Skocz do zawartości

Spotkania Lubelskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jacek jakiego spota :kwasny:  Zajechal Roberto tylko wiec bylismy tylko we dwoch. Posluchalismy pogadalismy poustawialismy cos kolwiek u Robertosa i... pojechalismy do Sebka w odwiedziny troche pogadac i tyle spota. Bez rewelacji aczkolwiek kilka pomyslow i modow chlopaki przeprowadzaja nowe brzmienia sie pokazaly wiec wszystko idzie ku dobremu.:)

Co do parapeta jak zapraszasz:) abym tylko nic nie zepsuł... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Spocik jak zawsze ostatnio byl taki sam czyli ja i Robert. Ale to nie przeszkadza w zdobywaniu nowych doswiadczen. Nowe mysli ,kierunki,i cenne odsluchy. Najlepsze mysli padaly na samym koncu ,czyli ze kasa nie gra;-) Eton znow zaskoczyl ,Master... Troche brak slow... troche tajemniczy opis spota ale mam nadzieje ze Roberto nie bedzie wybieral slow i opisze to ze swojej perspektywy i zacytuje kilka spostrzezen odnosnie naszego spotkanka:-) Ale to byl dzionek pelen slusznych odsluchow. Dzieki Roberto i wiesz nie oszczedzaj a przelewaj w temacie do woli!;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu nie moglem, ale cos poczac jak ze szwagrem o 10 juz poszlismy po 4 ropak :)

Zgodze sie z jednym,ze kasa nie gra,ale dobrze zestrojony system

A ja znowu nie moglem, ale cos poczac jak ze szwagrem o 10 juz poszlismy po 4 ropak :)

Zgodze sie z jednym,ze kasa nie gra,ale dobrze zestrojony system

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie  Proponuję - Niedziela, 27.10

Godzina - raczej przed południem co by dzień szybko nie uciekł

Miejscówka - Hm, dobrze by było u kogoś z jakimś garażem / prądem co by lutownicę można było podpiać.

Robbsonbercik MP 5.16 chciał posłuchać, może i Ty Tomku wrzucił byś przy okazji do Siebie.

Autko Pitera  by się osłuchało :)

 

Co Wy na to.

Potem ma być już piździawa ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

A w niedziele myśle że     -  będzie,będzie  się działo ,będzie zabawa.....

 

Warto się spotkać  w większym gronie.

 

No właśnie i moje klamki też trzeba czymś  posmarować 

jak się da ostro wiatru to potrafią się odezwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...