Skocz do zawartości

Toyota Avensis T25 - moje boje z CA


disaster3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 580
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja moge wziąc do udimension el comp 6

Bo mam jeden komplet na zbyciu, ładne duże oczka

a this what I'm talking about :D O takie najbardziej mi chodzi, dzisiaj jestem z corką na Tarchominie w ok 18:00 powiedz kiedy bedziesz na chacie :D:hyhy:

 

poszlo PW

 

mam pytanie czy ktos wie gdzie moge znalezc takie wymiary jak ponizej dla 16 Dego (ST, PO, SP) i u-dim El Comp'ow?

http://img84.imageshack.us/img84/7733/wymiarya.th.jpg

 

szukam pod kątem maskownic... BTW. to co podalem to wymiary MP5.16 moze sie komus przydadzą (bo takich info jak na lekarstwo)

 

no i mam maskownice z u-dim element

 

http://img808.imageshack.us/img808/8574/imgp4422m.th.jpg http://img3.imageshack.us/img3/579/imgp4421x.th.jpg

 

na 1szym zdjeciu plastki lezy na pierscieniu pod MP5.16 widac otwory ktore delikatnie w plasitkowej ramce trzeba by bylo poszerzyc o ok 0,5-1mm, na drugim zdjeciu lezy sama siateczka na pierscieniu z nierdzewki, praktycznie szyta na miara...... martwi mnie tylko jedna rzecz ze w koszu od glosnika nie mam dodatkowych otworow na maskownice a w 4 glowne przez plastik nie bede przykrecał glosnika bo nie dokrece go solidnie a plastik moze pęknąć, co o tym sądzicie? Ewentualnie moze tylko wykorzystac samą siatke ale tutaj nie mam pomyslu jak to zrobic :zalamany: wtopic ja w tapicerke jak bede zywicowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
no to w koncu zagraly 3 drogi, za krotko zeby wydac obiektywną opinie ale kick gra ze sredniaków, a bass z deski :D :D , generalnie wyczes, jestem w szoku i skalp z glowy mi zerwalo......1-sze wrazenie rewelacja...... jak sie nic nie wydarzy to wpadne na spocik i jak ktos bedzie chetny to zapraszam do posluchania....... no i pare fotex'ow:

post-1931-0-21017700-1327775203_thumb.jpg

post-1931-0-98161500-1327775208_thumb.jpg

post-1931-0-49367900-1327775215_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w koncu zagraly 3 drogi, za krotko zeby wydac obiektywną opinie ale kick gra ze sredniaków, a bass z deski , generalnie wyczes,

To następny mod ...suby w słupki :rotfl: .

Gratki za "niezłożenie broni" , może i mnie da się kiedyś tego posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i już wiem dla kogo lklukasz robil zwrotki ktorymi sie chwalil ;)

 

no nie powiem, siedzial przed kompem i co chwile latał z mikrofonem w te i z powrotem, dumał, dumał za chwile sie wqurwiał (a my co chwile z danielem grzejąc sie przy farelce) zawijalismy sie ze smiechu...... no ale patrzyl w ten monitor przerzucal mase "badziewia testowego" do zwrotek i co chwila co innego wpinał i patrzyl na wykres :D, tak siedzielismy i do siebie co on tam k***** widzi :P :P :P ale pomieszal, namodzil, pomieszal i jak zaczal o 10:00 rano to o 22:00 w koncu wykrzyknal; MAM!!!!! - siadamy i sluchamy testow :D , ja je**** nie wiedzialem ze z tym tyle je*ania jest :mur1: ale to nic, dobrze ze sie na tym nie znam bo bym sam tyle przy tym siedzial i zona juz by mnie dawno wyprowadziła z domu :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku.......a jak ja bym chcial zeby ktos ta u mnie polatal i wyskrobal takie zwrotki :mur1: Fajnie ze to nie jest jakis "oklepany" zestaw lecz cos czego jeszcze nie bylo PHD,DLS,MP i moze to teraz bedzie w modzie :rotfl: Gratulacje za ciagla walke z CA i milowym krokiem w przod :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, dzieki nastepnym etapem bedzie przerobienie boczków i wyciągniecie woofer'ow przed tapicerke a to jeszcze troche (mam nadzieje ze na wiosne a moze i wczesniej sie uda)

Najgorsze wydaje mi się masz za sobą. Przyjdzie wiosna, ciepłe dni przede wszystkim i bedziesz dłubac. Powodzenia w dalszych pracach :wink: . Na najbliższym spocie będziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram się być - generalnie czekam na termin zabiegu (laryngologicznego z dzieckiem) i wiem ze będzie to weekend i na pewno nie pierwsza polowa lutego, wiec może to być albo weekend z 19.II albo 26.II wiec lub wogle dopiero marzec, dlatego jeszcze nie wiem wszystko zależy od grafiku lekarzy(jeszcze nie jest ustawiony na drugą polową lutego) i wolnych miejsc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, ma ktoś na stanie któreś z wymienionych radyjek (9833r, 9835r, 958 )? Chciałbym pożyczyć głównie pod kątem czasówek, inne "ficzersy" tam zainstalowane mnie nie interesują. Chciałbym generalnie porównać brzmienie do swojej 06'tki + zobaczyć te czasy. Nie wiem czy sprawdziłbym się temat u mnie bo mam wszystko zasilane z jednego wzmaka wf+mid+tw wiec to co bym opóźniał to cala stronę a nie oddzielnie wf a oddzielnie mid+tw. No ale chciałbym zobaczyć co z tego wyjdzie.

Jak ktoś ma, takie które leży, bądź wymontował sprzęt z samochodu i tez mu leży i mógłby pożyczyć na testy to byłbym wdzięczny. Interesują mnie tylko w/w (nie bez powodu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...