Skocz do zawartości

DIORA GDS1607


szymek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 857
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Miałem te głośniki kilka dni , ich moc RMS to góra 25 watt!!!!!! głosniczki przy prawdziwych 35W się kończą, w średnicy potęzne dziury , a przy większej mocy szybko traci kontrolę i przechodzi w fazę łupania, do tego ten korektor fazy jest plastikowy, to taka zabawka , porównywać to do Tempo 6 to jak trabanta do Audi A3 . Diora GDS 1607 , myślałem że o czyms innym piszą co niektórzy , mocowo 25W.MAX ktoś to mierzył i charakterystyka wygląda jak Tatry na mapie dziury do -10db w pewnych partiach

 

kolego smiem twierdzc ze klamiesz i tak na prawde w zyciu na oczy nawet nie widziales tych Diorek. Od kiedy te zestawy maja plastikowy korektor fazy ? Chetnie bym zobaczyl wykres Tatr o ktorym wspominasz bo ja widzialem zupelnie inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też słuchałem tych sub-hitów,nie wiem czy warte nawet tego co kosztują.Diory mają do mnie niebawem przyjechać więc zobaczymy co są warte.

Morfi więcej luzu,pamiętaj że dobry produkt sam się obroni a gówna nawet krzykacze w papierek nie owiną(na dłuższą metę) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to co mam wybrać do 300 pln bo na każdy pomysł jest jakieś ale:

 

- Diora - za tanie

- Macrom M3s.61 - to samo

- Hertz HSK - podróby a w dodatku poleci mi krew z uszu

- GMS, Sinusliwe - tweetery sieją piaskiem, itd. itp.?

 

El Compy 6 albo Beyma SK65 będą lepsze, czy trzeba iść w używane w tym budżecie, np.

Rainbow SLG, DLS RS6A, czy coś innego?

 

Pytam serio, bo wiosna za pasem chcę zaczynać montaż jakiegoś zestawu do przodu na głośników nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzis podłączyłem zestawik Diory i powiem ze nie jest najgorzej bo spodziewalem sie czegos gorszego.Narazie graja pod radiem Kenio kdc-w4044u także bajki nie ma,jednak za te pieniądze to warto.Dla fanów mp3 spokojnie wystarczy,nie podpinajcie pod alpine żadna bo tweeter drze się niemiłosiernie a i tak dalem -3 db na zwrotce i odjełem wzmocnienie w korektorze na -2.Bas nawet jak na dzióry w wytłumieniu(auto już takie kupione,bede poprawiał) i zle osadzone mdf-y całkiem przyjemny.Tweeter sypie piachem,zobaczymy co sie bedzi działo pod Autotekiem SS-100 i jak już drzwi poprawie.Jakościowo na 3 z - ale mam nadzieję ze po poprawie tego co zepsuł poprzedni właściciel to Diorka zagra lepiej.Lepiej wziąć poprawkę na to że super osłuchany nie jestem ale głuchy też nie.Poczekajmy na to,co napisze Pan Radek,jak ogarnie auto Trabiego! Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, 9 stron o głośnikach a sporo z postów to jakieś słowne przepychanki. A wystarczy sobie na spokojnie usiąść i zdać sprawę z tego, że głośniki za 150 zł, żeby nie wiem jakie były, to nie zdemolują dużo droższych rywali.

Mam te Diory w aucie do roboty pod stegiem 120.2 także ok. 120 rmsu teoretycznie dostają. Głowy to nie urywa, po zdjęciu z poziomu tweeterów jest całkiem znośnie. Woofery katuje wręcz pełnym pasmem bo nie mam suba i dają radę. Jeżeli mówimy o głośnikach do 200 złotych to uważam, że równych sobie nie mają. Ale jeżeli porównać do nowszej wersji HSK to daleko im do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...