Skocz do zawartości

Signum by Dirtyweekender


dirtyweekender
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajna instalka i kawal dobrej roboty, mam nadzieje ze bedzie okazja kiedys odsluchac :)

 

Ja caly czas wahalem sie miedzy nakamichi a duetem gienkow da100 i sa50 z 1 serii, zarowno jedno jak i drugie zestawienie mi sie podobalo i w koncu zdecydowalem sie na gienki, choc nie ukrywam, ze chetnie bym posluchal swojego obecnego setupu pod naka.Takze jakbys kiedys zmienial na cos innego, to pamietaj o naszej umowie :)

 

Mam jeszcze w sumie sztuke PA-202, moze kiedys trafi sie druga, albo jakas 302-jka do kompletu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 227
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Takze jakbys kiedys zmienial na cos innego, to pamietaj o naszej umowie

 

Pamietam jak najbardziej. Tak jak obiecalem, pamietaj ze masz juz wrecz wylacznosc na to "malenstwo". :)

 

 

 

Fajny system, z dużym potencjałem moim zdaniem, gratuluję publikacji.

A do suba jeszcze wrócisz, jestem pewien

 

Zwlasza, ze tym razem nie byla ona pod "presja"...   :wink2: U Know what i mean. :D

Jezeli chodzi o sub Marku... Wiesz jak jest.  :wink2:

Tak czy inaczej jestem Tobie wdzieczny za kazda chwile poswiecona mojemu systemowi.  :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja już i tak za wiele w nim po swojemu namieszałem.

 

Czy tylko po swojemu Marku...?  :wink2: 

 

 

 


Masz fajne klocki, z dużymi możliwościami, skoro Ci odpowiadają pozostaje "jedynie" wyciągnąć z nich to, co ukrywają najlepszego.

 

Jak dobrze wiesz, droga ta jest kreta bardzo i na dodatek niezmiernie dluga... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, rewelacja Panie! Genialne piece z tych Nak, słuszna koncepcja z przywołaniem 304 do trójmiasta :)

Pewnie i tak zrobisz tradycyjne słupki. Liczba klocków systemu odpowiada jednej z siódemek na tablicach. Silnik już podkręcony?

Label Donky Pitch ma też ciekawe elektroniczne brzmienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


No, rewelacja Panie! Genialne piece z tych Nak, słuszna koncepcja z przywołaniem 304 do trójmiasta
Pewnie i tak zrobisz tradycyjne słupki. Liczba klocków systemu odpowiada jednej z siódemek na tablicach. Silnik już podkręcony?

 

Tymbardziej, ze podobno druga taka sie niebawem pojawi. :)

 

 

 


Pewnie i tak zrobisz tradycyjne słupki. Liczba klocków systemu odpowiada jednej z siódemek na tablicach. Silnik już podkręcony?

 

Nie, nie... :) Siedem to taka zmylka. ;) 

Motor juz sie wkrecil nieco ponad 200 horsow ale to nie koniec. w UK sa sztuki co lataja po 270 wiec poczemu PL ma byc gorsza? :D

Trzech drog w planach nie mam, nawet tych bardzo przyszlosciowych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


te 200+ to na oryginalnej suszarce? czy już coś więcej?
aby osiągnąć 270 to pewnie GTB22 + lepsze wtryski + chłodzenie oleju + duży FMIC i wydech jak seryjny jest mały.

 

Te 200+ bylo na calkowitej serii jako test mozliwosci i latalo to calkiem sensownie. Obecnie sa okolice 190 zdrowych koni.

Przy 270 to tak jak piszesz, zaczyna sie rzeznia. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam - dobra robota i ciekawa fotorelacja  :ok:

 

P.S.  maniek860824, skoro ja zmobilizowalem sie do naskrobania kilku zdan o swojej instalce przy moim trybie pracy, tym bardziej Ty powinienes pochwalic sie swoja w tym dziale a co za tym idzie, wrecz nominuje Ciebie (zwyczajem ostatnio bardziej lub tez mniej modnym) do tego abys w ciagu tygodnia zdal nam wszystkim relacje z poczynan jakie to uskuteczniasz w swojej Viki. :D

 

Zaskoczyłeś mnie  :rotfl:

 

Może uda mi się zebrać "do kupy" jakieś foto z prac przy aucie - za dużo ich nie ma niestety  :P

 

I nie obiecuję, że ogarnę to w ciągu tygodnia - ale postaram się  :P  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 


Daj znać, jak odsłuchasz mixy

 

Bardzo pozytywne nuty. :)

Tutaj masz sporo fajnej muzyk:i Ibiza Global Radio

 

 

RCA wyciągałeś z przed końcówki mocy radia, czy jakis konwerter Hi-Lo?

 

Sygnal jest wyciagniety z przed koncowki oraz zostal dolozony dodatkowy przedwzmacniacz.

 

 

 


Zaskoczyłeś mnie 

 

Taki mialem zamiar co by Cie troche zmobilizowac wiec dzialaj Maniek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacna instalka kolego :) apropos tjuna jesli to silnik 1.9 150km w serii to nie licz na więcej niz te 200km  ( co i tak sporo jest) bez zmianysprzegła namocniejsze. Osprzet w silnikach   JTD jest niestety słabawy i szybko klekaja sprzegła seryjne i dwumasy to nie to samo co w TDI. Chyba, ż masz juz to ogarnięte. Mam nadzieje masz to równiez czym wyhamować jak coś.( chodzi o hample dobre?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze bedziesz sobie mogl zabudowac wzmak w skrzynce razem z subem

 

 

 

Jezeli bede jednak wrzucal suba to w takiej wlasnie formie.  :wink2:

 

 

Osprzet w silnikach   JTD jest niestety słabawy i szybko klekaja sprzegła seryjne i dwumasy to nie to samo co w TDI. Chyba, ż masz juz to ogarnięte. Mam nadzieje masz to równiez czym wyhamować jak coś.( chodzi o hample dobre?)

 

 

Dwumas sie juz powoli konczy (na blacie prawie 200tys km) i bedzie zastapiony jednomasem oraz wzmocnionym sprzeglem Sachs Performance. Hamulce beda od 2.8T (tarcze Zimmermann plus ceramiczne klocki) wiec z hamowaniem nie bedzie problemow.  :wink2: 

 

post-4866-0-97433300-1415552139_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę zbaczając z głównego wątku, którym jest rzecz jasna tuning auta: to nie jest wielka filozofia zrobić demontowalnego "aktywnego" suba, a chyba nie chcesz powiedzieć, że permanentnie potrzebujesz pełni miejsca w bagażniku?

Z autopsji wiem, że daje się ten problem obejść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...