Skocz do zawartości

Signum by Dirtyweekender


dirtyweekender
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 227
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie byłoby to złe rozwiązanie, gdyby nie brak portów USB typu "kontroler" w samych tabletach (w każdym razie ja nie widzę).

Zdarzają się w "stacji dokującej" ale wówczas nie ma wielkiej różnicy w stosunku do laptopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


zostawiajac oryginalna jednostke

:szok: toć to padaczka straszna, prędzej czy później skończy się na wyciągnięciu światełka lub rozwiązaniem podobnym do mojego :cwaniak:

BTW. jeżeli twój procek przyjmuje coaxa to służę swoim ibasso dx90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


toć to padaczka straszna, prędzej czy później skończy się na wyciągnięciu światełka lub rozwiązaniem podobnym do mojego
BTW. jeżeli twój procek przyjmuje coaxa to służę swoim ibasso dx90

 

Danielu az takiej tragedii nie ma.  :wink2: Da sie tego sluchac. :D

Swiatla nie chcialem wyciagac aby nie stracic pozostalych funkcji radia, ktore to sprawdzaja sie rewelacyjnie.

Procek niestety przyjmuje tylko swiatlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 




Nie wiesz czy wyjście coaxialne w nim jest bit perfect ?

 

iBasso DX90 8GB High Performance Digital Audio Player Cechy:

 

  • Bit Perfect, Support up to 24Bit/192kHz
  • Up to 24Bit/192kHz Mini Coaxial Output
  • 3.5mm Headphone Output, and Line Out
  • Built-in 9V Voltage Swing Headphone AMP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem na myśli żadnego ironizowania :)

Po prostu pytam - człowiek przeca nie zna wszystkich produktów na rynku.

 

Jeżeli faktycznie wychodzący sygnał z wyjścia coaxialnego jest "bit perfect" to realnie otrzymać możemy też całkiem niezły transport, który łatwo mozna przenieść do domu, wziać na bieganie a potem spokojnie wpiąć do auta. Na dodatek odtwarza większość formatów bezstratnych w całkiem niezłej rozdzielczości.

 

Z tego co widzę, jeżeli ktoś nie jest zainteresowany wewnetrznym przetwornikiem oraz odsłuchem z niego to pozytywnie sprawdzi sie też mniejszy brat DX50.

 

Założę, się również ze wbudowany Wolfson WM8740 (dla DX50) moze sam z siebie grać nieźle już.

 

http://pr.superata.com/ibasso/hi-res/dx90dx50.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli faktycznie wychodzący sygnał z wyjścia coaxialnego jest "bit perfect" to realnie otrzymać możemy też całkiem niezły transport, który łatwo mozna przenieść do domu, wziać na bieganie a potem spokojnie wpiąć do auta. Na dodatek odtwarza większość formatów bezstratnych w całkiem niezłej rozdzielczości.

 

 

Noooo, wszystko przez brak przecinka( i brak znajomości tematu z mojej strony) :rotfl:

DX50-kę również polecam, miałem przed 90-ką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Różnica warta dopłacenia do wyższej wersji ? ( jak duże są zmiany w dźwięku ) ?

Wiesz że na to pytanie odpowiedzi możesz udzielić tylko Ty:)

Moje odczucia, odsłuch na słuchawkach- jest znaczna różnica( szczególnie jeśli chodzi o budowanie sceny)

Jako przenośne cyfrowe źródło- przypuszczam że nie odróżnił bym  urządzeń w "ślepym teście"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...