Skocz do zawartości

Samochody i co zrobiłeś dla swojego samochodu ...


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Lybra dostała tarcze Delphi + klocki ATE na przodzie, oraz od zeszłego weekendu Borbety LS 17" + oponki 205/40R17 Hankook Ventus V12 Evo + komplet śrubek

Do tego filtry powietrza zasysanego i dmuchawy, a jeszcze szykują się lepsze, dokładniejsze wtryskiwacze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Auto zaczęła poważnie atakować rdza (mam model mk3 sprzed liftu):

 

http://files.tinypic.pl/i/00781/k83hw809pi12_t.jpg

 

więc kupiłem komplet drzwi (+tylną klapę) z rocznika po lifcie a także:
- tylny zderzak od wersji RS
- najładniejsze (moim zdaniem) alufelgi 18" Ronal do mk3

- opony Dunlop SP01 Sport 225/45/18 (przeszedłem z profilu 40 na 45 - po Olsztynie nie da się jeździć na profilu 40 :/)

- przed założeniem opon - 3 felgi do prostowania, jedna dodatkowo do spawania.

 

Tak wyglądał przed:

http://files.tinypic.pl/i/00781/drvqzgdchuqz_t.jpg

 

Tak wygląda teraz:

http://pics.tinypic.pl/i/00781/62az0wst4862_t.jpg

 

http://pics.tinypic.pl/i/00781/mc7ipzb1indr_t.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm co ja zrobiłem dla swojego autka no to tak:
założyłem centralny zamek
całe CA hertza 2 lata temu bez większej wiedzy na ten temat a jednak działa doskonale :)
samochód rozebrałem cały i została w nim zrobione blacharka i malowanie na czarną perłę 
wymienione całe zawieszenie na poli i obniżający zestaw amorków ze sprężynami
rozpórka górna przednia i tylna dolna aby był sztywniejszy
środek zrobiony cały na czarno. Podsufitka dostała nowy materiał, słupki malowane na czarno, nowe dywaniki na zamówienie, podświetlenie zegarów na niebiesko, boczki drzwi czarne z czerwoną nicią i dodana gąbką pod łokieć aby było wygodniej, podłokietnik cały odnowiony również obszyty na czarno z czerwoną nicią 
Bagażnik: zrobiona zabudowa z prawej strony aby nie tracić bagażnika i aby było możliwie jak najbardziej estetycznie i przy okazji cały bagażnik zrobiony na czarno 
Pod maska seryjne D15b7 które jest dość dynamiczne i wystarcza w 100% mi dlatego nie grzebane w nim za dużo jedynie wymiana wszystkich płynów jakie są wogóle możliwe
No i wygłuszyłem całe podłogę matami butylowymi i pianka kauczukową dla komfortu 
trochę tego jest lecz to auto to moje oczko w głowie które jest dla mnie bardzo ważne bo włożyłem w nie ogrom pracy serca i pieniędzy 
Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jakiś czas temu wymienione wtryski + nowa mapa. Na plus pod butem, a spalanie podobne ( litr w te czy we wte, różnicy nie czyni, byle była radość z jazdy i zdrowy silnik ).

W niedzielę rozebrany, zregenerowany i zmodyfikowany parownik, bo jeb....y nie wyrabiał na prostych w okolicach 5000rpm, a pod obciążeniem większym i przy 4000rpm zdarzało się przełączyć wtrysk, czy dwa na Pb. Gadzina musi bez szemrania zasuwać do 6500-7000rpm

Na razie jest banan na twarzy, ale jeszcze co nieco do zrobienia.

 

Wyczyszczona tapicerka skórzana ( środek do, szczoteczka i szorowanko po centymetrze ) - czyściej, ale i widoczniejsze pęknięcia ( + jedno nowe od wkręta w tylnej kieszeni ). Teraz trzeba by zająć się spękaniami ( koloryzacja, utrwalanie itp. ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...