Skocz do zawartości

Spotkania Lubelskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzieki pany ponownie za mini spota.Mozliwosc posluchania pracy wlozonej przez Kamila i Piotrka sa bezcenne.Gratki panowie za taka prace,to jak te drzwi graja to jest piekne.Do nastepnego spota i zycze udanych modow w c4.Kolejny czarny kon pojawil sie w Lubelskim i to na rowni z Patrykiem;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spotkanie :) trochę na szybko, ale jednak wyszło. W C4 zostało doszlifowanie wysokich tonów i strojenia jeszcze trochę to powinno grać już całkiem ok. Jest jeszcze kilka patentów do wykorzystania no i skończenie zabudowy oczywiście. Dzięki Tomku za uwagę o kablomanii, przyda się :)

 

Co do pozostałych autek to grało przyjemnie a najmilej zaskoczyły mnie dziś te tweetery GMS'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również dzięki za spotkanko...Seba "grosz" włożony w drzwi i myślę że jest 100% satysfakcji...podobnie bardzo przyjemnie praca wooferków w P!t3r'owym autku... słuchając Waszych drzwi jest jeszcze u mnie nad czym pracować :) pozdr i do następnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za szybkiego małego spota, mogłem sie w końcu wyrwac od wrzasków moich brzdąców w domu  :)
Każde autko ma swoje atuty i inne granie i o to chodzi, by dążyć do co to nowych rozwiązań, strojeń,
Ale co jak co ale te "ślimaki" u Piotrka są zaj...e, kurna robi to robotę, nawet można odstąpić od suba przy ich graniu,

u Patryka nooo spooro poprawy, naprawdę fajnie gra ten system, i te WF schowane pod tymi kratkami gestymi nieźle pompują
no i jak inni podsumowali GMS-y ciekawe ma granie, lekko ostra ale zarazem poukladana góra,

Więc dozo do następnego..

 

ps. Kamil mam nadzieje ze mi nie podjarałeś tych Helixów na dole tym przypadkowym maksem na VOL, bo jakoś mi chyba zaczęły inaczej grać

ale to może i słuch mi trochę się zmęczył po tych odsłuchach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Kamil mam nadzieje ze mi nie podjarałeś tych Helixów na dole tym przypadkowym maksem na VOL, bo jakoś mi chyba zaczęły inaczej grać

 

ale to może i słuch mi trochę się zmęczył po tych odsłuchach :)

 

Myślę, że aż takim psujem nie jestem, ale wsłuchuj się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie jako ze odzew byl z waszej strony to powiedzmy ze ustalamy termin spota na Niedziele ta. Miejscowka tam gdzie zwykle (chyba ze prognoza pogody bedzie ladna to nad zalewem?)  Gadzina mysle ze kolo 15-16 na spokojnie co by wszyscy sie ogarneli i zjawili. Zapraszamy najlepiej nowych z lubelskiego rejonu jak i starych dawno nie widzianych bywalcow;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Jak mi Kobieta nie wymyśli bardziej konstruktywnej metody spędzania wolnego czasu to wdepnę. Będzie można posłuchać 13-letniego zestawu BOSE-Audi ... zapisy w kolejkę na PW od dzisiaj   :wink:

 

W bagarku mogę przytargać ESX'a Q704,  PPI DCX 1000.4, skrzynkę 2xRFA408 (narazie spięte w 2Ohm, więc pod mocne wzmaki nie podłączamy) i ewentualnie swoją Alpinę 7906R jeśli ktoś ma pasywkę i chciałby sobie podłączyć.

Dla Pasjonatów elektroniki mam jeszcze SONY CDX-88. Deck Sonego z lat '80 (CD) z tunerem w oddzielnej puszce (!). Radyjko nie czyta płyt, kupiłem z myślą że wystarczy przeciścić laser ... ale nie wystarczyło (podobno jakościowo zbliżone do 79xx, wyglądowo bardzo podobne :))

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Będę w Lublinie tylko 14-go (piątek) około południa. Przy okazji tego wyjazdu chciałbym się z kimś spotkać kto ma doświadczenie w strojeniu i zechciałby znaleźć chwilę aby rzucić okiem i uchem na mój konfig bo jakoś gra ale nic się to kupy nie trzyma.

Radio: Clarion DXZ958rmc

Przód: Vibe 6 3D (jak w awatarze) - namieszane bo kicki aktywnie a tweeter i średnio pasywnie. 

Wzmak na przód: Helix A4 (ustawiony na Full Activ)

Suby i mono: się wyłączy

Generalnie problem upatruję w tym, iż o ile kicki są aktywnie, to tweeter i średniak są pasywnie przez zwrotkę fabryczną. Dlatego też zwrotka ta "sterowana" jest z radia (procek) lecz nie przez High tylko przez Mid a to dla tego, że w tym radiu tylko na Mid mam na procku Through (pełne pasmo). Były próby normalnego podłączenia ale nie było wcale lepiej - średniak tak się drze, że nie do przyjęcia. Inna sprawa, że taki ze mnie stroiciel jak... :)

Z góry dzięki za ewentualny odzew i pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro odpadam niestety.

 

Szkoda bo odzyskalem furaka i plyty i chcialem troche posluchac tak po mojemu tego setupu.

A reszta ekipy to pisac kto bedzie na bank? Wiem ze ma byc Robsonbercik ,Jaroo moze ,Kamul , Rookie i reszta stalych bywalcow . Wiec wpisac kto i co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmak na przód: Helix A4 (ustawiony na Full Activ

 NIe wiem czego ustawiles full activ na A4, gdyż jest to pocja do podlaczenia 2 way bez zwrot, wylacz ta opcje, na wzmaku daj wszytsko na pelne pasmo, i reszta tak jak miales sterowanie i ustawienia z radia, powinno dopiero zagrac normalnie, bo tak to masz namieszane :)

ps. swoja drogą widze jednak A4 na pokładzie sie pojawiła :)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 NIe wiem czego ustawiles full activ na A4,... daj wszytsko na pelne pasmo,

Myślałem, że jak procek w radiu ma wszystkim sterować to wzmak ma mieć Full. Pełne pasmo też mam ustawione. Za krótko go mam i nie zapoznałem się jeszcze dokładnie z instr :(

ps. swoja drogą widze jednak A4 na pokładzie sie pojawiła :)

Pozdr

Od dawna miałem na niego chęć.

Ps: dzięki za wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i miało mnie nie być, ale całe szczęście, że się pojawiłem i że dane mi było przetestować dcx'a za dziękuje koledze rookie1984. Chyba w końcu znalazłem to, czego szukałem:) Fajnie, że na spotach ostatnio zwyżkująca frekwencja, choć podobno i tak wszyscy nie dotarli, a niektórzy dotarli bez samochodów z... różnych powodów :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...