Skocz do zawartości

Spotkania Lubelskie


Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe sluszna uwaga, Nie nauczyli pisac w podstawowce :mur:  Co do folderow ze spotami to nie wiem czy jest sens wklejac foty z datami w folderach z kazdego spotu.U nas w rejonie kazdy widzi co i jak a dla ludzi z zewnatrz to poprostu lepiej jak widza co siedzi u kazdego  z osobna.(to tylko moja opinia) Jesli zmienialibysmy lokalizacje na "terenowa" to jakis dodatkowy folderek bym stworzyl,narazie jest jak jest  moze cos pomodze w tym kierunku.

PS, Na smsy moglbys odpisac Panie Kamilu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


U nas w rejonie kazdy widzi co i jak a dla ludzi z zewnatrz to poprostu lepiej jak widza co siedzi u kazdego z osobna.

 

No właśnie po to są tematy w dziale Nasze instalacje :wink: Moim zdaniem fajnie jest zobaczyć fotki z konkretnego spota, a nie wszystkie w "jednym worku" tylko na auta rozrzucone, bo nie wiadomo kto i kiedy tam był i ciężko może być z czasem klimat sobie przypomnieć :)

 

 

 


Nie nauczyli pisac w podstawowce :mur:

 

Ale przeglądarka jest sprytna i podkreśla :P



 

 


PS, Na smsy moglbys odpisac Panie Kamilu :wink:

 

A do mnie to z telefonem czasem trudniej niż do prezydenta jak moi koledzy to już czasem określają. Ale kostkę Ci wyjmę jakoś jutro może :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


fajnie jest zobaczyć fotki z konkretnego spota, a nie wszystkie w "jednym worku" tylko na auta rozrzucone, bo nie wiadomo kto i kiedy tam był i ciężko może być z czasem klimat sobie przypomnieć

Nie chce sie wdawac w jakas "przepychanke" filozoficzna :wink: ale co jak np na spotku nie bedzie fotek a ktos tam jakas modernizacje zrobil chocby delikatna  a nie ma instalki w dziale oficjalnym? zmiana suba np jak u Patryka i juz fote kleje  tu bo nie bylo na spocie.Luzna opinia ale pomysl nie przecze ok i pomyslimy w tym kierunku dla uskutecznienia. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem byłbym za rozwiązaniem foty naszych instalacji jeśli ktoś nie chce ich udostępniać na forum, tudzież zakładać swojego tematu i spoty poukładane po datach, jeśli fotki będą się powtarzać to raczej nie problem, a jak miejsca za mało to można i drugie konto założyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia segregował, wybierał i zamieszczał czaszunia1. Coś tam jeszcze chyba nie pozamieszczał ale to tylko jakieś grupówki.

Na przyszłość można by ustalić jakiś schemat fotexowania oprócz spontanu.Np. właściciel przy aucie, wnętrze, bagarek ... itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema panowie, co prawda dotarłem pod koniec spota, do tego bez auta, ale w tym stanie nie dało się inaczej :]
MImo wszystko udało się posłuchać aut, co prawda nie wszytskich. Jak zawsze fajny klimat w tonacji tych samych wibracji :)

Robert mnie zaskoczył swoją obecnością, ale dzieki niemu udało się troche posłuchać systemu, by porównać później własny

jak tu zestroić się na zawody.

Dzięki wszystkim za spota, do następnego, i odnośnie segregacji fot, tak jak chłopaki mówią, Tomek nie ma sensu z kazdego spota rozdzielać zdjęć
spotkanie za spotkniem, w jednym folderze po dacie.

 

