Skocz do zawartości

Galant vel Daimos


Ache
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 913
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jakos tak sie nakrecilem na te Focale K2.. Oczywiscie kapusty brkuje na dalsze dzialania ale jak sie odbije to kupie je w ciemno i zobaczymy.. Chyba, ze ktos ma uzyczyc na jakis czas ?

 

Ogolnie to nie pamietam czy pisalem, ale mialem problem z Alpinka taki, ze caly czas wiatrak chodzil.. Jak sie okazalo sam go zalaczylemi juz wiem nawet jak go wylaczyc bez resetu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poczatku :) Kiedys oczywiscie znietrzezwiony zalaczylem wentylator w radiu (jak sie pozniej okazalo). Silnik wylaczony, kluczyki wyciagniete (i tak mam bezposrednia instalke), panel sciagniety i cos mi buczy w okolicach radia.. Mysle se lipa, jutro do roboty nie pojade bo aku na bank padnie.. Wiec reset na szybko i ustalo. Wczoraj wylaczajac radio w rekawiczkach zauwazylem, ze mrugnelo mi szybko i zniklo "FAN ON" (wczesniej napisu nie widzialem) i znowu sie zaczelo.. Wkurzylem sie delikatnie mowiac i zaczalem szukac po necie. Okazuje sie, ze wciskajac SOURCE/POWER i PLAY jednoczesnie mamy mozliwosc zalaczenia/wylaczenia wentylatortka z tylu :D W zime wiadomo.. Za to latem szczegolnie jesli ktos pedzi cos z koncowek radia (kto ?? :P) funkcja moze sie okazac bardzo przydatna :)

 

Przyznam sie, ze odkrylem ja zupelnie przypadkowo i w zyciu nie slyszalem o takiej funkcji i szczerze pewnie nikt lub malo kto z Forum o tym slyszal..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Focal 165 K2P te z żółtą membranką 4 Ohm'owe, to zajebiste woofery, nie są przesadnie twarde, ale do miękkich nie należą, a zapie*dalają aż miło.

Daniel może również o nich parę słów szepnąć :hyhy:

Do rockowej nuty zajebiście się nadają, ale myślę że z HH nie powinny mieć problemu, chociaż nie testowałem :P

 

PS

A gdybyś jeździł na Gliwicką Wiosnę, to i w tym jak i w zeszłym roku miałbyś te Focale do odsłuchu, pewien kolega w czarnej Borze kombi je posiada, ale nie jest na naszym forum zarejestrowany, jeżeli się nie mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian a to 2 ohm już nie są takie fajne?

Tamte występują w zestawach KRX2/KRX3, te które ma zola, a jak one grają to nie wiem.

A nie pisałem, że są złe, tylko że jakby Przemek chciał kupić, to żeby wiedział, które szukać i żeby sobie nie pomylił z innymi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy, ze bardziej w rocku niz hip hopie ?? Jakie sa w/g Was "potrzeby glosnikowe" rocka a jakie rapu ? Moze mamy inne zdanie na ten temat ?? :P Szukam czegos co kopnie przeokrutnie i zagra do powiedzmy tych 60 Hz :) Reszta pasma bede sie pozniej martwil :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup pan czołgi :D

 

Wez Pan nie pier**l :D

 

Dzisiaj sie troche pobawilem subem (faza i wzmocnieniem) i juz sam nie wiem czego szukac :) Udalo mi sie prawie fajnie wyregulowac suba, tylko teraz mam problem czy ma grac w 0 st czy w 180 st..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu sie pojawia wlasnie dylemat :) Mozna albo ustawic tak, ze wszystko sie idealnie zgrywa i suba prawie nie slychac, albo tak ze sub sie wbija w woofery i za bardzo go slychac przy obu ustawieniach bas jest z przodu i juz sam wiem jak to to ogarnac :P Pokrece jeszcze troche levelem i moze jakos to sie zgra :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słychać, czy nie da się go zlokalizować?

 

To sa wlasnie ciezkie terminy.. Ja bym powiedzial, ze jest delikatny, fajnie podkresla pasmo. Dylemat polega na tym, ze czasem jednak lubie jak troche mocniej pierdyknie :D i nie umiem ustawic tego tak posrednio miedzy SQ a dB, jesli ktos wogole rozumie o co mi biega :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...