Skocz do zawartości

Toyota Avensis T25 - moje boje z CA


disaster3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 580
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No a "jaszka" Łukaszku... Gorzej jak pan przyjedzie, pan oceni i pan "zachoruje" następny rok bez urlopu na ciułaniu dutków na dynamo...

choroba gwarantowana :wink:

ja nie chciałem wysiadać a grała tylko wysokotonowka z dynaudio

 

już możesz kobiecie zapowiedzieć, że nigdzie nie jedziecie w wakacje

te i następne :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już możesz kobiecie zapowiedzieć, że nigdzie nie jedziecie w wakacje

te i następne :rotfl:

 

Ty...ty weż się no! :)

 

ps.Dzisiaj wieczorem idę z moją na spacer z psiskiem i patrzę stoi betka podobna do mojej, mówię do niej (abstrahując) zupełnie od CA, ciekawe, czy jak nam posłuży to kiedyś kupimy drugie auto ze śmigiełkiem(chodziło mi głównie o bezawaryjność)... Na to moja... "To Ty po takiej rzeżbie chcesz auto kiedyś sprzedać?!" "A kto to wszystko wyjmie, te kable, maty.." :D:mur1: Bedziemy jeżdzić do końca.. hahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choroba gwarantowana :wink:

ja nie chciałem wysiadać a grała tylko wysokotonowka z dynaudio

 

już możesz kobiecie zapowiedzieć, że nigdzie nie jedziecie w wakacje

te i następne :rotfl:

 

no coś takiego właśnie było...... jak już mówiłem ze wracam do domu bo już po 23:00 to mi dawał kluczyki do swojego samochodu i tekst "masz jedź, będziesz miał czym pojechać do pracy jutro :D "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już mówiłem ze wracam do domu bo już po 23:00 to mi dawał kluczyki do swojego samochodu

a pojechał dopiero 23:40 :wink:

a dziś nie chciałem już się denerwować bo dziecko trzeba bylo odebrać z przedszkola a czynne tylko do 18:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coś takiego właśnie było...... jak już mówiłem ze wracam do domu bo już po 23:00 to mi dawał kluczyki do swojego samochodu i tekst "masz jedź, będziesz miał czym pojechać do pracy jutro :D "

 

No i to się nazywa trafiony zakup z tymi 110, bo zazwyczaj Łukasz przy nowym klocku , wrzuci, słucha i jest "co jest k..." jakoś to nie gra, wtedy lata, lata, godzina, dwie, a w końcu banan... A tu proszę, od początku Chikita ;)

 

A tak serio , naprawdę bardzo jestem ciekaw tego pełnego zestawu esotar2, bo jak by nie patrzeć to swego rodzaju zacna egzotyka u Nas póki co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza jak nastanie wielkopomna chwila i wystrugacie razem jakąś zacną zwrotkę pod to Eso...

Wtedy, przyjeżdzam betką, z puchową poduszką pod tyłek , zgrzewką jasnego, ją oddam we władanie disasterowi, sam zaś dam rozkosz uszom w wydaniu dynamo... :D

 

i niech tak zostanie..... ja już milczę jak grób :P :P :P

 

O nie, nie robaczku... "A" zostało już powiedziane, więc przebieram nóżkami i zacieram ręce i uszy niecierpliwie, jak to zagra już ogarnięte na pikuś;)

 

A, że moja Becia się robi się, z podobnym tempem jak Twoje dobieranie kolejnych dynamo do kompletu to może się zgramy czasowo :hyhy:

U mnie podobno już elektrownia zadziałała, teraz, jeszcze "tylko" poukładanie w bagażniku, montaż tapicerek, strojenie, poprawienie baboli, jeśli pojawią się takowe, więc hmm, może do gwiazdki to zagra jak powinno... :mur1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie skrobnie bo nie słuchał a tak na poważnie to jak wspomniałem to jest funkiel nówka więc nie oczekujmy cudów ze się wsiądzie i od razu cycki urwie...... na razie sobie "pierdzi" jest już zamontowany ale musiałem spadać po żonę na dworzec, czasu by było więcej jakbym docelowo zaczął od 9:00 ale oczywiście Emajl się na drugi bok wtedy przewracał bo mi napisał ze na 10 a w sumie wyszło na 11:00 :P :P :wink: (młody jest niech korzysta z życia, będzie miał kiedyś rodzinę to będzie zaczynał dzień od 6:00 czy 7:00 tak jak ja i większość osób :P )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: (młody jest niech korzysta z życia, będzie miał kiedyś rodzinę to będzie zaczynał dzień od 6:00 czy 7:00 tak jak ja i większość osób :P )

 

Dlatego mi się śmiać chce jak ktoś jeszcze nie "rodzinny" dziwi się, to Wy czasu nie macie pogrzebać przy aucie? Albo "Tak długo się grzebiecie z instalką?" , lub "Taki mądry jesteś a auto oddajesz do instalatora?".... Heheh, pożyją zobaczą, jak to jest mieć obowiązki... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja już odpisuje że jest lipa i zostań z tym co jesteś :) poza tym zanim to będzie gotowe do odsłuchu to trochę jeszcze minie bo żeby to kupić musiałem kredyt pod hipotekę wziąć, więc teraz spłacam.

 

Scena wysokością nie dorówna 3-way'owi, wiesz 3-way to zawsze 3-way :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja już odpisuje że jest lipa i zostań z tym co jesteś :)

 

Tej... :) Strach w oczach ,że ani się obejrzysz, a co drugie auto z lepsiejszymi klockami będzie na dynamo i nici z "egzotyki" ?