Dozo do następnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra macie Pany, Oberwalem oficjalnie od kazdego :lamer: w temacie, to zrobilem jak chcieliscie.Kazdy ma swoj folderek , "wspolne"zostawiam bo sie przyda na wspolne terenowe foty, i sa "spoty datami" tam macie chyba to o co wam sie rozchodzilo,Wy slosliwcy :rotfl: Pozdro wam wszystkim :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szkoda ze Przemka nie bedzie bo mianowalem go oficjalnym reporterem od fotek spotowych, potajemnie ale ladnie robi niech ma :) Co do samego spota to ja oczywiscie jestem i tym razem spocik jest wstepnie na parkingu na marinie. Pogoda ok wiec trzeba by cos dlubnac u niektorych :wink: Jak by co to zapraszamy oczywscie kazdego kto chce zajechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzwięki panie Piter za mozliwosci dlubniecia w systemie :) No i naturalnie padlo "to co sluchamy" , i zesmy sie nasluchali tak ze obaj w ciszy  wracali do chalupek:) ale nie ma tego zlego co by na spocie nie wyszlo:) fajno bylo i warto bylo  miejmy nadzieje na przedwyjezdy spocik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te komary tylko przeszkadzały w odsłuchach:) No cóż, wracali na głucho, ale już wiemy, że... Orion nie spowodował u nas min, które powstały od początku przy słuchaniu ppi. Jak dla mnie to zdecydowanie nie to i mimo, że ppi jest dużo tańszy, to na wooferach jest znacznie lepszy, żywszy, dużo więcej dołu. Dodatkowo odkryliśmy pewną usterkę w Alpinie, ale miejmy nadzieję, że wszystko uda się pozytywnie załatwić. Szkoda tylko, że frekwencja nie dopisała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale panie teraz tak zliczam to bylo by tak:

1)alpina

2)kosc rca

3) 1,5 cm budka za duza

4)wracanie na glucho

5) Niedziela.

Ptk. 5 dotyczy sie tego ze w niedziele sie nie dlubie bo to sie msci ,pewien osobnik to moze potwierdzic:) ale ogolnie jak najbardziej pozytywnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to akurat dobrze bo przez glupie pol godziny grzebania z roznymi piecami wpadles na pomysl  zamiany jednostki:) i system ozyl na subie. Moze i nie lubi suba,ale  jak Ty nigdy suba nie miales w tej cytronecie:) no teraz zaczyna sie o co kaman dobrze ze piecownia cala i zdowa powracala do wlascicieli:) Oczywiscie wszystkich pozdrawiamy.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i mimo, że ppi jest dużo tańszy, to na wooferach jest znacznie lepszy, żywszy, dużo więcej dołu. ...

 

Wszystko ok, tylko z tego co poszperałem to z tym dużo tańszy to nie do końca prawda. Ostatnia cena detal Oriona 8004 - 3299zł (dane: Yasica na forum podawał). DCX 1000.4 - 4200/w 2006 roku (dane: elektroda, temat w którym Kolega Wolly testuje/opisuje różne wzmaki). Obecnie DCX'a można dostać dużo taniej i jeśli komuś nie zależy na audiofilskich uniesieniach, to wydaje mi się że cena z Allegro jest do przełknięcia, bo piec jak ta lala.

 

 

 

 ... dobrze ze piecownia cala i zdowa powracala do wlascicieli:) Oczywiscie wszystkich pozdrawiamy. :)

 

Ja to narazie swojego tylko "pomacałem" i dalej w świat pojechał ... ale wierzę, że cały i zdrowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że ostatnio na alle dcx poszedł za 455zł a za oriona trzeba dać ponad 1000zł, czyli różnica spora (nie mówię o cenie katalogowej). Twój wzmak to od spota przeleżał grzecznie w pudle na szafie z braku czasu. Wczoraj nie brał udziału w odsłuchach. A winowajca całego zamieszania został znaleziony i czekamy na rozój sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ja to narazie swojego tylko "pomacałem" i dalej w świat pojechał ... ale wierzę, że cały i zdrowy

Bedzie pan uspokojony jak wiadomo ,piecownia jest w dobrych rekach i nie pozwolimy aby kuku sie jej stalo:) widzial pomacal zobaczyl ... i styka niech sie inni ciesza:)

 

 


ostatnio na alle dcx poszedł za 455zł a za oriona trzeba dać ponad 1000zł, czyli różnica spora (nie mówię o cenie katalogowej).

Tutaj nie mowmy o picu ktory byl delikatnie mowiac styrany zyciem. Normalnie to masz DCX'a za ponad 1kzl wiec porownujac piece  cenowo nie ma wielkiej roznicy , chyba ze nie wiem o czym mowie. Ale juz brzmieniowo to punkt widzenia i slyszenia mamy podobny wiec dcx ogrywa wszystko po kolei. co bylo sluchane  i mam nadzieje co jeszzcze nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...