Skocz do zawartości

Gliwicka Wiosna


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pytam, bo może się uda być w tych dniach w kraju, to z chęcią bym skorzystał z okazji aby się zobaczyć,  porozmawiać i posłuchać coś nowego.

Ale jak na razie tylko 2 czy 3 osoby zgłosiły tutaj chęć pojawienia się więc spytałem,  czy ktoś się wybiera poza osobami powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
Jedyna pewna rzecz to termin 20maja, oraz miejsce spotkania: Pilchowice, kilka kilometrów od Gliwic.
Dokładny adres jest na plakacie.
Dojazd jest bardzo prosty, zostanie też dołączona mapa.
Mam nadzieję, że ogólna idea naszych spotkań jest znana.
Jest ono otwarte
dla wszystkich sympatyków Car Audio, ale nie zamykamy się jedynie na reprezentantów
jakościowego grania. Pozostawiamy otwartym uczestnictwo pojazdów których priorytetem
jest natężenie dźwięku. Jednak aby nie przeszkadzać sobie nawzajem, trzeba ustanowić
model dla takiej koegzystencji. Proponuję pierwsze 45 minut z każdej godziny pozostawić
jako czas do SQ, a każdy ostatni kwadrans z godziny dla pokazów/ prezentacji samochodów
z wyższym ciśnieniem.
Mam tez w planie dwie nowości, jedna adresowana dla adeptów SQ, a drugą mogę już
teraz zdradzić. Zaprosiłem pojazd reprezentujący zdecydowanie jeden z najwyższych poziomów
dźwięku w kraju, ale z zachowaniem jakiegoś kanonu dźwięku. Obok tego dla zainteresowanych będzie też możliwość zmierzenia
poziomu dźwięku w swoich pojazdach. Na ten cel zostanie wyznaczone specjalne miejsce.
Osoby chcące zaprezentować swoje pojazdy proszone są o dokonanie zgłoszenia na adres:
gliwickawiosna1@o2.pl.
Pojazdy bez potwierdzonego zgłoszenia nie będą miały możliwości wjazdu na teren spotkania.
 
Jest to spotkanie sympatyków, ludzi cieszących się swoją pasją, otwarte dla wszystkich.
Wszelkie podziały, czy konflikty prosimy pozostawić w domu, miejscówka nie jest z gumy i nie ma tam na nie miejsca! :⁠-⁠)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się wybiera z Dolnośląskiego?

Będę jechał dokładnie z Lubina od teściów,  więc mijam Wrocław i inne wichury po drodze.

Myślę,  że zlotow jest tak mało,  już nie wspominając,  że zawody Car Audio całkiem umarły , że warto się wybrać na zaproszenie z Gliwic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...