Skocz do zawartości

Samochody i co zrobiłeś dla swojego samochodu ...


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wleciała nowa oryginalna cewka zaplonowa, poprzedniczka trochę się stopiła..

Kto wpadł na pomysł, aby zastosować drobną śrubę z łbem walcowym imbusowym w miejscu, gdzie jest temperatura, woda, sól i błoto...

Bez zdjęcia piasty nie da rady usunąć resztki, ale z tym zgłoszę się już do mechanika.

 

Sprawiedliwością było by gdyby to konstruktorzy musieli naprawiać te usterki, może by coś zrozumieli :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dokładnie nie sprawdzałem na wadze ale sprawdzę jak wrócą z malowania tylko podnosiłem to waga około 7-9kg nie wydaję mi się żeby więcej ważyły wziąłem felgę od mini convertible i moją OZ to wagowo przepaść nie wiem co BMW za aluminium używa ale chyba z chin :). A czemu pytasz o wagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywnie zazdraszczam Roo na zlotych alu i spoilerem z STi. :-)

W moim francuzie wymienilem tylne tarczo-bębny i klocki hamulcowe oraz łączniki stabilizatora w przednim zawieszeniu.

I chwilowo jezdzi ze mna GMS 1968 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywnie zazdraszczam Roo na zlotych alu i spoilerem z STi. :-)

 

No nie mogę się doczekać jak zrobię Subaryne na wiosnę bo w projekcie są jeszcze hamulce i zawieszenie :) + te fele i spoiler i będzie bajka

 

 

 

z oponą?

 

bez opon te felgi są mega lekkie i mega twarde zważę jak wrócą do mnie bo sam jestem ciekaw ile dokładnie kg mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Zastanawialem sie nad przejsciem na 17 bo zacny wzor to jest ale sprawdzilem w katalogu i wychodzi na to, ze sa minimalnie ciezsze niz moje 18. :wink2:

 

No mnie się ten wzór mega podoba dlatego wziąłem myślałem na 18" ale na te nasze drogi polskie to nie chcę prostować co sezon felg jak mój mechanik w A5 miał 18" sprzedał auto i kupił EVO VI i zostawia 17" bo ma dość prostowowania :). No sam jestem ciekaw ile dokładnie ważą ale jeszcze czekam na felgi bo nie wrócili z odświeżenia.

 

 

 


heh, moja 18 z oponą 24kg :rotfl:

 

łooooo to sporo :) ja szukałem lekkich felg co by nie obciążać auta chociaż mocy mam nie mało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zgiąłem dwie felgi i przebiłem dwie opony, więc pojawiają się pytania.

Gdzie w Łodzi można odnowić felgi poza warsztatem na Balonowej?

Mogę kupić opony Federal AZ 01 po 220 PLN nowe, ale nie mogę odnaleźć żadnych sensownych opinii na ten temat. Miał ktoś z nimi styczność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W zeszłym tygodniu kupiłem auto ( poprzednie nadal jest ) - posprzątałem kompletnie, bo sprzedający się nie popisał. Nawilżyłem skórę, porządne sprzątanie wnętrza. Wyczyściłem wszystkie plastiki pod maską i całość przeciągnięta winylem w płynie, razem z oponami.

Wymieniony olej na 10W60, regulacja podtlenku LPG, dzisiaj wymienione łączniki stabilizatora i usunięte pęknięcie wężyka podciśnienia w kolektorze do mapsensora do gazu.

 

Jak ciut się pogoda poprawi, to będzie szykowany pod CA, bo BOSE kiepściutko wypada ( czym tu się jarają ?! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kierownice kiedy przekładasz na właściwa stronę? :)

 

Nigdy bo i po co mam przekładać jak od 10 lat jeżdżę RHD i w polsce nie mam żadnego problemu z jazdą :).

 

A tu fotka przed :

 

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f2de12b833c0.jpg

 

A tu po :

 

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a191207d810a.jpg

 

p.s. a mina ludzi na światłach bezcenna patrzą po 2-3 razy kurde nie ma kierowcy po lewej a blachy polskie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...