Jump to content

Spotkania Lubelskie

Recommended Posts

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mi osobiście pasuje każdego dnia, termin nie jest istotny, najważniejsze zebrać więcej ludzi, aby można było wymienić jak najwięcej doświadczeń na temat kar audio i posłuchać naszych instalacji, nie ważne z jakich klocków się składają ale jak grają.

Do oddania na spotkaniu bezinteresownie będę miał skrzynie basową zamkniętą coś koło 22 litrów.

Poprzednie zloty lubelskie nauczyły mnie że nie warto jechać 100 km w jedną stronę po to żeby spotkać się z raptem 2-3 osobami z forum sorki że bezpośredniość ale tak jest zawsze masa chętnych co do czego przychodzi godzina spotkania i pustki wolę poczekać i na jakiś ewent . zlocik w Wawie się wybrać ale działajcie jestem ciekaw co z tego wyjdzie :)

Pozdrawiam

Takie myślenie jak przedstawił LukeX jest typowym brakiem wiary że w Lublinie już nic się nie da zrobić , ze lepiej jechać do Warszawy, to że przyjeżdża tak mało osób, jest wynikiem takiego myślenia, niech przyjedzie nawet trzech, później może pięciu ale ludzi co coś łączy oprócz ilości, nie jesteśmy na forum licznych zgromadzeń ale na forum Car Audio, każdy ma jakieś doświadczenia i w realu może je wymienić na dużych zlotach wygląda to inaczej, widać to było na ostatniej dużej imprezie w Lublinie.

Nikt nikomu nie karze jechać 100km, zalew jest blisko10KM, można i do warszawy 175KM, skoro tam się mozna lepiej porozumieć?

Na innym forum zaproponowałem, ale jakiś mały odzew (a może źle to napisałem) planujemy spota w Warszawie 20 września, ale można spróbować połączyć te spoty i spotkać się gdzieś w pół drogi czasu jeszcze trochę jest. Tylko nie mam pojęcia gdzie to by się mogło odbyć.

Panowie może i być Dęblinie nad Wisłą, przestrzeń, woda łąki i spokój, ale nie o to chodzi w takich spotkaniach, aby słuchać jak najwięcej instalacji, ale skupiać się nad własnymi i wymiana doświadczeń, bo przecież nie w ilości jest sens takich spotkań, nikt nie będzie kopiował najlepszej bo nie ma to sensu, każdy z nas słuchał różnych instalacji i rożne ma doświadczenia, nawet jak trzech będzie to już jest o czym dyskutować, bo real to nie forum.Jak coś z tych doświadczeń będzie pozytywnego to i inni dołącza.

Nie bądźmy ścianą wschodnią na mapie Car audio.