Skocz do zawartości

Toyota Avensis T25 - moje boje z CA


disaster3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 580
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

dzisiaj był piękny dzień w Ostrowcu (w cieniu 12*C a na sloncu nawet do 22*C dochodzilo :) ) więc od samego rana wziąłem sie do pracy. Znowu rozebralem samochód do blaszki - wyciągnałem stare RCA odłączyłem remotke ktora na tym RCA mi siała - tak miałem założone w zakładzie), w kazdym badz razie dolozylem zreanimowanego DLS'a 5M Ultimate na przod a Eagle MC-60 został na suba i oba pusciłem wzdluz tunelu srodkowego. Pozniej zeszlifowałem oba pierscienie od woofer'ów zeby zmiescic MP 5.16 polozylem kilka razy lakier zeby je zaimpregnowac i zrobiłem nowe daszki z STP dla woofer'ow.

 

Zlozylem to do kupy i nadeszla chwila podłaczenia 7906r (nie słuchalem tego radia nigdy wczesniej u siebie równiez). Takie banana juz dawno na twarzy nie mialem. Mimo ze zapomniałem swoich plyt z domu ale w srodku byla jakas Focal UASCI no i od teściowej wziałem Zapcopower :P , pieknie gra to radyjko, pieknie..... Koniec końców od 2,5 miesięcy nie słuchalem muzyki w swoim samochodzie wiec tym bardziej nie moglem wyjsc ze zdziwienia jak to fajnie wszystko gra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 1-szy dzien do pracy z muzyką (przez 2 miesiące byla cisza) i nawet nie narzekalem na korki a wrecz były mi na reke. Niestety delfinków nie było ale dzwiek jest zajebisty normalnie Z-A-J-E-B-I-S-T-Y , nie mowie ze Kenio X911 to słabe radio ale 06r'ka idealnie sie wkomponowała w obecny setup. Wymaga tylko delitakne maintenace'iku, przedmuchania w srodku, i przeczyszczenia soczewki laser'a "Kontakt'em". Next stage to customowe zwrotki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bartek, pochwal się jak tam teraz gra u Ciebie :)

 

jeszcze nie wiem :wink: ale za 1-1,5 bede wiedział :ph34r:

 

No to po 1-szych odsłuchach - jest zajebiście . Tweetki mają nowe kierunki i siedzą już w ładnym słupku (blaszki odeszły w zapomnienie) :P nowe zwrotnice robią swoją robote. Etap I zakończony. Kolejny to schowanie dyskretne wzmaków pod podłogę i zapięcie drugiego Xtant'a zeby był komplet. Generalnie jakość wykonania usługi jak zwykle na najwyższym poziomie, dzieki Raadek :super:

 

I pare fotek ( a na końcu zrodlo: jakiś czas temu zainstalowane ale jeszcze przyfocone :D musze jeszcze zaslepke podpilowac bo troszke jest za duza):

 

http://img190.imageshack.us/img190/6311/20110403135318.th.jpg http://img156.imageshack.us/img156/7738/20110403135308.th.jpghttp://img850.imageshack.us/img850/2145/20110403135334.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jak to się mówi..... "nie ma srania bez..... " :P :P :ph34r:

 

zebrałem już wszystko co mi brakowało. Teraz trzeba troszkę odłożyć na zabudowę (bo ja nawet nie ma gdzie tego sam zrobić) a chce zrobić raz a porządnie, a pozniej przełoże do nowego bo będzie i co a po co drugi raz kupować, kabel pojdzie w peszelek (żeby był dobrze zabezpieczony z zewn.) nie będe go kroił na wymiar tylko z "naddatkiem" i zarobię końcówki tak żeby nie dostawało się powietrze (żeby nie śniedział).

A ten Audison to kawał bydlaka, na zdjęciu nie wygląda ale jak go fizycznie dostałem w ręce to to waży ok. 1kg :szok:

 

Musze w końcu 2'iego Xtanta uruchomić bo przyfrunął w styczniu a nawet nie miałem jak go fizycznie podłączyć/sprawdzić aż do dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare zabawek znowu wpadło . 12 mb kabla OFC CA JL Audio i Rozdzielacz zasilania:

 

Niedlugo bede mial na sprzedaz swoją spaware 50mm^2 (2 odcinki po ok 5-5,5m)

 

Czyli ten Audison ma wejscie na 2x 50mm2??? Rwniez mam zasilanie na 50mm2 Jl-a i zastanawiam sie nad tym rozdzielaczem ale musi byc wejscie 50mm2...Napisz jak ten kabel pasuje do niego i czy nie trzeba go obierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...