Skocz do zawartości

Kolejny do czarnej listy! (każde OT będzie "nagradzane"- Mastah22)


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec przestań pieprzyć bo naprawa Vegi wyniosła 120 zł można zapytać Passata. Za wycięte dystanse z MDF'u też nie zapłaciłeś mi. Więc jak chcesz się spierać proszę bardzo.

 

Ja dodam jako osoba świeża i czytająca z boku, że:

 

a) coś się chyba Panu z tonem pomyliło, Pan jest winny pieniądze i jeszcze pisze "pieprzyć" itp.?

 

b) na naprawę Vegi było, a żeby zwrócić koledze choć część, to nie?

 

Dziwne to jest... Sam nie raz dałem dupy, ale zawsze przepraszałem/starałem się wynagrodzić (spóźnione przesyłki czy zapłata o parę dni) a tutaj... Gość wali w przysłowiowe wiecie co i jeszcze się awanturuje... Szczyt bezczelności.

 

Ksywki powinny być podwieszone w dziale giełda, żeby się nikt nowy nie naciął.

btw. Większość osób zajmująca się CA to stosunkowo zamożne osoby, ale gdyby mi ktoś tak na 850zł czarował, to już dawno coś bym z tym zrobił.

Ręce opadają jak się czyta takie rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 774
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Green w porządku, ale napisałem Ci na gg że będą STXy u mnie w aucie które obecnie posiadam. Oraz napisałem żebyś sprzedał vegę na allegro. A uwierz chciałem vegę ale całą i zdrową.

Za dystanse faktycznie nie płaciłem ale myślę że pomyłka z oplotem to trochę rekompensuję, jeżeli nie to odejmij sobie z sumy z 20zł i po problemie.

Cyrkiel, tak to prawda pisałeś że czekasz na to ale i ja czekam więc ująłem go w tym wszystkim. Jeżeli do mnie dojdzie to oczywiście napiszę że wporządku dostałem cyrkiel.

Nie pisałem posta po to by kogoś oczernić i nie wyrwałem zdań z kontekstu, są to najważniejsze fakty. Jeżeli się z nimi nie zgadzasz przedstaw swoją wersję i pewnie dojdziemy jakoś do porozumienia. Tylko pisz prawdę, skoro przelałeś pieniądze to ok, ale jak nie przelałeś a piszesz że przelałeś to coś jest nie w porządku. Każdy z nas może nie mieć aktualnie gotówki na spłatę czegoś tam... ale chyba można jakoś się dogadać a nie kłamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z green'em też miałem przyjemność robić interesy, "przyjemność" napisałem nie na wyrost bo ja żadnych problemów nie odnotowałem, wpłaciłem mu łącznie za głośniki coś około 1200 pln, żadnych opóźnień, kontakt bez zastrzeżeń, ja jestem zadowolony, zapłaciłem za to co chiałem mieć i to dostałem bez żadnych problemów. Każdy sam decyduje z kim robić interesy a z kim nie, ja zdecydowałem że mu zaufam choć miałem bardzo duże opory po wcześniejszym dymie z nim związanym, muszę szczerze powiedzieć że nie żałuję :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrące się do wątku, miałem sprzedać greenowi skrzynię... Groszowa sprawa, ale transakcja to transakcja. Nie wiem, niby z greenem da się pogadać itp. ale co do kasy- nic z tego nie rozumiem. Za 80zł robić taki wałek? Kasa do dziś nie dotarła. Dla jasności, paczki nie wysłałem

 

Green (17-11-2011 18:54)

poszlo

Green (17-11-2011 18:55)

jutro powinienes miec kasiore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ancymon, robiłeś jakieś interesy z green'em? Bo jak nie to aż się prosisz, żeby Cię opier..... Najgorsze są osoby, które nie znają stron sporu a wtrącają swoje 3 grosze...

 

1. Napisałem chyba wyraźnie, że oceniam jako osoba patrząca z boku

2. Są takie sprawy, których nie trzeba sprawdzić empirycznie żeby móc coś powiedzieć. Nie muszę grać w reprezentacji Polski w piłkę nożną, żeby ją ocenić. Oceniam to co widzę, a widzę jedno - gość naciąga parę osób (nawet powyżej kolejna się dopisała), a ton ma conajmniej niegrzeczny, dla mnie to jasne i nie muszę go znać, żeby to ocenić. Napisałem powyżej - sam nie raz dałem ciała, ale postawa po błędzie o czymś świadczy. Przecież ja tu nie wydaję wyroku, tylko na publicznym forum, w publicznym temacie wyrażam swoją opinię, na podstawie dostępnych informacji.

 

3.

Bo jak nie to aż się prosisz, żeby Cię opier.....

próbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stpochus przytocz rozmowe z gg pytam z płyty mdf skrzynia tak z mdf to poprosze foty a tam wiórówka. i Karollo zrobił mi skrzynkę 3 razy drożej ale wiem że nie ściemniał. Tak samo jak przez 10 osób pytasz o głośniki na sprzedaż jak cie nie stać na nie to nie pytaj za ile sprzedam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielony to łobuz ale ja do niego nie mam zastrzeżeń, ba robiłem z nim kilka transakcji jako sprzedający i kupujący. Nie było ani razu żadnych zastrzeżeń. Chłopaczyna dał mi ceny świetne plus dokupił nawet nie u siebie potrzebny mi kabel abym dostał wszystko jedną paczką. Łobuz to łobuz ale ja do niego zastrzeżeń nie mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Grzegorzu, to czy mnie na coś stać czy nie stać nie powinno Ciebie w ogóle obchodzić. Dla jasności, zdjęcia widziałeś, niczego nie ukrywałem, nic nie mówiłeś, że nie pasi- zgodziłeś się na 80zł(cena z wysyłką). Mistrzem ściemniania, to jesteś raczej Ty. Po co kłamać, że się wpłaciło kasę na konto, jeżeli nigdy do tego nie doszło? Nie jestem oszustem, nie atakuj mnie w tak żałosny sposób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę grać w reprezentacji Polski w piłkę nożną, żeby ją ocenić.

