Skocz do zawartości

alternatywne źródła dźwięku w aucie


omega7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


oczywiście pod P tego tak łatwo nie podepniesz.

Dlatego zasugerowałem zrobienie takiego pilota.

 

 

 


Tu wrzuc , bedzie potem dla uzywajacych "szukajki" .

Wieczorem może uda mi się wrzucić. Zrobię nowy temat (chyba takiego nie było), żeby łatwiej było odszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dlatego zasugerowałem zrobienie takiego pilota.

 

 

 

Wieczorem może uda mi się wrzucić. Zrobię nowy temat (chyba takiego nie było), żeby łatwiej było odszukać.

Posiadam wersję P-DSP a pilota już zamówiłem. Czy pilot nie będzie działał, anulować zamówienie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem dzisiaj Airport-a pod Helix-a P-DSP ale występuje problem: brak sterowania głosem z fabrycznej jednostki wiem jest to spowodowane pominięciem fabrycznej jednostki i bezpośrednim podłączeniem do procka. Kolejny problem to taki że ustawiając WIFI w Ipadzie nie mogę korzystać z internetu używając transmisji danych z sieci komórkowej co uniemożliwia mi odtwarzanie utworów bezpośrednio z internetu. Ostatni problem to taki że aby korzystać z Airportu musze za każdym razem podłączać lapka pod DSP i w ustawieniach Input każdy kanał przestawiać na Optical oryginalnie mam podłączone przez RCA Jest jakieś sensowne rozwiązanie ? Testowałem dzisiaj bez pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem spędziłem również 4 godziny na przestawianiu ustawień na procku. Niestety po podłączeniu sygnału cyfrowego procek nie wykrywa go automatycznie i nie przełącza z High Input na Optyk tylko trzeba to robić ręcznie po podłączeniu lapka pod procek. Czy na pilocie można tak to zaprogramować aby przełączać ustawienia wejscia High Input/Optyk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy nie prościej nie koniecznie taniej jest zakupić tablet z pełnoprawnym windowsem i do tego karę usb zew. z wyjściem optycznym? Nie ma żadnych większych problemów konfiguracyjnych lagów itp. Wymóg jest jeden tablet musi mieć wejście usb pełnoprawne. Nie wiem czy taka metoda sprawdza się z androidem ale podobno nexus 7 współpracuje z kartą zew. beginner'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy nie prościej nie koniecznie taniej jest zakupić tablet z pełnoprawnym windowsem i do tego karę usb zew. z wyjściem optycznym? Nie ma żadnych większych problemów konfiguracyjnych lagów itp. Wymóg jest jeden tablet musi mieć wejście usb pełnoprawne. Nie wiem czy taka metoda sprawdza się z androidem ale podobno nexus 7 współpracuje z kartą zew. beginner'a

w sumie tych tabletów na windows 8.1 jest dość dużo i już w normalnych cenach są.

Na to foobar lub kodi, hub usb, zewnętrzny hdd + dźwiękówka z optykiem i jazda :) Z tym poradzi sobie najprostszy konfig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korki333 wlasnie dlatego w mojej instalacji zamiast airporta do procka użyje docka Pure I20. Z tym ze jest to połączenie kablowe ale mi ono nie przeszkadza bo iPad ma stałe miejsce w desce. Z docka do wyboru coax, światełko. Myslalem nad airportem ale wlasnie blokowanie internetu podczas przesyłu danych po wifi do airporta wybiło mi z głowy takie rozwiazanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cober cyfra to cyfra ja na szczęście nie słyszę różnic w cyfrze z komputera lub z domowego dac'a. Karta dźwiękowa beginnera z wyjściem cyfrowym to koszt 140 zł tablet najtańszy 600 zł. czyli 7 i pół stówki i jest już dość ciekawe źródło do proca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tylko o to mi chodzi, niedługo sprawdzę to u siebie w praktyce, sonka xdp-4000 wymaga podłączonej zmieniarki aby na drugim mógł być wpięty optyk tzn aby chodziło to, podejrzewam że jak zostawię zmieniarką podpiętą a po prostu podmienię optyka z tabletu zamiast optyka ze zmieniarki to będzie normalnie chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...