Skocz do zawartości

Toyota Avensis T25 - moje boje z CA


disaster3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 580
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No nie, wszędzie te same średniaki :hyhy: Już wiesz gdzie je wrzucisz, czy na słupek czy gdzie indziej?

:P słupek zdecydowanie słupek, mam tak szerokie ze jeszcze jeden by się zmieścił na stronę :D, poza tym mam już tam kable i nie chce ich raz jeszcze przerzucać w drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hejka, mam pytanie odnosnie siatek/maskownic na woofersy :D, chyba "nadejsza wiekopomna chwila" zeby zrobic z tym porządek. Juz swoje pierscionki z nierdzewki "podziurawiłem" o wymagane otwory stożkowe których brakowało no i teraz przydałoby sie woofer wyciagnac przed tapicerke. Obecnie glosnik mam dociągniety na max'a na ile sie dało do tapicerki(otworu) aby bylo jeszcze kilka mm w dolnej czesci bo tam glosnik na wysokosci zawieszenia moglby dotykac krawedzi otworu w tapicerce. I teraz tak chciałbym delikatnie powiększyc ten otwór i wrzuci pierscien z nierdzewki i mozliwe ze jeszcze bedzie wymagany krązek z mdfu zeby zrownac woofer z tapicerką, pozniej szpare miedzy krązkiem a tapicerkeoblozyc mata szklana z zywicą i troszke szpachli zeby wygladzic. Nie chce oddawac boczka do tapicerowania tylko to co dorobie pomalowac jakas farbą w spray'u (lub czyms innym) aby dobrac do koloru plastiku z boczku. To z czym teoretycznie mialbym problem to dobranie odpowiedniej maskownicy do MP5.16 (ktory jest normalny inaczej 17cm) . Bardzo mi sie podobaja maskownice wlasnie z siatki z wiekszymi oczkami (zeby nie dlawić glosnika), np super sa z zestawu u-dimension ProX http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,18,68&kid=68&pid=1699 tylko problem z tym ze Prox jest 16 (nawet chyba nie 16,5cm) .

Jesli ktos przerabial MP5.16 z jakimis maskowanicami podobnymi do w/w lub cos w tym stylu, podpowiedz mile widziana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie maskownice od hertz-ów (chyba stara seria esk), są całkiem fajne bo mają gęsto ułożone otwory przez co sprawiają wrażenie "delikatnych". Po lekkim stuningowaniu plastikowych pierścieni pasują do MP 5.16 :wink: Na najbliższym spocie zerknij jak jest u mnie w aucie. Jak byś był zainteresowany to mogę spróbować załatwić jeszcze jeden komplet.

Tu masz foto jak to u mnie wygląda:

 

http://img64.imageshack.us/img64/1528/20111019237.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam maskownice od ProX'ów wiec zmierzyłem. Maja równe 16cm same siatki zaś z gumkami maja 17cm po zewnątrz. Gumki sięgają do wewnątrz po pól centa wiec zastawia Ci membranę ślimaków.

 

Mam tez Maskownice od Dego ( nie wiem od jakiego kompletu ale ślimaki spokojnie "łykną")

Wzór drobne dziurki - standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na MP5.16 ładnie pasują siatki z Hetz'a DSK:

 

o widzisz , dzieki za info :wink:

hertzowe siatki mnie denerwuja bo sa zbyt miekkie i przez to moga sie bardzo latwo zrobic wklesle a woofer HSK ma kolca i tlucze o siatke, dlatego ja tam ich nie polecam mimo wszystko

wiesz FUBU to akurat dla mnie nie jest problemem bo juz 1,5 roku jezdze bez zadnego zabezpieczen i nic sie nie stalo, wiec majac takie siatki nie zmierzam ich ladować z kopa. A takie z DSK dostane szybciej i w smiesznych pieniadzach niz takie z u-dim (ktore do konca nie wiem faktycznie czy pasują)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet padła propozycja ;)

 

Bartek uważaj jak jeździsz bez zabezpieczenia :rotfl:

 

hahha, przeczytałem raz jeszcze i skumałem o co kaman :P faktycznie :rotfl: dobrze ze zona nie zaglada na forum :P :P

 

Ja mam u siebie maskownice od hertz-ów (chyba stara seria esk), są całkiem fajne bo mają gęsto ułożone otwory przez co sprawiają wrażenie "delikatnych". Po lekkim stuningowaniu plastikowych pierścieni pasują do MP 5.16 :wink: Na najbliższym spocie zerknij jak jest u mnie w aucie. Jak byś był zainteresowany to mogę spróbować załatwić jeszcze jeden komplet.

Tu masz foto jak to u mnie wygląda:

 

na nastepnym spocie obadam ..... generalnie nie piekarnia bo to temat na moze nie daleko przyszlosc ale na pewno nie na juz (bo zima sie wziela i wqurwila :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...