Skocz do zawartości

Audi A4 Avant by CASKP, mod by Bartek-pl


Bartek-pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zawodnicy też nie byli święci, bo społeczność chyba w pewnym momencie zapomniała o wspólnej pasji i skupiła się na wzajemnej walce.. To nie był ten sam klimat co kiedyś.

Przyjedz na piknik to poczujesz klimat... A fochy za sedziowanie na zawodach pamietaja niektórzy, pozniej Ci ktorzy nie byli na zawodach najwiecej mieli także do powiedzenia i zupełnie nie ma sie czemu dziwić,że chęć prowadzenia zawodów wygasła. Na pocieszenie należy napisać ,że DB w tym roku także jakos zbyt wielu zawodników nie pozyskała   :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


moze czas systemów fabrycznych nadszedł ?

 

Coś w tym jest. I ludzie jakoś mniejszy zapał do dłubania mają, chyba takie czasy, wszystko szybko, tanio. Tym bardziej trzeba doceniać fajne instalki jakie tu na forum się pojawiają i zapaleńców... nielicznych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest. I ludzie jakoś mniejszy zapał do dłubania mają, chyba takie czasy, wszystko szybko, tanio. Tym bardziej trzeba doceniać fajne instalki jakie tu na forum się pojawiają i zapaleńców... nielicznych.

Albo ktos ma zapał duzy ale inne osoby szybko mu go gaszą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt z nich tego nie ukradł tylko zarobił na to druga sprawa nikt nie zabroni a trzecia to mam wrazenie ze tylko pare osob potrafi zrobic granie na forum a nikt inny juz nie i lepiej kupic zestaw r6a zeby sie nie wychylac za bardzo bo bee

Sorry za ot

Problem jest niestety w tym, ze nie każdemu potrafi samo zagrać F1 czy ODR na miarę ich możliwości (wiem bo mam i próbowałem samemu - nie jestem taki tępy, czytać umiem - ale nie dało rady). Człowiek przeżywa lekcje pokory i jeszcze raz i tak w kółko, aż do czasu gdy prosi kogoś bardziej doświadczonego o aplikacje i strojenie - wtedy zaczyna grać o niebo lepiej.

 

Fakt faktem nie można być najlepszym we wszystkim. Jeżeli kasę robimy na jednej rzeczy bo siedzimy w tym 15 lat to nie łudźmy się ze nagle przeskoczymy kogoś kto siedzi w caraudio te 10 lub 20 lat tylko dlatego ze kupimy high level klocki. Lepiej dać to komuś do złożenia bo wyżej się samemu nie podskoczy powyżej pewnego poziomu - tyle co na mojej skórze przeszedłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest niestety w tym, ze nie każdemu potrafi samo zagrać F1 czy ODR na miarę ich możliwości (wiem bo mam i próbowałem samemu - nie jestem taki tępy, czytać umiem - ale nie dało rady). Człowiek przeżywa lekcje pokory i jeszcze raz i tak w kółko, aż do czasu gdy prosi kogoś bardziej doświadczonego o aplikacje i strojenie - wtedy zaczyna grać o niebo lepiej.

Fakt faktem nie można być najlepszym we wszystkim. Jeżeli kasę robimy na jednej rzeczy bo siedzimy w tym 15 lat to nie łudźmy się ze nagle przeskoczymy kogoś kto siedzi w caraudio te 10 lub 20 lat tylko dlatego ze kupimy high level klocki. Lepiej dać to komuś do złożenia bo wyżej się samemu nie podskoczy powyżej pewnego poziomu - tyle co na mojej skórze przeszedłem.

ale co po odbierać sobie cala zabawę frajdę satysfakcję ? Człowiek sie uczy cale zycie jak bedzie coś nie tak to zrobie jeszcze raz tym batdzien odrazu ja np założyłem ze napwewno sam nie wystroje tego jak trzeba ze względu na doswiadczenie ale sa osoby tutaj które chetnie pomogą a nie tylko licz... tym bardziej ja nikogo nie chce przeskoczyć robie w miare możliwośći :) ja zrobilem swoje i jestem zadowolony strojenie na 100% zostawię komus innemu a do tego czasu sam bede słuchał i starał sie poprawić granie w moim aucie. ja sie tym bawie nie robie na zawody czy pokaz. Tyle odemnie w temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze sa konkret klocki z potencjalem, fajnie ze instalka dosc szczegolowo ozdjeciowana i profesjonalnie wykonana, fajnie ze autor ma sluch nietoperza i brakuje mu podzialki w procku ale czy ktos z "plebsu na poziomie 9855R" juz posluchal auta? Bo na obrazkach wszystko pieknie ladnie, kazdy sie glaszcze po pupci i w ogole, ale niech zycie zweryfikuje granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


lklukasz, dnia 02 List 2015 - 14:07, napisał:
Bartek kiedy mozemy sie spotkać bo chciałbym posuchac systemu
 