Oczywiście żartuję, ale jak to mówią kto wiatr sieje... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generelanie kilka razy sluchałem kolumn domowych dynaudio (nie serii esotar) i jakos nie przypapdlo mi to brzmienie do gustu - nie moj profil brzmienia - bardzo duzo dynamiki i basu ale jakos za mało detali i szczegułów ( brakowało srednicy)- mam nadzieje ze ta seria jest pod tym wzgledem lepsza, samochód jest bardzo niewdziewczną przestrzenią akustyczną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam dynamo u siebie :( , a tak na poważnie to dawaj do berlina :P

 

Ale tylko średniaka a Disaster, leci po całości...

Ale wróbelki ćwierkają ,że po Lublinie z Siwusem naprawdę jeszcze wyciągnęliście tego średniaka na jego wyżyny możliwości?

Gratuluję progresu Radziu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generelanie kilka razy sluchałem kolumn domowych dynaudio (nie serii esotar) i jakos nie przypapdlo mi to brzmienie do gustu - nie moj profil brzmienia - bardzo duzo dynamiki i basu ale jakos za mało detali i szczegułów ( brakowało srednicy)- mam nadzieje ze ta seria jest pod tym wzgledem lepsza, samochód jest bardzo niewdziewczną przestrzenią akustyczną

no ja nie mialem przyjemnosci wogle sluchac dynaudio ani domowki ani samochodowki (no wykluczajac jakies 15min u bury22'ego sredniaka) Nie wiem jak jeszcze z dynamika i basem bo woofer musi troszke pograć poza tym musi byc porządna aplikacja dla niego (teraz tak nie jest) a i tak skonczylo sie "lekkie" buczenia ktore wczesniej mialem :wink: co sie tyczy detali i szczegółów hmmmm....... jak by powiedzieć...... chyba jest w miare dobrze nie narzekam :)

 

ja też mam dynamo u siebie :( , a tak na poważnie to dawaj do berlina :P

z chęcią ale niestety wczasy u tesciów w ten weekend - musze po swoje dziecko pojechac :) bo w poniedziałek do przedszkola.

 

Ale tylko średniaka a Disaster, leci po całości...

Ale wróbelki ćwierkają ,że po Lublinie z Siwusem naprawdę jeszcze wyciągnęliście tego średniaka na jego wyżyny możliwości?

Gratuluję progresu Radziu. :)

 

a tam krew od razu :P na razie to mam tylko 2 przetworniki :wink: , ktore cos tam sobie grają - chodzilo o to coby ciszy w aucie nie bylo jak gdzies jade. A teraz sie na weekend szykuje sie 2 x 200 km podróż to bym sie zabił własną pięścią jakbym miał w ciszy jechać :P

 

No ja tam tez słyszałem ze miazga jest u Ciebie bury22 :P z chęcią bym posluchał ale chyba juz raczej nie zdąrze bo jakies tam zmiany sie szykują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z chęcią bym posluchał ale chyba juz raczej nie zdąrze bo jakies tam zmiany sie szykują..

 

Do Sosnowca wątpię czy Radziu będzie ryzykował, jakąś rewolucją ze średniakami, tak więc masz jeszcze miesiąc aby go złapać, gdzieś przy okazji... :)

Ja go zmolestuję teraz na AYA.. :) To sobie posłucham co tam wymodził. :)

 

Z tego co wiem, to zmiany u Burego nie są przewidziane, z powodu tego,że dynaudio, żle gra, wręcz przeciwnie.

Tyle,że brakuje tej kropki nad "i" jeśli chodzi o dogadanie się z 18kami teca, i tutaj pojawia się pewna reguła, ktorą sporo osób wyśmiewa, że jedna linia modelowa, niesie mniejsze ryzyko niespodzianek, niż "mieszanie" przetworników róznych firm.

Owszem są pewne sprawdzone zgrane tandemy, ale to kwestia prób i błędów.

Tak więc idziesz według mnie słuszną drogą Disaster... Mam na myśli tweeta/wofer, z jednej parafii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to zmiany u Burego nie są przewidziane, z powodu tego,że dynaudio, żle gra, wręcz przeciwnie.

Tyle,że brakuje tej kropki nad "i" jeśli chodzi o dogadanie się z 18kami teca, i tutaj pojawia się pewna reguła, ktorą sporo osób wyśmiewa, że jedna linia modelowa, niesie mniejsze ryzyko niespodzianek, niż "mieszanie" przetworników róznych firm.

Owszem są pewne sprawdzone zgrane tandemy, ale to kwestia prób i błędów.

Tak więc idziesz według mnie słuszną drogą Disaster... Mam na myśli tweeta/wofer, z jednej parafii.

 

Bo takie założenie mialem na poczatku, pozniej po drodze pojawiły sie wątpliwości w postaci Dego Master lub Brax Matrix 6.1 /pp ale po niedlugiej chwili sie "wyprostowałem" i stwierdziłem ze zostaje w linii marki. Dlatego tez i Suba rozważam tylko i wylacznie jednego ale to przyszlosc. Wiem ze nie jest to poparte żadnym odsluchem a tym bardziej doswiadczeniem ale tak (przez skore czuje), że powinien mi sie najlepiej i najszybciej skleić z wooferem w przyszłosci. Wiem kosztuja te klocki sporo ale tez nie stać mnie co chwile żonglować innymi rzeczami zeby sprawdzić co z czym sie skleja najpiej. A znajac siebie pewnie bym tak robil :P . A tak mam (będę mial) z bańki. Wiem co chce kupic, co chcę zrobić a później niech sie stroiciel bawi :P Nie wiem czy bedzie mial ułatwione zadanie czy nie (bo sie na tym nie znam) ale glośniki będą z jednej linii i wzmacniacze tez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...