Skocz do zawartości

DIORA GDS1607


szymek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 857
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tonsil, Diora to jedno i to samo... Teraz sobie sam zaprzeczyłeś ale nie zmienia faktu że jak byś zagłębił się w temacie zobaczył byś bardzo dużo pozytywnych opinii na temat tych Tonislów.

 

Tak na marginesie te Tonsile są chyba kopią jakiegoś modelu Blaupunkt Velocity a na pewno obudowa zwrotnic i przetworników identyczna,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witam. Zakupilem ten wlasnie zestaw do mojej Fiesty mk4, do tego dystanse z mdf i maty. Radyjko posiadam starszego Soniaka i jak narazie nie planuje zmieniac.Nie jestem też jakim wyjatkowym "maniakiem audio" ;) i teraz pytanie....jaki wzmacniacz Panowie poleciacie do tych głóśników. Planuje go kupić na raty najlepiej w Euro RTV. http://www.euro.com.pl/wzmacniacze-samochodowe.bhtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witam. Zakupilem ten wlasnie zestaw do mojej Fiesty mk4, do tego dystanse z mdf i maty. Radyjko posiadam starszego Soniaka i jak narazie nie planuje zmieniac.Nie jestem też jakim wyjatkowym "maniakiem audio" ;) i teraz pytanie....jaki wzmacniacz Panowie poleciacie do tych głóśników. Planuje go kupić na raty najlepiej w Euro RTV. Wzmacniacze samochodowe w RTV EURO AGD

 

Kup jakiegos Kenwooda z seri PS albo Sony z serii XM do 200PLN i bankowo nic więcej nei będziesz potrzebował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diora ma tyle wspólnego z Diorą co najwyżej Logo , pod którego logiem robi chiński masowy producent typu Manta. wczoraj rozmawiałem ze znajomym który siedzi w sprzęcie domowym, w tamtym roku pojawili się krzykacze jaki to sprzęt Diory lepszy od Denona , Pioneera wzmacniacze CD.. okazało się ,że takie same wnętrza są w taniej Mancie oraz innych marketowych najtanszych Chińczykach , cena spadał o połowe w między czasie a po pomiarach okazało się ,że nawet do Najtańszego Denona czy Pioneera to nawet nie można przystawiać.Diora to nic innego jak MDS który był wciskany po 500zł jak się nie nabrał nikt to po 200jako Diora.. z forum sprawdzili ten MDS ktoś ma znajomego w Szwecji który był w siedzibie firmy i MDS to tylko serwis montażowy a o fabryce nikt tam nie słyszał .. czyli taki pic na wode fotomontaż ...

Z innego forum:

post-4596-0-72134200-1334559879_thumb.jpg

post-4596-0-81769700-1334559892_thumb.jpg

post-4596-0-63482600-1334559900_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie bardzo ogarniam osssochozzzi... :mur:

My tu mówimy o jakości dźwięku jaki generują te głośniki a Ty non stop o kraju ich pochodzenia. Co mnie obchodzi czyje rączki poskładały te głośniki. Mnie interesuje jak to gra i ile kosztuje. Pioneer, Alpine, Kenwood... uważasz że to z Japonii?

Weź chłopie odbij... :cisza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam jedynie ,że Diora niema nic wspólnego z polską Diorą poza logiem...i marketingiem opierającym się na nieprawdziwych faktach...

takich jak : sprawność na pudełku 91dB/2.83v

po pomiarach ma może 90dB/2.83 co oznacza ,że ma ok 87dB/ 1W /1m .... jeżeli wiesz o czym mowa kolego , czy sprawność obliczasz na podstawie średnicy kosza pomnożonego przez logo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba nikt nie wierzy że zestaw za 140zł ma być klasą samą w sobie i wielką tradycją dźwięku.

każdemu chodzi o jedno.. jakie będą opinie po odsłuchach tego "śmiesznie drogiego" zestawu. osobiście też mnie nic więcej nie interesuje. zapewne w moim aucie to nie zagra, ale jeśli ma to być porównywalne jakościowo do zestawów 2x droższych to sam zakupię dla zabawy/odsłuchu i może oddam jakiemuś znajomemu na początek przygody CA.

 

no i w żaden sposób nie zamierzam polemizować z informacją podaną przez Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Panowie że co niektórym to chyba się w du*ach poprzewracało i rozdrabniacie się nad tym jak był by to zestaw za parę koła zł.... Najlepiej jak by zestaw za 129zł miał 109dB/2.83v, magnes jak strusie jajo, głośniki wysoko tonowe były repliką starego modelu Brax'a no i na koniec jeszcze mogły by prać, gotować, przynosić piwo i loda przy

meczu robić... To że one grają jest już sukcesem a na co wy liczyliście że głośniki sprzedawane za takie pieniądze będą zaprojektowane przez Gordona Taylora i składane ręcznie przez wyselekcjonowane inżynierki z Genesisa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...