Daj mi z tydzień na korekcję drobiazgów i możemy się gdzieś umówić. Może będziesz miał jakieś sugestie, które pomogą w poprawie dźwięku. H900 to zupełnie inne granie niż HX-D2, więc jeszcze muszę się obyć z tym "środowiskiem".

Jeszcze troszkę i może będzie coś na temat brzmienia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ale czy ktos z "plebsu na poziomie 9855R" juz posluchal auta? Bo na obrazkach wszystko pieknie ladnie, kazdy sie glaszcze po pupci i w ogole, ale niech zycie zweryfikuje granie.

FUBU nie obrażaj innych częściowo na forum ponieważ każdy z nas zaczynał od praktycznego zera :)(mowia również do twojej osoby).Moim zdaniem widząc dobrą markę jaką jest własnie 4 kółka Audi,zrobiona naprawdę od podstaw profesionalnie instalka,zabudowa,itp itd. która raczej trochę kosztowała i pochłoneła czasu to kolega bartek ( bynajmniej ja mam takie odczucie z Logicznego punktu myslenia przez pryzmat tego ile w to włożył pracy i chęci ) to raczej ten cały system + procek nie zagra jakoś g..... napewno zagra tak jak życzy tego sobie kolega bartek i napewno jak dojdzie do perfekcji to w najmniejszym detalu nie powstydzi się grania swojego systemu :)

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No się temat rozgrzał do czerwoności a pewne aspekty instalki nie zostały jeszcze poruszone.

Wrócę na chwilę do drzwi. Nie na samym stabilnym montażu woofera ich zrobienie sie opiera. Są otwory rewizyjne zaślepione - dwa tyle,że przy górnej krawędzi jest jeszcze jeden otwór, prawdę powiedziawszy nie mam pomysłu na temat jego przeznaczenia a jest całkiem spory. Został zaklejony matą ładnie wyprofilowaną przez dopchnięcie boczkiem. Ja tam żadnej blachy, maty z żywicą albo innego usztywnienia nie widzę a takowe być powinno. W przypadku zwykłych instalek, powiedzmy mniej zaawansowanych choćby finansowo takie rozwiązanie przejdzie bez mydła ale tutaj w drzwiach są zdaje się woofery z dość wysokiej półki i pojawia się pytanie  ile i czego straci granie z tym nieusztywnionym otworem? Można oczywiście ten otwór usztywnić ale nakład pracy związany z należytym wyprofilowaniem usztywnienia będzie niewspółmiernie wysoki do reszty roboty przy drzwiach.

Już raz swoje wątpliwości względem suba w boczku wyraziłem i chyba czas na następna porcję. W poście piątym tego tematu krisman wyraził swoje uznanie dla roboty i zapytał o kubaturę skrzynki. Odpowiedź była ale taka słaba i mało konkretna, bez żadnych cyferek. Z manuala wiadomo, ze 10.1 dobrze sie spisuje w 25-28l i jeśli kubatura dla tego głośnika zejdzie do 20-22l( na taką mi wygląda), to stanie taki mocno "rockowy" - czyli akurat taki pod moje granie ale wtedy można użyć już innych przetworników, niekoniecznie tak wymagających względem prądu, kubatury i kasy jak 10.1

Jestem ciekaw jak gra audi bo i granie powinno być na miarę użytych klocków gdzie różnica względem powiedzmy 9855 powinna być duża i z marszu deklasująca popularne grajki. Myślę, że użycie 900-ki zobowiązuje do czegoś sporo większego niż zrobienie ładnego zgrabnego grania.

Nie wiem na ile auto jest ogarnięte strojeniowo ale gdy bartek-pl po roku od wykonania instalki pyta o potencjalne możliwości użycia "automatu do korekcji czasu" to nie wróży dobrze bo jak rozumiem to coś w rodzaju pionkowej autokalibracji - a ta fajna nie była.

No nic - poczekamy, może kiedyś uda mi się auta posłuchać i wątpliwości pozbyć bo lektura tego tematu tego niestety nie czyni :)

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...