Jump to content

Spotkania Lubelskie


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mi osobiście pasuje każdego dnia, termin nie jest istotny, najważniejsze zebrać więcej ludzi, aby można było wymienić jak najwięcej doświadczeń na temat kar audio i posłuchać naszych instalacji, nie ważne z jakich klocków się składają ale jak grają.

Do oddania na spotkaniu bezinteresownie będę miał skrzynie basową zamkniętą coś koło 22 litrów.

Link to comment
Share on other sites

Poprzednie zloty lubelskie nauczyły mnie że nie warto jechać 100 km w jedną stronę po to żeby spotkać się z raptem 2-3 osobami z forum sorki że bezpośredniość ale tak jest zawsze masa chętnych co do czego przychodzi godzina spotkania i pustki wolę poczekać i na jakiś ewent . zlocik w Wawie się wybrać ale działajcie jestem ciekaw co z tego wyjdzie :)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Takie myślenie jak przedstawił LukeX jest typowym brakiem wiary że w Lublinie już nic się nie da zrobić , ze lepiej jechać do Warszawy, to że przyjeżdża tak mało osób, jest wynikiem takiego myślenia, niech przyjedzie nawet trzech, później może pięciu ale ludzi co coś łączy oprócz ilości, nie jesteśmy na forum licznych zgromadzeń ale na forum Car Audio, każdy ma jakieś doświadczenia i w realu może je wymienić na dużych zlotach wygląda to inaczej, widać to było na ostatniej dużej imprezie w Lublinie.

Nikt nikomu nie karze jechać 100km, zalew jest blisko10KM, można i do warszawy 175KM, skoro tam się mozna lepiej porozumieć?

Link to comment
Share on other sites

witam wszystkich ja niestety niezawitam na spocie ponieważ jestem poza granicami Państwa a po drógie sprzedałem wszystkie klocki z fury. Jak wrócę to będę na nowo coś robił milego zlociku wam życze pozdro.
Link to comment
Share on other sites

Na innym forum zaproponowałem, ale jakiś mały odzew (a może źle to napisałem) planujemy spota w Warszawie 20 września, ale można spróbować połączyć te spoty i spotkać się gdzieś w pół drogi czasu jeszcze trochę jest. Tylko nie mam pojęcia gdzie to by się mogło odbyć.
Link to comment
Share on other sites

Panowie może i być Dęblinie nad Wisłą, przestrzeń, woda łąki i spokój, ale nie o to chodzi w takich spotkaniach, aby słuchać jak najwięcej instalacji, ale skupiać się nad własnymi i wymiana doświadczeń, bo przecież nie w ilości jest sens takich spotkań, nikt nie będzie kopiował najlepszej bo nie ma to sensu, każdy z nas słuchał różnych instalacji i rożne ma doświadczenia, nawet jak trzech będzie to już jest o czym dyskutować, bo real to nie forum.Jak coś z tych doświadczeń będzie pozytywnego to i inni dołącza.

Nie bądźmy ścianą wschodnią na mapie Car audio.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share


×
×
  • Create New...