Skocz do zawartości

DIORA GDS1607


szymek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 857
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Może muszą się jeszcze wygrzać,mam je ok 3 tyg.Bo póki co mój su RF 400rms je zagłusza.

No jeśli sądzisz, że po wygrzaniu zagrają głośniej, heh...

 

Ktoś tu pisał o średnicy z tweetera. Oczywiście można zejść niżej z cięciami, ale ta "średnica" z tweetera nigdy nie będzie tak przyjemna jak przy 3-way.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając budżetowego systemu natknąłem sie na zestaw beyma sck -65 w cenie 276pln

 

SCK-65 :: ELMUZ & BEYMA PL

 

poniżej paramatry techniczne

 

http://www.beyma.de/...K65-English.pdf

 

Może to nie ten budżet co diora,ale zastanawiam się nad tym zestawem.

mielismy, testowalismy i polecam

niestety sprzedawac tego sie nie da... bo ciezko inwestowac w cos na czym sie zarobi 20-30zl :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam po dłuższym czasie,wkońcu udało się poprawic to co zepsuł poprzedni własciciel auta i podłączyłem zestaw Diory pod Autoteka ss 100.4.Wofer gra naprawde przyzwoicie,nawet troszke nogawką od spodni porusza.Tweeter mimo ścięcia sygnału w zwrotnicy na -6db wciąż jest agresywny,srednica i wokal przyzwoicie.Jeśli ktoś szuka głośników odseparowanych to szczerze w tej cenie polecam,mimo ze jest sporo zabawy z montażem,gdyz głośnik wofera jest nie standardowy i żeby pasował u mnie w civicu 6 musialem go wepchnąć w dystans o grubości 36 mm.Dodatkowo trzeba było podszlifować rant dystansów aby weszły na płasko.Kolego Pawle możemy umówić się teraz na odsłuch.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panele sa, a glosniki zawsze mozna zmienic.

Nic nie będę zmieniał bo nie ma takiej potrzeby. Głośniki grają na prawdę ładnie i nie jedno ucho już zaskoczyły.

z tym ostrzeniem góry to dziwne bo LightSound mówi że właśnie nie ostrzy.

może to wina reszty klocków

Mi tam nic nie ostrzy. Diory grają pod Axtonem C500x4, setup w radiu zupełnie na flat. Mało tego, radio górnych lotów nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...