest akcja reklamowa .,, jak wcisnąc Diore''

Kryptonim ,,Ford Karton''

 

reklama budżet 500zł:

300zł Trabant

100zł zestaw dgs

50zł internet

50zł na browary

 

Trabant Diora, Diora Trabant ,trabant ,diora ... ja mam dosyć reklam , człowiek chce poczytac forum a tu : , diora ,trabant, diora trabant trabant diora, przenieście się na jakieś forum trabanta i tam reklamujcie sobie tą Diore ...

 

 

 

Ps: masz coś do Polaków? co to oznacza ,, nie bądźcie sobie Polakami '' .. chyba coś TVN za dużo oglądasz , i tej propagandy antypolskiej ...

 

ŻAŁOSNE. Bardzo niski poziom trzymasz kolego. Ale jesteś tylko typowym polaczkiem-katolikiem dlatego odpuszczam Ci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt nie jest Hi-End ale w tym przedziale cenowym, mozna nazwać - godny uwagi, a chyba też do takich celów powstało forum..

Forum powstalo dla popularyzacji i wymiany doświadczeń w tworzeniu poprawnych i muzykalnych systemów , przynajmniej tak mi się zdaje.

Niestety z roku na rok obnizany jest pułap tego co godne zainteresowania w wymiarze ogólnym . W tym tempie i kierunku , za rok bedziesz dyskutowal o "godnych uwagi " zestawach za 50 zl bo ktos jednak znalazł gorszy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum powstalo dla popularyzacji i wymiany doświadczeń w tworzeniu poprawnych i muzykalnych systemów , przynajmniej tak mi się zdaje.

Niestety z roku na rok obnizany jest pułap tego co godne zainteresowania w wymiarze ogólnym . W tym tempie i kierunku , za rok bedziesz dyskutowal o "godnych uwagi " zestawach za 50 zl bo ktos jednak znalazł gorszy .

 

To co napisać na wejsciu?? - "Wejscie dla sprzetu od 500zł wzwyż ?

Forum Car-audio.. Audiofil nie ma napisane..

Trzeba patrzeć że nie kazdy ma full kasy, a czy tani czy drogi- ważne aby wybór był stosowny do danej kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisać na wejsciu?? - "Wejscie dla sprzetu od 500zł wzwyż ?

Forum Car-audio.. Audiofil nie ma napisane..

Trzeba patrzeć że nie kazdy ma full kasy, a czy tani czy drogi- ważne aby wybór był stosowny do danej kasy.

Nie sadze aby zasobnośc spoleczeństwa spadla w kilka lat tak drastycznie .

Raczej przeczytaj uwaznie to co napisalem powyżej.

A moze potrzebny jest dział ; na co wydac pieniądze , aby nie osiągnąć zamierzonego celu :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...