Skocz do zawartości

Spotkania Lubelskie


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki pany za spotkanko..... ale czas "obsmarowac" :wink: spota. Z mojej strony powiem ze to był chyba najbardziej udany spocik jaki trafił sie dotąd w Lubelskim. Kilka furek zabrakło ktorych z checia byśmy posłuchali w porównaniach, ale to co sie i tak działo to rewela. Zaczynając od naszego nowego spotowicza(rookie 1984) ktory przywloklł na odsłuchy swoje klocki jesteśmy naprawde wdzieczni, witamy w ekipie. W Pit3R'owym autku to co bylo czyli gienek i dls pracowalo naprawde fajnie.Dopiero po wpieciu w system  Precision Power dcx 1000.4 tylko na woofery, to dol zaczal pracowac w systemie wielkiego mielatora basow :) .Prawie chyba z godzine we dwoch nie chcielismy wpuscic nikogo do auta na odsluchy, a miny jesli ktos zauwazyl byly bezcenne :rotfl: Mam nadzieje bedzie nam dane posluchac tego setupu na tym piecu, (nie zdawalismy sobie sprawy ze to bydlatka jest takie wielkie!) Gora po lekkich modach odzyskala zycie i sporo powietrza.Dziekujemy za wizyte mistrzowi europy:) Na temat tego systemu naprawde brauje slow bo gra rewela i nie ma nic do zarzucenia, gratki Roberto. :wink: Szkoda ze Lagunki nie sluchalem dluzej(przez dcx'a) ale po aktywie masz pan wiele do poprawy. :kwasny: Bo na pasywie gralo fajnie. Patryk rewela nadal mam nadzieje cos dlubniemy na delikatne drzwi i bedzi egit. wszystko w dobra strone. I na koncu powiem ze ja maly biedny zuczek mam teraz najgorsze granie :zalamany: Dzieki Piotrek za swowa wsparcia ze to nie gra :rotfl: (choc wiesz co u ciebie chodzi w gorze po odsluchu u mnie).Jedyny Kamil mnie zaskoczyl ze podobalo mu sie, dzieki Pan za slowa otuchy :wink: Szkoda ze nie bylo jeszcze kilku uczestnikow z lubelskiego , ale bylo 2 bez autek  w roznym stanie "psychicznym". :wink:  PS sorki Kamil za opier.... za piterowe kable ale podcas montage sie zezlilem, i zarazem dzieki za zaufanie w pozuczne clarka:) Super wam wszystkim dzieki za spota i oby do nastepnego DOZO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki również za spotkanko...teraz mnie nakrecisiście na kolejne wydatki na drzwi :P:D....poza tym fajnie, że pojawił się kolega który jest obecnym mistrzem Europy...osobiście myślałem, że jak na takie kwotowo graty wsiądę, posłucham i powiem "WOW"...cały zestaw gra przyjemnie i fajnie jest poukladane ale niczym mnie nie uwiodlo...odsłuchując inne auta nie jest może jeszcze wszystko tak poukładane, jednak patrząc na cenę podzespołów w Picasso myślałem, że odpłynę przy słuchaniu ;) ....podkreślam, że jest to tylko moje zdanie ;)...Pit3R - drzwi, zdania nie zmieniam rewela....Robsonbercik - troszkę system się posypał, wiemy jednak dlaczego...czekamy na kolegę z Audi jak ogarnie system...Tomek nie bądz taki skromny....moje zdanie znasz ;) dzięki jeszcze raz i do nastepnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a BOSE to nikt nie chciał posłuchać :( Ale nic to, za rok będzie lepiej :)

 

Jak dla mnie wszystkie auta grały. Nawet to bez tweetera  :wink: Bardzo ciekawe klocki, czekam na finalny setup i na bank pojawię się osłuchać. 

 

Vectra to typowo "fun'owe" auto. Jest moc na basie, można słuchać głośno bez obawy, że coś się zaraz skończy. Czarnego Citroena nie słuchałem na podstawowym setupie ale po zapięciu DCX'a już tak ... i muszę powiedzieć, że kontrola nad wooferem to był miód. Grało to koncertowo, szybko, dosadnie, bez przeciągania. Osobiście tweet'a bym lekko ściszył ale nie wykluczam, że w różnej muzyce różnie to gra. Fiesta zaskoczyła mnie zgraniem suba z przodem, pytałem się nawet właściciela czy takowego posiada, okazało się że tak :) ... jak dla mnie lekkie niedobory w średnicy, trochę wycofana w stosunku do góry ale jakby dało się to ogarnąć i zrównać to stosunek jakość/cena klocków byłby więcej niż zajebist... . Dziękuję również za możliwość podpięcia Alpinki w Fordzie, posłuchać się nie dało ale przynajmniej wiem, że działa. Golfa nie słuchałem ale sądząc po wooferach w drzwiach w liczbie 2 na stronę, sądzę że musi "dusić"  :wink:

