Skocz do zawartości

Toyota Avensis T25 - moje boje z CA


disaster3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 580
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 miesiące temu...

Wczoraj miałem przyjemność posłuchania Toyki z nowym radiem, najpierw posłuchałem troszkę na 06 pare płytek następnie przełożyliśmy nowe radio (Eclips czy jak to tam się nazywa) posłuchałem i troszkę się zdziwiłem że klips potrafi zagrać tak dobrze jak alpina. Niczego mu nie brakuje woofery napierdzielają jak suby za to to co zrobił Łukasz ze strojeniem tego auta to piękna sprawa, jeszcze nie słyszałem autka w którym tak podobała by mi się średnia ( a up słuchałem juz nie jedne strojone przez profesjonalistów )

Cały przod gra fajnie niczego mu nie brakuje nawet bez subwoofera, trzeba poprawić lekko drzwi, wyciągnąc woofer przed tapicerkę i bedzie kosa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba sie jakos ustawić kable wyciagnie sie na zewnątrz zeby naprzemiennie podlaczyc w tym setupie, jedno jak i drugie zeby porownać, ale wczoraj jak tak zrobilismy te same kawałki najpierw 06 pozniej klips to nie wiem czy za krotko a sluchalismy w sumie z 1-1,5h i nie widzialem zeby klips odstawial od 06'tki w czymkolwiek, poza tym wszystko rozgrywa sie nad deską, kick idealnie slychac i stuka dokladnie na lub delikatnie nad tym komputerem pokladowym co mam na srodku deski (mistrzostwo świata :) ). Z tego co pamietam stanec (popraw mnie jesli sie myle) ale jak zmienilies swojego na dva + h600 to na dole dynamika wspominales sie poprawila, tutaj 06'tka jest swietna a klips w niczym nie ustepowal, kick i bass jest tak dynamiczny ze nogawki nam fruwały a woofery delikatnie sie wychylały, konrola Xtant'a nad system swietnia i zero przestorów bez wzgledu na krecenie gała w radiu, góra strasznie szczegółowa te wykonczenia to czasami az ciarki przechodziły (ale naturalna taka jak miala byc nie z za koca) ale nie męczy ucha, jeszcze za mało sluchalem bo to trzeba z tydzien pojezdzic zeby ogolnie sie przyzwyczaić i potestowac znane plyty, zeby do konca zweryfikowac ale ja jestem bardzo zadowolony z tego "ruchu". Poza tym to bylo moje 1-sze obcowanie z klipsem wiec jeszcze pewnie trzeba dokladniej poustawiac bo w 1-szym kontakcie to to radio jest anty user friendly :P :P

 

a co z resztą?

Widze wielka wyprzedarz.... przecierz dopiero co skonczone...

 

nom bo w planie mam realizacje marzenia :D ale spokojnie na razie wszystko jest na miejscu mozna sluchac :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co było grzebane w tym klipsie?

 

szczerze to nie wiem ale tutaj jest wspomniane co nie co http://www.strefacaraudio.pl/topic/13721-eclipse-8445/page__st__100 , stwierdziłem ze zaryzykuje niz pchac sie w h600 + przerobka ori radia ze swiatlem + przerobka h600 zeby latała po swietle z ori jednostki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy i bedziemy sprawdzac, badz co badz ja nie zauwazylem jakiejs duzej roznicy przy w zasadzie niedlugim sluchaniu w stosunku do 06'tki a o to mi glownie chodzilo, zeby kupic radio w miare swieze, nie za bajońskie pieniądze z podobnych "charakterem" co 06'tka i zeby mialo czasówki.... I zeby nie bylo ze vooodoooo i ugabuunga zrobi zaraz z niego F1'ke czy ODR'a........ prosze o rozsądek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...