Skocz do zawartości

Signum by Dirtyweekender


dirtyweekender
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Adam, jak się spisuje procek Helixa? Idzie sterować głośnością fabrycznym radiem?

 

Generalnie jestem bardzo zadowolony zarowno z brzmienia jak i z obslugi. Jezeli masz na mysli sterowanie glosnoscia przy podlaczonym sygnale optycznym to w dalszym ciagu nie dziala to poprawnie. Poki co pozostaje dokupienie pilota.

 

 

 


Ale wróćmy do sprzęgieł, hamulców i innych turbin

 

:P

 

 

 


skoro wszystkie tak grają to jaki jest sens zabijać się o 304 skoro 202 można mieć w 1/4 ceny 304?

 

W mojej opinii te piece roznia sie co nieco jezeli chodzi o gore pasma. W 304 jest ona bardziel subtelna, nawet powiedzialbym minimalnie ocieplona. W 202 jest jakby taka troche matowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 227
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A takie były niczym się nie wyróżniające czas jakiś temu ... :)

I co, żałujesz sprzedaży? :D Fajny melodyjny i kulturalny ożebrowany piecyk, ładne to to też, wagę ma niemałą. Same zalety!

 

skoro wszystkie tak grają to jaki jest sens zabijać się o 304 skoro 202 można mieć w 1/4 ceny 304? Dwa 202 wyjdą i tak o połowę taniej niż 304.

Bo jeden piec na cały przód to słyszalnie inna parafia niż dwa :) Wnioski z tym voodoo wprowadzają w życie coraz liczniej nie tylko tutejsi słuchacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Bo jeden piec na cały przód to słyszalnie inna parafia niż dwa Wnioski z tym voodoo wprowadzają w życie coraz liczniej nie tylko tutejsi słuchacze.

To fakt, ale akurat 304 to tak naprawde 2 dwukanalowki w jednej obudowie :) , no… zasilanie jest wspolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdzielicie się z tymi kinkietami, a w 2-3 popołudnia na spokojnie byłyby one gotowe łącznie z odsłuchami z ukierunkowywaniem, a także z obiciem.

Ani to ładne (imho), ani nie spełnia swojej funkcji w 100% - głośniki powinny być możliwie najszerzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Pierdzielicie się z tymi kinkietami, a w 2-3 popołudnia na spokojnie byłyby one gotowe łącznie z odsłuchami z ukierunkowywaniem, a także z obiciem.
Ani to ładne (imho), ani nie spełnia swojej funkcji w 100% - głośniki powinny być możliwie najszerzej.

 

Bo widzisz... Mi sie na przyklad nie chcialo pierdzielic w 2-3 popoludnia, odsluchiwac itp itd... Wolalem sobie zrobic w dwie godziny slupki i na spokojnie modyfikowac ukierunkowanie tw wzgledem ewntualnej zmiany jego ciecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się nie tyle bo juz 3 zestaw słupków przerabiałem tylko że nie mogę wyjechać tak bardzo od słupka tw'rem a następnie to sensownie zabudować. A kinkiety to coś innego a i też nie przeszkadza, bynajmnie mi i  jak sądze ani zalożycielu tematu  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś okazję tylko go ukierunkować bez zmian jego lokalizacji na samym słupku.

 

Tak, poniewaz jest na optymalnej dla mnie wysokosci. Wyzej i tak bym go nie zamontowal a nizej nie mialoby to sensu. Sam slupek nie jest tez specjalnie duzy zeby mozna bylo po nim wedrowac.

 

 

 

Róbcie jak chcecie

 

Taki tez wlasnie mam zamiar.  :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Czy owe "kinkieciki" są na tyle solidne że nie tweeter nie zmienia po jakimś czasie swojego ukierunkowania pod wpływem wibracji ?

 

Sa na tyle sztywno, ze nawet nasze drogi nie sa w stanie zmienic ich ukierunkowania.

 

 

 


mogłes spokojnie zejśc nizej ze 3-4 cm

 

Moglem je rowniez dac na samej desce... 

 

 

 


Jak złapałeś poprzedniego, to łap następnego

 

Tego poprzedniego naprawde milo sie slucha.  :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Moglem je rowniez dac na samej desce...

Nie chodziło raczej co mogłeś, ale czemu tego nie zrobiłes twierdzac, że to nic nie da. U siebie umiejscowiając tweetki właśnie starałem sie je dac jak najbardziej "głęboko" myśląc, że to wniesie same plusy dla sceny, być może sie myliłem więc pytam dlaczego zrobiłeś to w ten sposób :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas przymiarek, kiedy tw byl nizej negatywnie odbijalo sie to na wysokosci sceny zas na glebokosc zbytnio to nie wplynelo ze wzgledu na to, ze umiejscowienie glosnika bylo ok 1,5cm glebsze. Wiecej by sie juz nie dalo poniewaz tw byl bardzo blisko szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...