 

Na koniec rodzynek, czyli Picasso. Baaaaaardzo poukładany system, baaardzo .... Siadłem, posłuchałem i stwierdziłem, że spoko ... jednak nie na tyle żeby oddać duszę za Brax'a, brakowało mi trochę powera. Nie żeby coś było nie tak mocowo, system gra bez zadyszki nawet przy dużym poziomie głośności, ale oczekiwałem czasami jakiegoś pier...cia, łomotu, czegoś co pokaże że tu jest moc, którą ktoś zamknął w tych drogich klockach. Tymczasem system grał jak stary, czarnoskóry bluesman...spokojnie, w takt, cokolwiek by się wokół nie działo - bez szaleństwa, wzorcowo...zgaduję, że jak na Mistrza Europy przystało :wink:   Odczucia jednak mam podobne do Kolegi fajfik'a. Podejrzewam, że po prostu za mało osłuchany jestem na takie mało "efekciarskie" granie. Przy okazji, słuchając auta nie wiedziałem, że Kolega to Master of Europe, gratulacje. Bardzo się cieszę, że miałem możliwość posłuchać tak wysoko ocenionego systemu (a przy okazji posłuchać w nim swojego suba, wielkie dzięki za użyczenie prądu :wink: ) 

 

Podsumowując było baaaardzo fajnie. Na mój samochodzik przyjdzie jeszcze poczekać ale DCX na bank w nim siądzie. Piec zatrząsł "CYTRYNKĄ", aż klamki skakały, to i z moją furmanką sobie poradzi. Ciekawe tylko jak będzie się sprawdzał na tweeterze? Do następnego.

 

PS. Wysyłam fotki do czaszuni, mówił że jutro wrzuci (... znaczy dzisiaj, bo już po 0:00 jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.Szkoda że mnie nie było, ale za to byłem w kontakcie tel z niektórymi :) Z Robem123 mieliśmy nawet mini spota w Niedrzwicy na CPN-e, tyle że on do Sando ja do LU  :) PP1000.4 znam i nie dziwią mnie Wasze spostrzeżenia. Szkoda ze na wysokich nie robi on takiego wrażenia. BTW w piątek byłem u Kamula i słuchaliśmy Gienka DA100 - ma skubany pobór prądu, wespół z Orkiem po 4 h grania bez Suba 63Ah wyzioneły ducha i  trzeba było na kable odpalać furę ;) Orek trafił do Pitera, także będzie miał co testować ;) Tomek - to że nic nie gra to nic nie szkodzi, grunt że się nawracasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Tomek - to że nic nie gra to nic nie szkodzi, grunt że się nawracasz

Ja sie juz dawno nawrócilem ino mi maty popękały i czekam na nowe bo zamowione.2 lata wytrzymaly APP u mnie. Jesli zrobie teraz tak jak trzeba -a mysle ze zrobie- to ten setup wstanie na nogi i jak to kamil mowil, bedzie trzepac po nogawkach:) Licze na mala pomoc w doradztwie.

PS Jacek podpytaj Sebka czy uzyczy garage na mody twoje co by ci pomoc. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie juz dawno nawrócilem ino mi maty popękały i czekam na nowe bo zamowione.2 lata wytrzymaly APP u mnie. Jesli zrobie teraz tak jak trzeba -a mysle ze zrobie- to ten setup wstanie na nogi i jak to kamil mowil, bedzie trzepac po nogawkach:) Licze na mala pomoc w doradztwie.

PS Jacek podpytaj Sebka czy uzyczy garage na mody twoje co by ci pomoc. :D

Pomoc w doradztwie? Próbuj MP. Myślę, że jak będziesz miał dobrze zrobione wrota to do Twojego suba będzie to ciekawe "uzupełnienie":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuj MP. Myślę, że jak będziesz miał dobrze zrobione wrota to do Twojego suba będzie to ciekawe "uzupełnienie":)

 

No to to juz postanowione,ale nie odrazu wszystko na hura. Po odsluchach u Ciebie i u Jacka mp to juz na bank. A na uzupelnienie bedzie impulse fc-1500 git sub w malej budce.

