Skocz do zawartości

Spotkania Lubelskie


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Panowie, dawno mnie tu nie było więc nie za bardzo wiem co się na lubelskich spotach dzieje. Natomiast mam ochotę wpaść z "moim" nowym projektem :)

Kiedy coś planujecie?  Czekam na jakieś info :) Pozdr., Marecki :)

Jakie przetworniki i wzmaki bierzesz pod uwage podczas projektowania nowej instalki? Bedziesz w Lipcu w Kielcach na zawodach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jakie przetworniki i wzmaki bierzesz pod uwage podczas projektowania nowej instalki? Bedziesz w Lipcu w Kielcach na zawodach?

Na zawody nie śmigam bo nie mam na to czasu, oprócz CA i kabelków KLOTZ-a  ogarniam jeszcze jeden projekt z Portugalczykami.

Czasami sobota to jedyny dzień na dłubanie furacza/y :)

Klocki u mnie jak zwykle nudno, Clarion, Brax i Helix ale tym razem 3way :) Jak się ustawimy na spota to przywiozę moja nową zabawkę :) System do pomiaru RTA.

Jak będą chętni to mogę pomiarkować system, zlokalizować braki pasma lub ich podbicia. 

Aktywkę można od ręki poprawić. Pasywkę można też pomiarkować i jak coś będzie nie tak, to ... się poduma co dalej :) Ale to oczywiście jak będą chętni.

Koszt pomiaru z pamiątkowym wykresikiem to tylko pięć dyszek :) a strojenie ...hmmm, nie wiem ale jak będą chętni i się spodoba zabawa to coś wymyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, wykazując się niespotykaną uprzejmością ... ;), Tomek zakręcił moje woofery zamiast DEGO i ... początkowo szału nie zrobiły. Jedna śmieszna sprawa, to czaszunia co chwilę siegający do sterownika od suba, żeby go wyciszyć, a on już wyciszony ...  :) Potrafią maluchy kopnąć ale też odczuwa się, że mają apetyt na waty. Jak na szybką wrzutę zagrały ot tak sobie, przyjemnie ale bez większych ekstrasów.

 

Za to drzwiczki u sebus00 zrobione profi, chyba oddam swoje furtki w to samo miejsce ;)  Na tłustej muzie Helixy grają na tyle grubo, że suba bardzo nie brakuje. Do rocka/metalu trochę brakuje wypełnienia dołem. Mimo wszystko jak na krótkie przesłuchanko systemik bardzo pozytywny :)

 

Pozdrówka Pany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Pany proponuje w niedziele skleic jakiego spota. Akurat bedziemy po kielcach,wiec mysle ze kazdy bedzie dostepny i mam nadzieje chetny na dalsze odsluchy i mody;-) co by sie wiara zjechala proponuje kolo 17-18 na olimpie jak zawsze. Zapraszamy wszystkich chetnych . Co wy na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Sebą dzisiaj chwilę gadałem - mówi że w sobotę po piwie padł.

Ja za to zrelaksiłem się najpierw piwem z Matulą i Babiczką, przyjmując od nich grayulacje za 6 miejsce, a potem 2 szklanki wyhy + pół litra z kumple - i efekt dzwonienia w uszach zanikł,

Za to niedziela na mega luzie, i spowolnionych ruchach  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

"berni" my ostatnio nawet w Lublinie nie możemy sie dogadać i spotkać z racji braku czasu,

ale pany pasowało by się spotkać i posłuchac u każdego po kolei Clariona 958 <lol> 

( to przyszła moda na ten model, ja również się skusiłem, jednak przystaje za tym ze

Kenwood XXV brzmiał ciekawiej - tylko żeby on miał te normalne czasówki, to bym go w życiu nie zamienił )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha no Jacek nie mow ze publicznie przyznales sie do sluchania empeczy :rotfl:  Przeciez to totalna niegodziwosc w hajendzie sluchac z usb :P

Ostatnio u Jacka słuchaliśmy z USB iPoda z muzą z formacie ALAC (Apple Lossless).... :P

Clarek 788 bez problemu czyta "cyfrowo" iPoda, 958 już nie. Do 958 trzeba dodatkowe pudełeczko...

No lipa straszna to 958, potwierdzam... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...