Skocz do zawartości

FINAŁY EUROPY EASCA - Włochy, 19.10.2014


Rekomendowane odpowiedzi

To nie ma co się kłopotać, ale w linku odniosłem wrażenie że jest to wymagane.

Czyli problem z głowy

THX.

 

No bo tak napisali na stronie EU, więc to przeklepałam na naszą. W sumie do końca to ja już sam nie wiem. Niby chcą, a nie mogą. Albo rybka, albo ... 

For registration all EU Competitors must have uploaded their competition car in our EASCA HALL OF FAME Area. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Podbijam na chwilę.


Przyszło info, że za kilka dni będą chcieli zamknąć listę uczestników, poza włoskimi zawodnikami, którzy swój finał mają dzień wcześniej.


Jeżeli jest jeszcze ktoś chętny, to niech mi prześle dane do wpisania na tą listę, bo wieje tam straszną cienizną.


Chyba ktoś nie do końca ogarnął terminarz imprez, bo w tym samym dniu Słowacy mają swoje finały, więc raczej nie będą jednocześnie w dwóch miejscach.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszczem chyba patelni :rotfl:

 

Dziękuje koledzy nie liczę na zbyt wiele żeby się nie przeliczyć.Będzie co ma być i nic tego nie zmieni

 

Jak ktoś chce jechać to mam miejsca "stojące" Jadę w sobotę popołudniu żeby być na rano "robię swoje" i wracam, więc jak ktoś chce z boku hamować to zapraszam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopać im dupska lamusom !!

 

Trzeba mało wiedzieć o Włochach , aby takie coś napisać .

Moze trzeba ruszyć 4 litery i zobaczyć co się dzieje w Europie , a nie tylko wzdłuż A4 :wink2: .

Ja tam nie wszystkich miło wspominam , ale o róznorodności ich systemów możemy jedynie pomarzyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...