Skocz do zawartości

Galant vel Daimos


Ache
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 913
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak to jest, że fani "szmatki" przekonują się do blaszanych tweeterów

 

 

Jeszcze sie nie przekonalem :) Dopiero dojda, podlacze i wtedy zobaczymy, czy sie przekonam..

 

Jestem ich bardzo ciekaw czy wykoszą Phase i jaka jest różnica pomiędzy twoimi z droższego zestawu..

 

 

Tez mnie to zastanawia. Od Phase powinny byc wyraznie lepsze, a miedzy Fokami i FOkami to obadamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do góry to będzie wielka przepaść i to jest pewne jak śmierć :P

 

Kwestia gustu :) Nie mialem nigdy tych gwizdalek, takze sie okaze jak podejda :P

 

Jakie będą kryteria oceny ? :)

 

Ciezko to ubrac w slowa.. Na pewno jesli beda "sadzic" slabiej w pasmie kicka i bedzie mniej "odczuwalnej energii" niz w CFSach to dlugo nie pograja :P Ale spodziewam sie wiecej energii :D

 

tweetery z zestawu za taką kasę muszą grać przynajmniej wyraźnie, co tym MDSom, które Ache ma teraz nie wychodziło za dobrze..

 

Zgadzam sie.. Gwidzki graja bo graja.. Slychac z nich dzwiek, ale detali w porownaniu np. z Astra Tomka KOMPLETNIE ZERO :/ Tylko nie wiem czy to kwestia gwizdalki czy sredniaka..

 

co to oznacza ??

 

Dobre pytanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZYSZLY :D :D :D Woofery to KR2, gwizdki to TN 52 :hyhy: Ciekawy jestem strasznie jak to zagra :D Gwizdki to jest chwila roboty, takze na pewno jeszcze dzisiej wyladuja na slupkach na blaszkach skierowane w facjate. Woofery to dluzsza chwila, a pogoda i moj stan umyslowy mowia mi, ze bedzie ciezko :P

Ino czekam na szychta i na garaz :D

 

PS. Zwrotki jakby ktos chcial to w stanie idealnym na sprzedaz :)

 

Zamontowalem gwizdki :) Duzo sie na razie nie wypowiem bo sluchalem zaledwie 1,5h.. Na pewno sa duuuuuuzo bardziej detaliczne niz MDS, ale tez troche ostrzejsze.. Zdaje mi sie czy jakby sie dziura w srednicy zrobila.. Sam nie wiem, bo rozkopalem EQ na amen :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam haju po swojemu :) Malo czasu dzisiej mialem.. Wstepnie gwizdalki sa na 5 kilo/6dB.. Woofer HPF 60 Hz/18dB i LPF 2,5 kilo/6dB.. Musze sie osluchac, a dzisiej czasu malo bylo.. Jutro pewnie cos wiecej nakombinuje i dobrze by bylo jakby mi sie woofery udalo wsadzic :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...