Skocz do zawartości

Gliwicka Wiosna


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Do spotkania pozostało 10 dni , powoli zamykam listę zgłoszeń . Zgłoszenie jest ważne jedynie po otrzymaniu potwierdzenia zwrotnego . Jeżeli ktoś go nie otrzymał , to proszę o ponowny kontakt . W piątek wieczorem zamykam listę zgłoszeń . Jest możliwość skorzystania z Hotelu , w ścisłym centrum miasta ( 50 metrów od rynku ) . Na Hasło " Gliwicka Wiosna będzie przyznany rabat . Niestety w tym roku możemy rezerwować miejsca jedynie z piątku na sobotę , noclegi z soboty na niedzielę są już wykupione w 100% . https://hotelroyal.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2024 o 09:59, nakamichi napisał:

Do spotkania pozostało 10 dni , powoli zamykam listę zgłoszeń . Zgłoszenie jest ważne jedynie po otrzymaniu potwierdzenia zwrotnego . Jeżeli ktoś go nie otrzymał , to proszę o ponowny kontakt . W piątek wieczorem zamykam listę zgłoszeń . Jest możliwość skorzystania z Hotelu , w ścisłym centrum miasta ( 50 metrów od rynku ) . Na Hasło " Gliwicka Wiosna będzie przyznany rabat . Niestety w tym roku możemy rezerwować miejsca jedynie z piątku na sobotę , noclegi z soboty na niedzielę są już wykupione w 100% . https://hotelroyal.com.pl/

Witam. Rozumiem że osoby kibicujące mają wstęp wolny ? Bez zgłoszeń ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za możliwość uczestniczenia w tym niecodziennym jak na wymiar Polski wydarzeniu.

 

Jest dla mnie rzeczą nieocenioną móc w tak bliskiej odległości od domu być małą cegiełka w tej imprezie i to organizowanej pro bono przez człowieka całkowicie obdarzonego tak wielką pasją. 

 

Dobra, stop z tą wazeliną 🤦

 

Panie Józefie, dziękuję za tę możliwość i za cenne rady. To była czysta satysfakcja.

 

Tego rodzaju imprezy to perełki w moim kalendarzu i mimo tego, że dziś mój synek ma urodziny a ja musiałem uwijać się z wieloma obowiązkami domowymi to nie mogłem odmówić sobie obecności.

 

Dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była moja pierwsza wizyta na takim zlocie i na pewno nie ostatnia. Bardzo miła atmosfera. 

Wielkie podziękowania dla Pana Józefa i małżonki za zorganizowanie tego zlotu.

 

Osłuchałem parę samochodów i dostałem parę rad co mogę u siebie poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Serdecznie dziękuję organizatorom za możliwość uczestnictwa w tak wyjątkowym wydarzeniu.

Słyszałem tylko z opowieści, ale będąc na miejscu, byłem w dużym szoku jak mili, pomocni, i sympatyczni byli ludzie bez względu co i jak mieli zrobione w pojeździe.

Dużo konstruktywnej krytyki i pochwał które budują do dalszego działania.

Szkoda tylko że nie udało mi się zaprosić Pana Józefa ale miejmy nadzieję że za rok się uda albo przy innej okazji.

 

Teraz już można założyć temat swojego auta?;D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MeadnesS napisał:

 

Szkoda tylko że nie udało mi się zaprosić Pana Józefa ale miejmy nadzieję że za rok się uda albo przy innej okazji.

 

Teraz już można założyć temat swojego auta?;D

 

Napisz mi na PW skąd jesteś , może uda się spotkać szybciej niż za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...