Skocz do zawartości

DIORA GDS1607


szymek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pawle S myślę że w tygodniu,odezwę się na priv.Co do klocków w aucie to,radio kenwood kdc-w4044 a wzmacniacz autotek ss100.4 i w poprzednim aucie na głośnikach pioneer tsa 170ci wysokie tony były raczej wycofane,kable miedz beztlenowa ale to instalował poprzedni właściciel tak jak i sygnałówki a wyglądają na przyzwoite.Radio też zupełny flat tylko loudness na 1.Może jak głośniczki się ułożą będzie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 857
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeszcze raz poruszę temat Diory GDS-1607. Wczoraj, dzięki uprzejmości kol. Zomer1980 mogłem zapiąć do mojego systemu Kena 9531. Różnica w jakości dźwięku jest diametralna. Kick ......., wysokie są mocne, ale nie kaleczą uszu. Brzmią dość specyficznie ale fajnie. Uderzenie talerza perkusji jest bardzo głośne, dosłownie czuć trzask pałek o talerz. Tych głośników na pewno nie można polecić do delikatnego i spokojnego grania. One potrzebują dostać w dooope kilkadziesiąt watt. Ja jestem bardzo zadowolony i nie zamierzam ich zmieniać. Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie mówi o wyrzucaniu, może ci się uda sprzedać...

wzmacniacz uciągnie 4 głośniki ale dźwięk nie będzie poprawny. 1 i 2 kanał na diory, a 3 z 4 zmostkować i będzie na suba.

Generalnie to polecam przeczytać faq nazara dostępne w google.pl Dostaniesz tam odpowiedzi na twoje pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy zestaw gra tak dobrze jak najsłabszy jego element..kupując A3 raczej wzmak nie będzie tym elementem,trzeba myslec przyszłościowo ;)

 

Niech własciciel ustali swój fundusz - ja go mniej więcej znam - i tu raczej A3 nie skorzysta, mimo iz wzmak, wiadomo, wart swojej ceny jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwila sluchalem tych dior w civicu...

 

panowie, kupowac je jak najszybciej!

bo zaraz nie bedzie a naprawde warto!

 

gra to duzo lepiej niz niektore zestawy za 400-500zl!

 

hi-endem to nie jest i nigdy nie bedzie, ale za te pieniadze nie zastanawiac sie tylko kupowac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwila sluchalem tych dior w civicu...

 

panowie, kupowac je jak najszybciej!

bo zaraz nie bedzie a naprawde warto!

 

gra to duzo lepiej niz niektore zestawy za 400-500zl!

 

hi-endem to nie jest i nigdy nie bedzie, ale za te pieniadze nie zastanawiac sie tylko kupowac!

 

Czyżby grały porównywalnie (lepiej) niż np. GMS 1865+25C?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ja nie pisałem że ma kupic ten piec tylko jak bedzie miał możliwość podpięcia to niech to zrobi.

Ja testowałem ten zestaw na takowym piecu i wiem co mówie napewno dzwięk zmieni sie na plus chodz i nie każdemu moze przypaść do gustu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test był u mnie na Kenwood kdc-w 4044u i Autotek SS 100.4 czyli szału nie ma , jednak Paweł S zbytnio nie miał sie do czego za bardzo (poza średnicą) przyczepić.Jak dla mnie tweeter troche za bardzo sie wybija ponad reszte a średnica jest dość wyraźna(moje odczucie).Może to wina reszty klocków(postaram się coś lepszego podpiąć)Może wtedy będzie lepiej,zobaczymy jak się to wszysko ze sobą ułoży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwila sluchalem tych dior w civicu...

 

panowie, kupowac je jak najszybciej!

bo zaraz nie bedzie a naprawde warto!

 

gra to duzo lepiej niz niektore zestawy za 400-500zl!

 

hi-endem to nie jest i nigdy nie bedzie, ale za te pieniadze nie zastanawiac sie tylko kupowac!

 

No w komputroniku już są po 209,00 + przesyłka :zalamany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja testowałem ten zestaw na takowym piecu i wiem co mówie napewno dzwięk zmieni sie na plus chodz i nie każdemu moze przypaść do gustu :)

 

Dlatego zaproponowałem Trabiemu Bi-ampa by na torze tweeterów, zjechać z głośnoscią chociaż by samym Gainem, bo byłem zaskoczony ze tweeter daje mocno po uszach. Znam te kenwoody bardzo dobrze, testowalismy 2 rodzaje, i 1wsze co da sie zauwazyc w diorze- to dominujaca góra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś więcej?Na jakich klockach był odsłuch(radio,wzmak)?

Co do klocków w aucie to,radio kenwood kdc-w4044 a wzmacniacz autotek ss100.4

 

Czyżby grały porównywalnie (lepiej) niż np. GMS 1865+25C?

woofery graly zdecydowanie nizej, ale z lekkim ubytkiem na "kopie"

wysokotonowka na tym ustawieniu tez byla delikatniejsza

 

wysokotonowki jeszcze nie ukierunkowane wiec czegos tam jeszcze brakowalo... ale ogolnie dobry zestaw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...