Foty mam aby ogarne czas i na wieczor wrzuce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i gwoli ścisłości... ja nie powiedziałem, że to nie gra u Ciebie:P Na początku nie wierzyłem, że to na górze to naprawdę TW z maximo. Fajnie to gra, tylko.... chyba za dużo nasłuchaliśmy się mp na dcx'ie i stąd taka opinia:) Gdyby uzupełnić przód u Ciebie to już będzie całkiem przyjemnie i dopiero będzie trzepać po nogawkach:) a ten Twój sub to jak na swój rozmiar to całkiem daje radę przy szybszych utworach, także można popróbować też z nim.

Co do mojej C4... dostałem od Jacka Oriona 8004, więc może już niedługo znowu będzie można powiedzieć "to co, słuchamy?" xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie poradze ze u kickery nie lubia sie dusic w malych budach ,a u mnie kazdy sub potrzebuje minimum 40 litrow :) . Po za tym wiariatem bo docelowo bedzie mial budke 25 litrow. testuj dopiero pogadamy,i nie patrz na to ze uderzenie bedzie jak by w deche kto mlotkiem walil :kwasny:  Buda nie wytlumiona bo szukalem tylko litrazu w nowej budce bedzie wata wiec bedzie gral jak przystoi na kickera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także dziękuję za spotkanie, miło było poznać nowe twarze :) Dzięki Robert także za zapewnienie transportu (chociaż nie byłem sam w podobnej sytuacji na spocie :P ) Słuchało się fajnie i myślę, że na następnym będzie jeszcze fajniej u niektórych. Co do gry wooferów w Oplu to moim zdaniem kopały i to było ok. Dobrze, że scena się rozwija. Gra ktoś w piłkę trochę, może byśmy konkurencyjny spot MB, który odbywa się obok nas na jakiś mecz o wszystko wyzwali :P:?:

 

P.S. Chyba założę wypożyczalnię sprzętu :P

P.S.2 Wrzućcie zdjęcia :!::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią i ja zagram, mam w nogach doświadczenie z 4 ligowych boisk juniorów młodszych ;) 

 

Gienek DA100 zacny, łagodnie gra, grzejnik okrutny, nie mnie u mnie po zapięciu HiFonica Vulcana nic mi nie brakuje, więc zmiana była by u mnie  bez sensu na wysokich. Ale jak dla mnie DA 100 To świetny piec, i gdybym wogóle nie miał nic na górę to bym go na pewno poszukiwał.Minus jest taki ze naprawdę się grzej, ciągnie prądu jak głupi, no i zacnie gra tak po poł godzinie grzania .Jak dla mnie znajduje się na lsicie top  5 wzmaków na tweetery ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.dropbox.com/sh/4nkpaynqcwrleas/iBfD052nA0

 

 

 

Zaktualizowane foty ze spotu 09.06.2013 / foty beda pakowane i aktualizowane "na bierzaco" ,jesli pany beda jakies foty podsylac z aktualnych modów.  

Piter zrob kilka fotek z montazu piecow i wariata wsadzimy do twojego "profilu" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie 1 i 6 genialne odnośnie c4:) pierwsze pokazuje jaki ten dcx to maleństwo w porównaniu z obecnymi moimi piecami, a to drugie wygląda jakbyśmy zgona jakiegoś zaliczyli podczas odsłuchów. To chyba było wtedy jak się kabel od prawego WF wypiął? :wink: ale przy wspólnych fotach mógłbyś blachy zasłonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te pozostałe 3 to...? :hyhy:

ARC SE2075  i Audisony z seri Vr (x) ;) na ostatni zostawiam sobie furtkę   :rotfl:

 

Oczywiście to jest moja Lista, dużo jeszcze rzeczy nie słuchałem, nie mniej jakoś tak dziwnie się składa że jak już  wpada coś w moje ręce to same zacne klocki  :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowane foty ze spotu 09.06.2013 / foty beda pakowane i aktualizowane "na bierzaco"

 

Wszystko fajnie, ale albo coś u mnie źle wyświetla, albo mam propozycję żeby dać foty ze spotów z folderach z datami, bo do zdjęć własnych progresów każdy ma swój temat, a tu może być ciężko się połapać.

 

To wszystkie zdjęcia już z tego lustra :?:

 

P.S. Bieżąco nie bierząco :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...