Skocz do zawartości

Galant vel Daimos


Ache
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Altai jutro idzie w naprawe, Phase wlasnie nie wiem, czy je pogonic tak jak sa, czy dac komus do "proby naprawy", bo mam tez taka opcje. W kazdym razie dalej poszukuje wooferow :( Zakup nastapi dopiero za mniej wiecej 3 tygodnie. Do tego czasu walcie jakies luzne propozycje czego szukac :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 913
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dostalem dzisiaj CFSy od Andreasa i podpialem Kickera od kurczaka :D Reszta bez zmian. Kicker na pozatku wydawal mi sie taki szorstki i charczacy, ale okazalo sie, ze gain byl rozkrecony za bardzo :P Ogolnie w miare fajny piecyk, ale kopniaka ma troche mniej od Altai i ogolnie jest troche mniej dynamiczny. Nie wiem czemu, ale wzielo mnie na woofery JBL Power, Infinity Kappa.. Ktos slyszal i moze cos opisac ?? Bede wdzieczny :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze warto sie zainteresowac :) Ino w uzywkach cienko.. Nowe raczej poza budzetem :/ Kurde jestem zdecydowany na wszystko i nic :) W sumie 90 % z tych glosnikow nie uslysze przed zakupem, wiec co sie pojawi w fajnej kasie to kupie i tyle :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany zakupu dokonano :)

 

Zestaw car audio focal, signat, cerwin - vega - Sprzedam - Sprzęt Audio, Muzyka, iPody, MP3, Hi-Fi - Gumtree Mazowieckie / Warszawa

 

Sa to na pewno Foki ino teraz ktore ?? :P Mi to na 165 KR2 wyglada, z nadzieja na KRX2 :P Zdjecie jest tak kulawe, ze gowa boli, ale wzialem paczke ze sprawdzeniem zawartosci wiec luz :)

Teraz zalozmy, ze sa to KR2, czyli 2 ohm na strone.. Jak to sie ma do znieksztalcen we wzmacniaczu ?

 

PS.Jak co to zwrotki leca na sprzedaz od razu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie KRX sa srebrne/chromowane z wierzchu i maja napis FOCAL, KR sa czarne, ale nie maja loga.. Moje oko jest zbyt kieprawe, zeby dostrzec faktyczna barwe :) Teraz tak patrze, KRX maja wiecej otworow na wkrety, wiec na 99% to beda KR.

 

Pisz no jak graja/graly KRy u Ciebie i pod czym :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym początku pasywnie pod ps 501f a teraz aktywnie pod genesis DM

Pod pasywnym systemem dla mnie grały lepiej albo teraz aktywnie nie umiem ich ogarnąć ( ale już jestem co raz bliżej tego jak było)

Raz mi się sub odłączył to nawet chwile trwało za nim, się zorientowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...