Też mi porównanie, to są sprawy delikatne chłopie, jeżeli nie wiesz kto ma rację to po co stawać po jednej ze stron? Oczywiście, można się domyślać ale... Nie wiesz jak przebiegały transakcję i co w nich było ugadywane, to się nie wypowiadaj. Niech wypowiadają się Ci co są w to wmieszani, a to czy zrobisz interes czy nie z w/w panem to już Twoja brocha. A jak chcesz tak koniecznie zabłysnąć to idź na dyskotekę i tam pobryluj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kalesony Hellsin nie zapłaciłeś ani złotówki powiedziałem że dostaniesz ode mnie za free więc o co chodzi,zreszta ostatnio napisałem do Ciebie sam napisałeś ze Cie w Polsce nie ma.

 

Wiesz dobrze za co one były, oraz tak samo kiedy mi pisałeś, że mam je dostać, nagle po 5 miesiącach olśnienie, że będziesz w mojej okolicy i że mi je podasz - tak trudno było wcześniej podjechać ? ( wiem że jeździłeś wcześniej :P sam pisałeś ), tak samo pocztą mogłeś wysłać ( 3-4 zł ? ). To i tak małe piwo ... i dobrze o tym wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do interesów z kolegą Green i u mnie pozostał pewien niesmak w finale transakcja nie doszła do skutku. Swego czasu sprzedawałem braxa x1000 na którego green się zdecydował, a że w tym momencie nie miał rzekomo pieniędzy poprosił mnie o wstrzymanie się ze sprzedażą i usunął aukcję co nie było dla mnie żadnym problemem. Teoretycznie miałem dostać pieniądze chyba po dwóch tygodniach, po tym terminie niestety nadal pieniędzy nie było dałem mu jeszcze tydzień na przelew (jestem wyrozumiałym człowiekiem i nie miałem w tym momencie ciśnienia na pieniądze). Po tym czasie green oświadczył, że pieniążki przelał, niestety okazało się to nieprawdą. Trochę się zdenerwowałem bo w tym czasie miałem kilku chętnych na tego braxa nawet za większe pieniądze niż się umówiłem z greenem ale, że jestem w miarę poważnym człowiekiem i nie chciałem z siebie głupka robić zwyczajnie odmówiłem.

 

Historia zakończyła się tak ze pieniędzy nie dostałem sprzęt leżakował ok miesiąca a grren nawet nie raczył przeprosić i wytłumaczyć tej sytuacji tylko najzwyczajniej w świecie ściemniał i robił ze mnie idiotę. Po tej sytuacji raczej już się nie zdecyduje na interesy z tym Panem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi porównanie, to są sprawy delikatne chłopie, jeżeli nie wiesz kto ma rację to po co stawać po jednej ze stron? Oczywiście, można się domyślać ale... Nie wiesz jak przebiegały transakcję i co w nich było ugadywane, to się nie wypowiadaj. Niech wypowiadają się Ci co są w to wmieszani, a to czy zrobisz interes czy nie z w/w panem to już Twoja brocha. A jak chcesz tak koniecznie zabłysnąć to idź na dyskotekę i tam pobryluj.

 

domysły i spekulacje zostaw dla kolegów na swoim poziomie.

 

To jest forum i oceniam to, co zostało napisane publicznie, czy Ci się to podoba, czy nie.

Jeśli jest zgodne z regulaminem, to nic Ci do tego.

 

Mogli się dogadać poza forum, jeśli tego nie zrobili to niech liczą się z ocenami. Ja nie wydaję wyroków, piszę to co uważam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ancymon - bez obrazy, ale naprawdę ciężko oceniać kogoś, po interesach jak robił ich trochę ... czasem jedna zła opinia potrafi rzutować na całym dorobku danej osoby ... niestety u Greena jak widać nie jest to pierwszy raz, szkoda ... no ale cóż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Green niestety nie oddał pieniążków mimo że powiedział do 27 wpłacę. No ale cóż... jak mu ufać. Dziś byłem u rzecznika praw konsumenta (ciekawa i elegancka pani :D) oraz na policji, aktualnie czekam na składanie zeznań. Nie chciałbym zachaczać o sąd bo to kosztuję ale jeżeli nie będę miał wyboru to trudno. Grzesiek pomyśl trochę bo z ~850+cyrkiel zrobi się 1200+cyrkiel i po co Ci to?

 

Zeznania złożone. Czekamy....

Edytowane przez dawid-ss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W tym chyba nie ale poprzednim tak. Wczoraj dostałem odpowiedź od Grześka że dziś wpłaca mi rate 350zł a do końca miesiąca 500zł no i za jakiś czas cyrkielek też będzie. Takie zeznania niby złożył na Policji. Czekam na odpowiedź komisariatu czy oby na pewno :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...