Skocz do zawartości

Samochody i co zrobiłeś dla swojego samochodu ...


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co prawda nie było to dzisiaj a w niedziele ale jednak. Jak już zaholowali mnie do domu to pomyślałem że w Polsce powinien zostać dołączony znak  "Uwaga na niedzielnych kierowców"

Ps dzisiaj mam oględziny to zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie.

post-9898-0-76124300-1403756318_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubił bym za takie coś boczuś.

Ja kocham jak co wizyte w markecie nowa wgniotka sie pojawia....a można stanąć na końcu parkingu i tak ktoś Ci dołoży nową.

Szczytem bylo:

1. Pusty parking, parking ogromny, staje na srodku.

2. Wracam z zakupów, jeden samochód więcej.

Zaparkowany jak?

3. Tak ze nie mogłem otworzyć drzwi!

Musiałem wchodzić od strony pasażera.

Na cały pusty parking, musiał zaparkować tam.

 

Kusiło mnie by zostawic opakowanie gumek za wycieraczką z proźbą o nie powielanie kodu genetycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ubił bym za takie coś boczuś.
Niby masz rację ale ja teraz to troszkę inaczej na to patrzę. Cieszę się że tak naprawdę nikomu nic się nie stało bo było naprawdę blisko do jakiejś tragedii. W sumie to po 2 dniach poszedłem na pogotowie bo mnie zaczęła szyja napierniczać ale dostałem kołnierz i jakieś leki i odpoczywam. Jutro albo może i jeszcze dziś do ortopedy ze skierowaniem i się zobaczy.

 

A samochód rzecz nabyta i mimo że służbowy to dbałem jak o swój. Nawet nie wspomnę że szykowałem się na Kielce i kupiłem ostatnio kilka drobnych rzeczy żeby poprawić system i chyba nic z tego nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Rafał dasz radę i na Kielce wal jak w dym coś się wymyśli
Według mnie to tylko towarzysko :) (na pewno przyjadę)  no chyba że rzeczoznawca inaczej będzie patrzył na ten samochód niż ja. Generalnie to jest jedno zdjęcie poglądowe ale "na żywo" to dużo gorzej wygląda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha można i tak ale tu nie tylko koła do zmiany są... na zdjęciu widać jak sobie bokiem jechałem i gdzie się zatrzymałem (dodam że całość się zaczęła dużo wcześniej ale tutaj ślady widać ile szczęścia miałem że do rowów nie wpadłem). Generalnie jak widać było to na drodze o niezabudowanym terenie wiec i prędkość myślę koło 90 może trochę mniej lub więcej.

Z parkingu przy zajeździe zaczął wyjeżdżać starszy człowiek i mi po prostu zajechał drogę. Skręcał w lewo więc miałem to szczęście że z przeciwka nic nie jechało także jedna ręka na klakson i próbowałem go z lewej minąć. Jako że gość wcale nie zareagował a droga wąska to zwyczajnie prawym bokiem w niego uderzyłem. Postawiło mnie bokiem wtedy trafiłem drugą stroną auta w znak który widać na fotce. Jako że prędkość nie mała to mi wszystkie opony z felg pościągało. Na zdjęciu nie widać ale myślę ze takim poślizgiem jakieś 70 metrów jechałem. dobrze że kontrowałem cały czas kierownicą i że było gdzie uciec w sumie bo przy takiej prędkości jak bym w niego uderzył to nie chcę źle wróżyć ale nie było by gościa...

To tak po krótce co i jak było.

 

 

post-9898-0-65622800-1403762609_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że tak. Jest przełamany dach, cała prawa, tył, tylni lewy bok, Wszystkie koła prawdopodobnie tylne zawieszenie, przednie bankowo bo aż jak podniosłem maskę to z tej strony co uderzyłem jest ten kielich wygięty co się amortyzator przykręca a co tam się jeszcze dzieje to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ech to na żyletki pewnie poleci, szkoda Twojej pracy co w niego włożyłeś.
Trudno chociaż nie ukrywam że poprawiałem drzwi ostatnio, Dokupiłem ostatni piecyk i kabelki. No i najważniejsze że znalazłem bardzo fajne głośniki średniotonowe które profilem bardzo przypominają morelowe lub dlsowe kopułki z tym że można dużo niżej ciąć bo są stożkowe. Troszkę nietypowa konstrukcja bo są prostokątne ale według mnie to tylko plus.

W sumie jak już ochłonąłem troszkę to sprawdziłem sprzęt i nic się nie stało na szczęście i wszystko gra jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie było to dzisiaj a w niedziele ale jednak. Jak już zaholowali mnie do domu to pomyślałem że w Polsce powinien zostać dołączony znak  "Uwaga na niedzielnych kierowców"

Ps dzisiaj mam oględziny to zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie.

Woofer z prawej strony nie dostał ?? cały ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...